User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie BonJovi4EveR,speeder

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message773
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 03-01-2013, 00:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: VlADUnbA
Nick-ul persoanei reclamate: Bonjovi4ever
Poze: http://img266.imageshack.us/img266/4290/samp168n.png,http://img694.imageshack.us/img694/366/samp169o.png
Descriere incident: Apare dintr.odata bonjovi cu 3 oameni si imi spune ca omor incepatori,fara dovezi,fara nimic.A spus ca l.am omorat pe unu radu,dar nu am poza.Nu am omorat pe nimeni!Si inca ceva,fac reclamatie in primul rand fiindca nu imi place cum se adreseaza,mai ales ca nu are dovezi.
Hai sa ne tratam cu respect da?Nu cred ca ne tragem de sireturi sa vii cu tupeu asta,mai ales ca nu stiu despre ce vorbesti.Asa actioneaza un admin pe server?Atunci nu va asteptati fratilor sa treceti de 100 de playeri.V-am spus acelasi lucru si la faza cu Catana.Oricum m.am lamurit cu privire la conducerea serverului.Numai bine!

Si apropo,eu la randul meu sunt incepator pe srv asta.Ce.i ala miss?Si chiar daca as fi omorat un incepator(si nu,nu am facut.o) de unde as sti ca e un incepator?E exact ca faza cu Catana,prietenii sunt pe primul loc,chiar daca n.au dreptate asa.i? -

P.S.: Numele este VlADUnbA nu "vladuha" ,multumesc.

Nick-ul tau in joc: VlADUnbA
Nick-ul persoanei reclamate: speeder
Poze: sunt mai sus pozele.
Descriere incident: limbaj.

Nick-ul tau in joc: VlADUnbA
Nick-ul persoanei reclamate: Bonjovi4ever
Poze: http://img441.imageshack.us/img441/6335/samp171ve.png
Descriere incident: Mute aiurea,dupa ce am fost omorat i.am dat /w de 2 ori sa.mi explice,puteti verifica in log sau poate are el poze.Eu nu am poze cu whisper fiindca chatul era spamat acolo unde eram si nu am prins sa fac poza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 03-01-2013, 00:16:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa-ti spun ceva, incepatorii nu-s prietenii lui bonjovi 1 si 2 oricine stie ca nu se ia de cei noi pt ca noi trebuie sa-i atragem nu sa-i distantam de server.
Eu te stiu de mult pe server, asa ca n-o aburi tu pe aici ca esti nou si ca n-ai mai jucat.
Si 3 nimeni aici nu-i pe prietenii, fiecare e pe turta lui, pe munca lui...nu se fac manarii.

Astepti decizia unui admin cu calm si nu dramatizam aiurea.

mute 15 speeder - pentru limbaj "colorat".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 03-01-2013, 00:32:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catana wrote:
oricine stie ca nu se ia de cei noi pt ca noi trebuie sa-i atragem nu sa-i distantam de server.




Inclusiv eu,deci astept sa vad de cine "m.am luat"
Interesant,tu ma stii de mult si eu ma stiu incepator.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 03-01-2013, 00:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, domnule VlADUnbA , motivul pentru care am venit asa ca un fulger si recunosc, comportamentul meu probabil nu a fost cel mai civilizat, insa nu suport cand un player mai cu experienta sau vechime pe server isi bate joc de un incepator, kit ca acel incepator chiar daca ar fi stiut, cum se joaca samp, el abia intrase pe server, nu avuse nici macar 2 ore jucate, a fost omorat cu miss: click photo 1 , asa speeder nu a evitat cenzura si facea referire la mine nu la tine, motivul pentru care ti-am dat mute este acesta: click photo 2 , iar pentru cultura ta generala chiar nu am nimic cu nici un player de pe server si nu am motiv sa vin sa ma dau mare sau sa te critic pe degeaba, cel putin nu imi sta in caracter.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 03-01-2013, 00:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a procedat corect
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k1d0or., 02 January 2013 22:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 18:15:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x