User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1346
ProFarm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2013 22:10)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 42, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.4
Votes: 3

Post Posted: 24-01-2013, 18:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul vostru de pe server : Profarm
Nick-ul Adminului: haz
Ora si data : 23.1.2013
Regula incalcata : abuz
Dovada : http://imageshack.us/f/812/jailxmf0001.png/
Din vina lui am pierdut dovezi pentru 3 admini care vorbeau ce nu trebuie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboyss

[Always with a smile]



Status: Offline
(since 12-05-2022 22:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 1090, Topics: 25
Location: Locul de langa aici

Reputation: 294.3
Votes: 45

Post Posted: 24-01-2013, 19:18:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai luat destroy pt ca :
eram pe xmf si ai bagat o melodie enervanta,bugs ti-a zis sa inchizi muzica ca iti da kick ca ii enervai pe toti
dupa 5 sec inchizi muzica si incepi : " Da ce ma nu am voie ia da-mi kick sa vad ce raspunzi cand iti fac reclamatie pe forum "
si haz sa enervat cand te-a auzit si ti-a dat destroy
si bine ti-a facut



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ProFarm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2013 22:10)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 42, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.4
Votes: 3

Post Posted: 24-01-2013, 19:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot vorbesti adu dovada ca eu o aveam demo si daca mi-a dat destroy nu o mai am . De ce vb fara dovezi eu am adus dovada . O sa arat azi cum el vb de la tero am demo
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|BuGs Bunny|

[Creep]



Status: Offline
(since 14-08-2022 13:36)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 575, Topics: 48
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 16.2
Votes: 24

Post Posted: 24-01-2013, 20:22:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da e adevarat u ai pus o mel de indieni si tiam zis so inchizi ca nui placea nimanui si am vazut ca nu o opersti tiam zis din nou sa o opresti daca nu ai kick si haz tia dat destroy pt amenintari ca faci u recl mie
si noi nu aducem dovezi pt ca nu suntem obsedati ca tine sa stam cu demo porint sau sa stam cu pana pe buton sa facem poza

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ProFarm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2013 22:10)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 42, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.4
Votes: 3

Post Posted: 24-01-2013, 23:02:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|BuGs Bunny| wrote:
da e adevarat u ai pus o mel de indieni si tiam zis so inchizi ca nui placea nimanui si am vazut ca nu o opersti tiam zis din nou sa o opresti daca nu ai kick si haz tia dat destroy pt amenintari ca faci u recl mie
si noi nu aducem dovezi pt ca nu suntem obsedati ca tine sa stam cu demo porint sau sa stam cu pana pe buton sa facem poza

Tu sti ce necaz imi e pentru ca aveam dovada demo si am primit destroy ca asa o bagam si cred ca voi nu stiti ce este aia amenintare daca zici ca ii fac reclamatie aia nu e amenintare amenintare este cand ii zici ca ii intri in calculator ca vrei sa il omori alea sunt amenintari cand va spun ca fac reclamatie cuiva ai vazut tu ca nu ii fac . Eu va fac reclamati pentru ca uni nu respecta regulile , m-ai vazut pe mine sa le fac la toti reclamati am vazut pe uni care sunt cinstiti de exemplu Anton si tu esti cinstit ,dar mai ai mici scapari uni chiar intrec masura bunului simt si am auzit barfe despre mine . Sa sti ca si eu am fost admin dar am iesit pentru ca ma plictisesem .

http://www.girlshare.ro/32130219 - dovada cand haz vorbea de la tero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 25-01-2013, 10:42:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. si ce propui - ti-am zis frumos de 3 ori sa inchizi. stai si te freci aiurea. vorbeam de la tero asta e - de parca doar eu vorbesc. intelege ca nu o sa ei niciodata admin pe serveru asta si atata timp cat o sa faci multe reclamatii din orice prostie nu o sa ai o mare continuitate pe server bugus era suparat. eu ti-am dat fiindca bugus nu avea tupeu . poti sa faci 1000 de demouri. intelege ca adminii vechi care au rezistat 1-2 ani nu o sa plece ca ai venit tu acuma de 2 saptamani si stresezi lumea - sa ai o zi buna

"Sa sti ca si eu am fost admin dar am iesit pentru ca ma plictisesem ." ma bucur pentru tine daca te plictiseste serveru asta de ce te mai joci pe el?

IN PLUS ! Ti-am dat destroy si dintr-un motiv in + . HNS NU E MUZICA



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ProFarm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2013 22:10)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 42, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.4
Votes: 3

Post Posted: 25-01-2013, 12:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SickFish wrote:
ok. si ce propui - ti-am zis frumos de 3 ori sa inchizi. stai si te freci aiurea. vorbeam de la tero asta e - de parca doar eu vorbesc. intelege ca nu o sa ei niciodata admin pe serveru asta si atata timp cat o sa faci multe reclamatii din orice prostie nu o sa ai o mare continuitate pe server bugus era suparat. eu ti-am dat fiindca bugus nu avea tupeu . poti sa faci 1000 de demouri. intelege ca adminii vechi care au rezistat 1-2 ani nu o sa plece ca ai venit tu acuma de 2 saptamani si stresezi lumea - sa ai o zi buna

"Sa sti ca si eu am fost admin dar am iesit pentru ca ma plictisesem ." ma bucur pentru tine daca te plictiseste serveru asta de ce te mai joci pe el?

IN PLUS ! Ti-am dat destroy si dintr-un motiv in + . HNS NU E MUZICA

Cum adica vrei sa spui ca esti vechi si gata nimeni nu iti face nimeni nimic + ca eu am stat admin 6 sau 7 luni si daca continui sa nu respecti regulamentu sa sti ca la cat ai rezistat nu o sa mai rezisti mai spui ca bugs are bunul simt si tu nu asta stiam si eu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 25-01-2013, 12:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu merg pe o deviza. ai gresit ai platit. si daca am vorbit la microfon am facut-o cu cap. nu aiurea. am explicat la cineva ceva - daca tie ti se pare o abordare mai buna a jocului si ajutarea unui simon a fi un lucru gresit poti sa te duci dupa kaidda

sunt curios pe ce nume ai fost admin. daca erai asa de bun nu luai remove -

le : si ce te astepti? sa iau remove?

ProFarm wrote:
daca continui sa nu respecti regulamentu sa sti ca la cat ai rezistat nu o sa mai rezisti

cum iti permiti sa faci un astfel de atac la persoana. vrei sa ajungi langa ceilalti pe blacklist?



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|BuGs Bunny|

[Creep]



Status: Offline
(since 14-08-2022 13:36)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 575, Topics: 48
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 16.2
Votes: 24

Post Posted: 25-01-2013, 14:26:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

profarm eu iti zic doar 1 lucru fate ca nu mai esti asa tupeist si te crezi usa de biserica ca iti zic eu ca nu mai calci pe svr pt ca u ai venit pe svr si vai mio dat destroy stai sa plang si dupa sa fac recl nu te teme ca am mai avut probleme cu playeri din astia obsedati sa luam remove sau adv si am scapat rpd de ei
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 04:35:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password