User
Pass
2FA
 
 

Problema Mage

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message393
darkx100

[The Kodo Master]



Status: Offline
(since 23-07-2019 06:02)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 115, Topics: 33
Location: UK

Reputation: -45.1
Votes: 11

   
Post Posted: 24-01-2013, 03:01:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor,dupa cum se poate citi in titlul postului meu,se pare ca am intampinat o problema destul de ciudata.
Iata care este problema : Am un mage la alianta pe nume Torcher si nu pot sa fac mai nimic pe specul de frost! de ce? pentru ca de fiecare data cand apasa Ice Lance de mai multe ori la un interval rapid de timp ,adica daca apas de 4 sau 5 ori in momentul in care spellul are acel global cooldown,imi sacadeaza serios,de la 50 de fps la fiecare apasare apare freeze ,dar daca apas doar o singura data nu se simte deloc.Pe mage-ul de la hoarda am observat ca nu am deloc aceasta problema?Ce este de facut?


[Update] E cumva Bug Visual la stats-uri? pentru ca la paladinul holy am haste 0,iar pe mage am spiritul cu minus,adica colorat cu rosu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Quadez

[EXILED Guild Master]



Status: Offline
(since 09-05-2019 23:05)
Joined: 05 Nov 2010
Posts: 1657, Topics: 89
Location: Toronto

Reputation: -71.2
Votes: 26

   
Post Posted: 24-01-2013, 05:58:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Ori o fi acel mag buguit , sterge Cache , iar in cel mai rau caz stergi si WTF. Daca nu merge incearca sa contactezi un GM prin ticket in joc.
2. Mult noroc.


Zâmbește , mâine poate fi mai rãu !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 19-04-2024, 18:11:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x