User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]reclamatie sorel

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message720
Clara

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2013 18:07)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 8, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

Post Posted: 17-01-2013, 00:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: Clara
- Numele adminului reclamat: Sorel
- Harta, ora si data faptei reclamate : fy _snow 00:40 17.01.2013
- Motivul / Regula incalcata : am spus pe server numai codati am primit gag. dupa expirare i-am spus lui sorel daca se uita in consola vedea ca am anuntat cu say_team@ codatul si pe urma m-a dat afara de pe server.

P.S : Am mai jucat si pe alte servere dar prea sufera adminul asta de el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorelsnc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2023 10:07)
Joined: 17 Dec 2012
Posts: 66, Topics: 2
Location: Constanta

Reputation: 163.6
Votes: 4

   
Post Posted: 17-01-2013, 01:19:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu sufar deloc de mine. m-am uitat in consola, am vazut ce ai scris si tu si inca 3 care te reclamau pe tine, si altii reclamand alti codati prin u@, dar suprinzator, nimeni nu era codat la acel moment! nu era nimeni codat, si trebuia sa va raspund tuturor 10-12 insi de la care tot primeam u@, nu? Cioculetz cu mine eram spec, ne-am uitat amandoi la cei suspectati de coduri, si nu era nimeni codat.

Din moment ce ai vazut ca nu raspund, nu trebuie sa te apuci sa spui prin say simplu, ca ala-i codat, etc. rezulta gag, ai insistat pe aceeasi tema, spunandu-mi ca trebuie sa ma uit in consola, trebuia sa urmeze inca un gag? ok, am dat kick. Am facut acelasi lucru si cu altii care faceau pur si simplu acelasi lucru ca si tine! Spune-mi te rog, cum ai dori tu sa raspund tuturor prin amx_psay ca "x nu e codat"?

Nu ma sufar? Imi pare rau "pretenas", dar vorbesti cam prea de sus sa dau alte explicatii acestei reclamatii amarate, care apropo e prima mea reclamatie.

Eu nu mai am nimic de zis despre asta, daca ownerii cred de cuviinta, pot sa verifice log-ul. Nu am nimic de ascuns.


Blah tuturor!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 17-01-2013, 02:26:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

topic inchis, nu va mai certati aiurea,incercati sa intelegeti si adminii, fac acest lucru din placere .
iar tu puteai sa ii raspunzi politicos "ok clara"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by freakz*pamflet, 17 January 2013 00:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 17-05-2024, 13:27:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password