User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie nataka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1027
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 10-01-2013, 14:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau :believe.
- Numele adminului reclamat: nataka
- Harta, ora si data faptei reclamate: 14:30 | azi |dd2
- Motivul / Regula incalcata: abuz
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

Quote:

*DEAD* believe. : x1 aragorn

aragorn : no
*DEAD* believe. : doa

Py7y : hai cu defuse ct
** War3 ** Scrieti /livescore pe chat pentru a vedea scoruri live
*DEAD* Groparu : taci ma nu`i mai zice

*** Mille Plateaux killed aragorn with a headshot from ak47 ***
Mille Plateaux killed Wanda with ak47
ADMIN NaTaKa_AB: gag believe. (10 minutes)
*** Retry in timpul gagului ->

Aragorn era la geam x2 si tragea in baza ct... bmb e plantata si eu ii zic ca e x1 bomba, ceea ce era evident o.0 ... imi da gag 10 minute dupa care incerc sa ii cer cateva explicatii ,iar el ma ameninta cu ban - ... nu e prima data cand face abuz la comenzi in privinta mea... daca a prins ciuda de la ultima reclamatie, ce sa-i faci -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NaTaKa_AB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 15:10)
Joined: 10 Sep 2011
Posts: 346, Topics: 20
Location: Alba Iulia

Reputation: 253
Votes: 9

Post Posted: 10-01-2013, 14:49:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bomba inca nu era pusa ! Urma sa fie pusa ! Nu degeaba a zis Groparu sa nu`i mai zici .

Esti un copil fara cap ! Ti`am tot zis sa nu mai scrii aiurea pe amx_page, decat daca ai de reclamat ceva.

Nu sa imi ceri mie explicatii, nu te`am amentitat cu ban, ti`am spus frumos sa nu mai scrii pe page ca iti dau ban.

MA DERANJEZI ! Esti un copil insuportabil.

Pentru reclamatia asta inutila am sa iti dau si un ban ! Daca tot zici ca te amenint.

Ma ameninti tu pe mine ca o sa primesc un warn ? Vreau sa il vad !


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, text scris colorat integral
@ Regulament: nu folositi foarte des tasta "CAPS LOCK" si emoticon-urile, nu scrieti cu text avand dimensiuni foarte mari si fiind foarte colorat. ( 1 warn )



Ma indoiesc ca stelele sunt de foc
Ma indoiesc ca soarele se misca
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 10-01-2013, 14:59:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da rau mai esti tu ... Copil fara cap, copil insuportabil .. Trecem la jigniri de acuma nu? ... Se ce scrii in verde vrei sa demonstrezi ca esti eco?... Btw am zis cu vreo 2 3 secunde inainte sa se planteze bmb sper ca nu am stricat buna dispozitie a jocului -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 10-01-2013, 15:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aman2 ati gresit...E doar un joc hai sa fim mai buni si nu va mai certati/reprosati tot felu de lucruri minore...Ciaw.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EL3Na

[Maniac]



Status: Offline
(since 20-12-2018 17:22)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 1039, Topics: 19
Location: Slatina

Reputation: 228.8
Votes: 12

Post Posted: 10-01-2013, 15:37:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai de ce nataka sa ii dai ban pentru ca doar ti-a facut reclamatie, si nu ai de ce sa primesti nici un advertisment, asta daca nu cumva i-ai dat ban in urma reclamatiei -
Gagul a fost cam maricel pentru ca i-a spus sa se duca in x1, drept pentru care, asta l-a deranjat si a inceput sa scrie pe page .
Parca a ti fi copilasi care ii deranjeaza cand ii ia unul jucariile altuia !
Si sa lasam jignirile deoparte si comportativa ca niste oameni maturi care defapt nu sunteti - o sa va fie greu stiu dar incercati !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by EL3Na, 10 January 2013 13:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-04-2024, 23:25:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x