User
Pass
2FA
 
 

Magazinul lui ioz (Glyphs & Gems)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message789
ioz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2013 16:16)
Joined: 08 Jan 2013
Posts: 15, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 53.5
Votes: 2

 
Post Posted: 09-01-2013, 23:56:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am vazut o sectiune de trade (poate sunt chior) asa ca voi posta aici.

Imi ofer serviciile de Scrib si Jewelcrafter pe Realmul Genesis - Alianta.

Am toate glyph-urile disponibile si toate Gem-urile de Cataclysm. Postez asta pentru ca de multe ori se intampla sa nu gasesti gemul/glyph-ul de care ai nevoie in AH si uneori poate fi dificil sa stai sa cauti oameni cu profesii care sa fie seriosi si dupa care sa nu astepti in timp ce mai fac un BG sau se duc AFK putin.

Preturile sunt urmatoarele:
Gem Cuts - 2.5k Gold rata standard
Glyphs - 7k Gold rata standard

Reducere 20% pentru comenzi peste 10 glyphs/gems sau combinatii.

Nu pretind sa fiu cel mai ieftin, tot ce se poate sa gasiti mai ieftin luand in considerare cum variaza preturile, insa va ofer garantia ca odata ce am primit comanda, in maxim 12 ore va voi trimite glyph-urile solicitate prin COD.

Pentru comenzi, trimiteti un mail ingame la Alakaboom. Puteti sa incercati sa ma contactati prin /w dar nu garantez ca voi raspunde pentru ca, de obicei, caracterul e lasat in fundal oricum.

Numai bine! -

P.S. Daca imi trimiteti mats impreuna cu comanda va voi face orice glyph/gem pentru o taxa de numai 1k gold/bucata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mortallx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2013 06:53)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 114, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -87.4
Votes: 14

Post Posted: 10-01-2013, 02:17:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E un pret foarte mare, daca dai pe global, gasesti glyph la maxim 2k.
Eu am luat si 4 glyph-uri free chiar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 10-01-2013, 04:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ioz wrote:
Nu am vazut o sectiune de trade (poate sunt chior) asa ca voi posta aici.


Nope, nu ai cautat destul... Daca te uitai(ce-i adevarat, tre sa mergi prin multe topicuri/pagini) observai ca lumea a venit aici sa ofere comunitatii Glyphe(din care am organizat si eu)/Gems/Enchants/si surprinzator, desi a durat putin si bunatati de la Alchemy, apoi esti tu... nesaturandu-te sa faci bani(dupa cum se observa si ora postului), lacom, mai vi si pe forum and try to sell your sh*t.

1st of all, preturile sunt oarecum scumpe pentru cineva care ar avea nevoie de glyphe si nu gaseste(ceea ce ar duce la un nou venit pe SV, altfel ar avea deja prieteni/guilda/off-chars sa ii ofere glyphe.
2nd, avem o sectiune de trade si anume in-game.

Daca vrei sa iti vinzi marfa, bag-o la AH, zbiara in Orgri/SW, sau spameaza Globalul.
Iar daca motivul pentru care faci asta este ca ai multe mats si te temi ca in noul patch o sa avem retete epice... ei bine nu-ti face probleme, tot cu aceste gemuri o sa ramanem pana nu avem acces la la DS.

...Kewl ?



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crazzyShift

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2015 10:03)
Joined: 01 Jul 2011
Posts: 258, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 121
Votes: 9

 
Post Posted: 10-01-2013, 13:15:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7k gold pe un glyph rly?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 10-01-2013, 15:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai AH în joc.

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 10 January 2013 13:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 05-07-2024, 23:41:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x