User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message2120
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 08:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne feresteeee ! - Bai deci voi chiar nu puteti intelege NIMIC !? V-ati uitat putin la demo ? Frate daca tot a dat sirena pe langa ei , de ce nu a dat-o ca sa-i infecteze? ca era un admin si un DM nu ? Asta nu intelegeti .. Astea se numesc ALIANTE si am pus mai sus si punctul 8 din regulament ! Vai viata mea , voi o tineti una si buna ca dati unde vreti , cand vreti ... bun ! n-am nimic de comentat in privinta asta , nici n-am de ce .. dar ce ati facut voi se numeste favor ..

@ A$U : rezuma-te la reclamatia facuta de mine si nu implica si alte persoane care n-au avut legatura cu momentul in sine .. Zici ca eu si skillet am facut numai telenovele!? Stii macar intelesul acestui termen irnoic !? Nu cred dupa cum o spui ... ma rog ..


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 16:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Doamne feresteeee ! - Bai deci voi chiar nu puteti intelege NIMIC !? V-ati uitat putin la demo ? Frate daca tot a dat sirena pe langa ei , de ce nu a dat-o ca sa-i infecteze? ca era un admin si un DM nu ? Asta nu intelegeti .. Astea se numesc ALIANTE si am pus mai sus si punctul 8 din regulament ! Vai viata mea , voi o tineti una si buna ca dati unde vreti , cand vreti ... bun ! n-am nimic de comentat in privinta asta , nici n-am de ce .. dar ce ati facut voi se numeste favor ..

@ A$U : rezuma-te la reclamatia facuta de mine si nu implica si alte persoane care n-au avut legatura cu momentul in sine .. Zici ca eu si skillet am facut numai telenovele!? Stii macar intelesul acestui termen irnoic !? Nu cred dupa cum o spui ... ma rog ..


BA MAI TACI DIN GURA CA ESTI PARALEL RAU, CE NU INTELEGI CA NU E ALIANTA PT CA NU DA SIRENA UNDE VREI TU, SE DA SIRENA CAND VERA, SI DACA NU VREA NU SE DA SIRENA NU STIU DE CE INSISTI ATAT.
ACUM CA TE-AM LAMURIT SPER SA NU MAI COMENTEZI DEGEABA.


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, post alcatuit doar din caps lock



You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 17:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba omu' lu' Dumnezeu ! Am impresia ca tu ai probleme grave la cap .. Uite-te in demo ... In regulament scrie clar ca FAVORIZARILE nu sunt permise , iar ceea ce ai facut tu a fost FAVOR ! Crezi ca imi bateam capul atat daca stiam ca n-am dreptate !? Chiar sunt curios sa vad un raspuns de la scipio sau oricare dintre owneri ... Nu te mai bate atat cu pumnii-n piept ca dai unde vrei si cand vrei , n-am zis nimic in privinta asta , dar ceea ce ai facut tu a fost favor ! tu si lexus

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Le'X'uS

[LexY:P]



Status: Offline
(since 18-04-2016 11:02)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 1248, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 235.5
Votes: 40

Post Posted: 22-01-2013, 18:10:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai vazut pe mn sa folosesc sirena? , am dat sirena in alta pare si nu lor? hai ca esti prea... si ma stresezi bai baiatule.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 18:23:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are de lucru decat sa stea sa se certe da na eu nu mai postez la totii ..

You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 18:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Las-o-n mama ei de treaba ca asa ceva nu se poate.... Postez aici pentru a nu mai face alt topic ...

Gipies inteleg ca nu ma suporti , poate ca sentimentul e reciproc .. dar totusi .. nu e cazul sa iti bati joc si sa faci abuz ok ?
Joc linistit dupa care dintr-o data ma trezesc cu kick de la tine , reintru si ma iei cu "GURA" si alte vorbe dastea ... dupa care imi dai si ban 120 de minute cu motiv "JET" , as vrea sa stiu si eu motivul ...

Poza 1
Poza 2
Poza 3


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 18:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Las-o-n mama ei de treaba ca asa ceva nu se poate.... Postez aici pentru a nu mai face alt topic ...

Gipies inteleg ca nu ma suporti , poate ca sentimentul e reciproc .. dar totusi .. nu e cazul sa iti bati joc si sa faci abuz ok ?
Joc linistit dupa care dintr-o data ma trezesc cu kick de la tine , reintru si ma iei cu "GURA" si alte vorbe dastea ... dupa care imi dai si ban 120 de minute cu motiv "JET" , as vrea sa stiu si eu motivul ...

Poza 1
Poza 2
Poza 3


Pe langa ca esti .. mai esti si .. in primul rand ne-am ciondanit pe server, dupa am dat gag la amandoi, dupa imi zici ca sufar..

DREPT URMARE RAMAI CU BAN SI DATA VIITOARE ITI DAU 1k..

AICI

@ACUM NU MAI POSTEZ AICI TREC DIRECT LA FAPTE!!


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 18:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ma grigore stai asa ... tu imi dai kick din senin ca ai chef de tiganeala cu mine pe server pentru a-mi da ban !? o.0 uite c-am trait s-o aud si p-asta ... Dosent Matter

Asta nu inteleg ... :
1 la mana , pentru ce am luat kick !?
2 la mana , pentru ce am luat gag !?
3 la mana , pentru ce am luat ban !? (intreb pentru ca motivul pe care l-ai dat a fost "JET" iar prin 'jet" ce sa inteleg ?

Asa ca nu mai spune ca sunt eu ... si mai ... ca nu stiu care dintre noi doi da dovada de ... si de .... cum zici tu


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 18:39:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Pai ma grigore stai asa ... tu imi dai kick din senin ca ai chef de tiganeala cu mine pe server pentru a-mi da ban !? o.0 uite c-am trait s-o aud si p-asta ... Dosent Matter

Asta nu inteleg ... :
1 la mana , pentru ce am luat kick !?
2 la mana , pentru ce am luat gag !?
3 la mana , pentru ce am luat ban !? (intreb pentru ca motivul pe care l-ai dat a fost "JET" iar prin 'jet" ce sa inteleg ?

Asa ca nu mai spune ca sunt eu ... si mai ... ca nu stiu care dintre noi doi da dovada de ... si de .... cum zici tu


Ba copile ai facut block pana ai pus LM-UL(dupa faceai block cu lm-ul da nu conteaza tu ai facut block de la inceputul rundei)dupa ne-am ciondanit pe server(gag la amandoi)dupa mi-ai zis ca sufar(ban 120)

ACUM ITI ESTE DESTUL DE CLAR JUNIORULE ???LASA-MA CA ESTI MULT SUB MINE..


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 18:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OMFG !!! o.0 Am facut eu block ? Vai viata mea ce poti inventa ca sa te scapi - Adu-mi dovada ca am facut block sau ce mai zici tu iar eu imi iau jucariile si plec - Damn ! E josnic sa minti in halul asta , scuza-ma sa-ti spun asta -

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 18:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
OMFG !!! o.0 Am facut eu block ? Vai viata mea ce poti inventa ca sa te scapi - Adu-mi dovada ca am facut block sau ce mai zici tu iar eu imi iau jucariile si plec - Damn ! E josnic sa minti in halul asta , scuza-ma sa-ti spun asta -


LE : Nu mai zic nimic ti-am zis ce aveam de zis, nu o mai lungim atata si nu am la ce sa mint, atata timp cat tu te pui in fata mea nu ma lasi sa trec pui lm sa faci block, normal ca kick ce dovada mai vrei ?


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 18:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ba copilule , astea sunt pure inventii !!! Doamne fereste cat te poate duce capul ala Dosent Matter Daca era asa cum ai zis tu dadeai repede drumul la demo si se vedea ce si cum , nu-ti lua mai mult de 2 secunde ... Cata nesimtire poti avea in tine Dosent Matter .

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 22-01-2013, 19:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Pai ba copilule , astea sunt pure inventii !!! Doamne fereste cat te poate duce capul ala Dosent Matter Daca era asa cum ai zis tu dadeai repede drumul la demo si se vedea ce si cum , nu-ti lua mai mult de 2 secunde ... Cata nesimtire poti avea in tine Dosent Matter .


Copil ? Nu mai confunda varsta JUNIORULE..sa dau drumu la demo ? crezi ca pierd timpu sa fac demo la fiecare spart care face block ? esti primu player care are obrazu sa vina aici si sa ceara demo dupa ce a facut BLOCK.. problema e ca tu ceri demo-ul ca alta scapare nu mai ai da na ..

Dati TC ca pierd timpu cu specimenu asta..

LE : Last post !


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 22-01-2013, 19:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici macar spiritul raspunderii in fata unei greseli nu-l ai! imi dai kick ca inventezi tu motiv de block ca numai ca sa ma iau la tiganeala cu tine pe server pentru a-mi da ban.. din fericire m-am abtinut si am vorbit totusi in limita bunului simt cu tine , dar tot mi-ai dat ban pe motiv "JET" , daca tot sustii ca ti-am facut block imi puteai da pentru motivul asta... Repet : e josnic ceea ce faci Dosent Matter ... Si chiar te rog sa nu mai postezi , sa nu mai posteze nimeni inafara de owneri ... Uite la ce SF s-a ajuns o.0 ... dar ma rog ..

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZM_Fitzos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:56)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 480, Topics: 47
Location: Pe aici pe colo

Reputation: 711.7
Votes: 43

Post Posted: 22-01-2013, 19:35:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ati luato razna ba baietii va certati ca la usa cortului un owner sa intervina
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 22 January 2013 18:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 09-05-2024, 21:16:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x