User
Pass
2FA
 
 

40vs40 , Guilda PVP vs Drunken Badgers (Gurubashy arena world pvp)
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message12631
Terrorpvp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2015 16:52)
Joined: 22 Jul 2012
Posts: 58, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 122
Votes: 9

 
Post Posted: 13-01-2013, 17:56:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat timp Guilda <PVP> va exista piceor de hordac nu va calca SW....In urmatorul patch promit ca am sa fac un raid ogg si am sal desfintez pentru 1 zi:P


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ENJ

[Maniac]



Status: Offline
(since 18-11-2022 11:22)
Joined: 22 May 2011
Posts: 1004, Topics: 60
Location: Harare, Zimbabwe

Reputation: 1200
Votes: 42

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-01-2013, 22:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e problema nimãnui câți paladini,câți dk și câți healeri avem noi în raid.


Terrorpvp wrote:
Cat timp Guilda <PVP> va exista piceor de hordac nu va calca SW....In urmatorul patch promit ca am sa fac un raid ogg si am sal desfintez pentru 1 zi:P



Aoleu .. bãtrâni..


Cum se fac fixurile pe blizzard:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geodashummy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2013 12:25)
Joined: 25 Dec 2011
Posts: 64, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 2

 
Post Posted: 13-01-2013, 22:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terrorpvp wrote:
Cat timp Guilda <PVP> va exista piceor de hordac nu va calca SW....In urmatorul patch promit ca am sa fac un raid ogg si am sal desfintez pentru 1 zi:P

Te aștept... -


Eu unu ,sincer, din 4.3 ma duc la Horde. Daca vã tot țineți ”skilled” in gurã, ca sa nu zic tari,vreau sã joc și io agaist pro`s ,m-am sãturat sã rãmân in que ~15 minute.
Textu de la final mi-a plãcut. Bravo!
Pãrerea mea. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 13-01-2013, 22:26:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dacã asta înseamnã PvP.. mai ales ca healer, e ca și-n PvE. Stai cu capu-n group frames și dai heal.

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 13-01-2013, 22:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Dacã asta înseamnã PvP.. mai ales ca healer, e ca și-n PvE. Stai cu capu-n group frames și dai heal.

Lasa ma ca ala e PURE PvP . Ce stii tu ? Nimic !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mortallx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2013 06:53)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 114, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -87.4
Votes: 14

Post Posted: 13-01-2013, 23:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
skyreaker24 wrote:
ally au raciale mai bune pt pvp si toti pvp pro's isi fac ally chars, de aia hordacii o cam incaseaza mai des in bg-uri si world pvp.

i loled:)) nu are nici o relevantza, mai ales cand 99% din drunken si din pvp sunt ai de capul lor la pvp.... chiar crezi ca si.au facut charele la A respeciv la H pentru rasiale?-) peste jumate din ei inca freaca menta la nightelfe.


Cica freaca menta la nightelfe -.Omule, esti trist, unde ai vazut tu asa ? Probabil e vreo fantezie de-a ta de ne-o impartasesti cu noi si hai sa-ti spun ceva, iti iau aleatoriu din guilda PVP un player, iti arat ca e mai noob decat aia 99% din drunken care zici tu.
Gandeste-te intai ce inseamna 99% si dupaia mai vorbim.Am char si la ally, am si la hoarda, si ti-am maturat cu unii de la alianta din guilda PVP de au inceput sa ma injure de morti de raniti.
Oricum, ia sa te intreb, de ce ai facut videoul asta ? Ca ai batut drunken badgers, dar intrebarea e, cate video-uri ar trebui postate si de drunken badgers ca sa-ti demonstreze cine castiga mai des in arena, cine rezista mai mult in stormwind si la bossi de la ally.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-01-2013, 23:49:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mortallx wrote:
Allybetrayer wrote:
skyreaker24 wrote:
ally au raciale mai bune pt pvp si toti pvp pro's isi fac ally chars, de aia hordacii o cam incaseaza mai des in bg-uri si world pvp.

i loled:)) nu are nici o relevantza, mai ales cand 99% din drunken si din pvp sunt ai de capul lor la pvp.... chiar crezi ca si.au facut charele la A respeciv la H pentru rasiale?-) peste jumate din ei inca freaca menta la nightelfe.


Cica freaca menta la nightelfe -.Omule, esti trist, unde ai vazut tu asa ? Probabil e vreo fantezie de-a ta de ne-o impartasesti cu noi si hai sa-ti spun ceva, iti iau aleatoriu din guilda PVP un player, iti arat ca e mai noob decat aia 99% din drunken care zici tu.
Gandeste-te intai ce inseamna 99% si dupaia mai vorbim.Am char si la ally, am si la hoarda, si ti-am maturat cu unii de la alianta din guilda PVP de au inceput sa ma injure de morti de raniti.
Oricum, ia sa te intreb, de ce ai facut videoul asta ? Ca ai batut drunken badgers, dar intrebarea e, cate video-uri ar trebui postate si de drunken badgers ca sa-ti demonstreze cine castiga mai des in arena, cine rezista mai mult in stormwind si la bossi de la ally.

Valeuu nu te mai uita asa la mine ca fac pe mine:))) nu am stat sa citesc ce ai scris tu acolo, scurt si la obiect "pvp" "pvp addicted" " drunken badgers" sunt guilde de duzina in care orice player care a ajuns la 3k resil poate intra. Personal nu am nimic cu nici una din guilde, doar ca din cauza lor inloc sa imi fac o arena/un raid eu si peste jumate din freakz stam pe bara pentru ca vor ei sa infecteze freakzul cu lagul infect cauzat de raidurile lor in stv/sw/orgrimar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mortallx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2013 06:53)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 114, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -87.4
Votes: 14

Post Posted: 14-01-2013, 00:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste si tu ca nu e "greu limba romana".Cu faza cu 3k resil ai dreptate, dar cu faptul ca e lag din cauza world pvp-ului este o prostie.Pana la urma wow nu este facut doar ca sa faci bg-uri, raiduri si arene all day/ all night, de asta sunt si doua factiuni, ca sa se poata ataca intre ele.
OFF:Ai vreo problema cum ma uit eu ? Intai invata sa citesti si tu 4 randuri, ca nu e greu, iar apoi ia-te despre privirea mea.Sunt curios cum arati tu, probabil mai mult de 13-14 ani nu-ti dau, deoarece esti prea penal sa te iei asa de lume fara a urmarii ceva.Pun pariu ca nici acum n-ai terminat de citit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2013, 00:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da nu m.am luat de tine dragule:| stai ca nu inteleg, vrei sa spui ca nu e lag cand vine una din guildele alea in orgri/sw/stv? pe ce server joci? iti sugerez sa dai join global cand vin "faimoasele guilde in orash" si sa vezi care e subiectul de discutie.(cum zbiara toti dupa kos sa le dea kick odata ca nu se mai poate juca)
"de asta sunt 2 factiuni, sa se atace intre ele" okei sti cati au luat ban pe retail din cauza acestui tip de "world pvp"? look up swifty.
Si de ce esti curios cum arat eu nu stiu:)) si nici nu vreau sa aflu..." i don't swing that way"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mortallx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2013 06:53)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 114, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -87.4
Votes: 14

Post Posted: 14-01-2013, 00:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Valeuu nu te mai uita asa la mine ca fac pe mine:)))" Nu mai stii nici ce-ai scris ? -
Ma rog, din cate stiu, switfy nu a luat ban pentru world pvp, ci pentru asta:
"What really happened the other night you'd know if you watched the livestream. Swifty gave away a product but to be able to win the product you had to find him on a lvl 1 toon somewhere in SW, but you didn't know which realm. When they found him the people on the stream decided to flood that realm with lvl 1s, by which time the stream had around 5000 viewers and the realm crashed. Well with the child mentality most in the stream had they decided oh lets go to other realms and crash them too.
", iar principalele mesaje pe chat cand se ataca o factiune pe cealalta sunt "Ne ataca .....".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkBlader

[Rappy™]



Status: Offline
(since 10-02-2022 16:30)
Joined: 15 Dec 2010
Posts: 183, Topics: 13
Location: In ^D^A^R^K^

Reputation: 109.5
Votes: 9

   
Post Posted: 14-01-2013, 13:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stânjenitor sã veniți cu un astfel de video. - Din mai multe motive spun asta :
1) Toatã lumea știe cã în majoritatea timpului guilda Drunken Badgers ocupã Gurubashi Arena , rar gãsești alte guilde acolo care stau în arenã prin anumite circumstanțe.
2) Și eu pot face video când îi bat pe Tryla și Nuke la 2s , chiar dacã eu le iau doar un meci și ei mie 10. Ar trebui sã fiți mãcar sinceri și sã recunoașteți cine câștigã de cele mai multe ori. (chiar dacã totuși postezi un video când câștigi) .
3) De când joc eu pe Freakz , pe Cataclysm eu nu am vãzut Alliance sã facã Boss-ul din Orgrimmar. Poate doar la 4-5 dimineața și voi veniți cu replici gen: Pe 4.3 vã desfințãm orașul..patetic.

Și pentru cei care se bagã aiurea , cãutând atenție (@ Allybetrayer ) , nu am auzit în viața mea sã se dea ban pentru World PvP - . Sau ce mai spun alții : intrați în arene dacã aveți skill. - Aici nu este vorba de prea mult skill , aici este vorba de coordonare și organizarea oamenilor ( daia se și cere 3k resillience) și la asta DB se descurcã cel mai bine. -
La faza cu duel-urile aveți dreptate, 1v1 sunt puțini care știu în aceste guilde ,dar fiecare alege ce tip de PvP îi place sã practice. -


P.S: Mãcar ar fi fost frumos sã lași pe cineva care folosește binds sã filmeze.. Loser


Peace Sign

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Styleru

[KThxBye]



Status: Offline
(since 12-08-2014 00:14)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 33, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 182
Votes: 7

Post Posted: 14-01-2013, 14:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)))))) Ce porcarie. Si ce rivalitati intre guilde exista aici - mai ceva ca Steaua - Dinamo in plm -))))) . Auzi-l si pe ala , desfintez Orgrimmar - unde te crezi aici ma ? In Irak ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkBlader

[Rappy™]



Status: Offline
(since 10-02-2022 16:30)
Joined: 15 Dec 2010
Posts: 183, Topics: 13
Location: In ^D^A^R^K^

Reputation: 109.5
Votes: 9

   
Post Posted: 14-01-2013, 14:53:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unii i-au mai în serios WoW-ul decât propria viațã Stylere..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 14-01-2013, 14:58:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkBlader wrote:
Unii i-au mai în serios WoW-ul decât propria viațã Stylere..

Asta e clar



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juanks

[Creep]



Status: Offline
(since 13-12-2020 16:06)
Joined: 25 Sep 2010
Posts: 697, Topics: 40
Location: fag-land

Reputation: -90.9
Votes: 23

Post Posted: 14-01-2013, 15:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
P.S: Mãcar ar fi fost frumos sã lași pe cineva care folosește binds sã filmeze.. Loser


Peace Sign



Cum sa nu am keybinds ? Uite-te atent .
Apropo : De cand am aparut noi 'PVP' nu am mai vazut drunken sa intre in oras si sa stea 3 ore. Si da , noi castigam cel mai mult in gurubashi , mai mereu ii farmam .
Si faza cu bossul , este imposibil de batut la ore de varf . Pe wotlk bossul era la marginea orasului , cum este si la alianta , dar acum pe cataclysm vad ca l-au mutat . Crezi ca ar fi pus blizzardu' alt ''garrosh'' in silverpine forest daca ar fii fost asa de usor de facut? (grammarnazi)

Iar pentru ceilalti copii (mortalx-fiul lui cronox) stop hating , its just a game ***.


Inca o chestie : Noi nu facem lag intentionat si ne cerem scuze tuturor gm-iilor care dau la manivela cand vine vorba sa facem raid orggrimar.
Si nu cred ca este o problema daca facem world pvp , asta e ideea jocului . Daca va plangeti de lag , dece nu scoateti pvp-ul ?

Asta e frumusetea jocului . Iar toti cei care au dat reply aici cu mesaje negative sunt doar copii de 12-13 ani sau vacile lui cronox.


Ma doare-n c*r daca o sa gasiti greseli gramaticale in ce am sctis mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 16 January 2013 11:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 11-07-2024, 06:11:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x