User
Pass
2FA
 
 

@[Insert GM name here] - Quest problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message496
mickeyoutcast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2013 14:07)
Joined: 21 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 5

 
Post Posted: 21-01-2013, 21:42:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! Sper sa nu fie un mare deranj acest topic facut aici dar nu am gasit un loc mai bun pentru el. Am nevoie de putin ajutor. Am tot asteptat din 4.0.6 sa se fixeze un bug dar aparent nici acum nu merge. Problema mea consta in un quest pentru reputatie cu Sons of Hodir. Acel quest este deschsi din itemul Slag Covered Metal . Candva demult am deschis acest quest doar ca nu stiu din ce motive am dat abandon atunci. Odata cu abandon desigur din bagurile mele a disparut si Slag Covered Metal. Problema este ca acum, acel quest starting item ce are 100% drop chance mie nu imi mai da drop deloc. Din cauza lui nu pot termina setul de quest pentru Sons of Hodir. Am crezut ca in 4.3.4 poate dispare aceasta problema dar am revenit azi asupra problemei si vad ca tot exista acest bug. Nu stiu daca pentru toata lumea e valabil sau doar pentru mine dar as dori daca se poate sa imi fie adaugat cumva in inv Slag Covered Metal (item id=41556) sa imi pot continua chain. Multumesc aniticipat, sper sa ma puteti ajuta! O seara placuta!

PS: Numele caracterului cu problema este Mokhalar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 22-01-2013, 01:08:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

check mail.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sundaysfantasy, 21 January 2013 23:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 03-07-2024, 11:39:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password