User
Pass
2FA
 
 

[Rezovlvat]Ban cu ce motIV?

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message474
p1kQeN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2013 15:49)
Joined: 14 Oct 2012
Posts: 25, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: 43.8
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2013, 17:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick:p1kQeN
Data/ora: azi:) (31.01.2013) si la ora 16:40 cam asa
harta :train
Admini online :zookey (care a dat banul) ,elena si inca un admin, pe care nu-l mai stiu.
Adminul care te-a banat:zokeey
Motivul pentru care ai luat ban :El stie
Dovada: http://postimage.org/image/4tcogognd/
ip'ul: 92.80.105.36
Deci,eu am stat pe langa baza ,zookey a venit si l-am omorat, el imd da slay! Si din moment ce el face rush ,parerea mea e ca si jocul meu e free,cu toate astea in limita bunului simt...dar in momentul in care am luat slay mai aveam un minut sa "rezolv" bmb!
Si i-am zis :"da ma, mai aveam un min"
:"inteligentule" si dupa 3 sec ban (eu i-am spus astea 2 lucruri)
Acum,motivul banului? daca esti owner ,asta nu-mi pasa ,nu vreau sa par arogant ...dar nu e normal !
p.s :ZOokey ,eu joc cs de distractie ,si cand mor nu am deranjeaza ,daca asta a fost problema ta ca te-am omorat,spune -!
Bafta si astept sa intru din nou pe server!


Vestea proasta e ca mama prostilor e mereu gravida !
Nu te pune la mintea prostului ca te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 31-01-2013, 17:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

p1kQeN, Zookey nu accepta chestii de genul "inteligentule" sau altceva, este mai nervos din fire, nu accepta sa ii adresezi astfel de cuvinte duble daca le pot spune asa.
Probabil iti va da unban dar sa ai grija cum i te adresezi de acum -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 31-01-2013, 17:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai sa nu ne dam de rotunzi ca daca stam si analizam situatia ma faci ca sa nu-ti scot banul. daca tie iti iau mai mult de 30 de secunde sa te misti din baza, nu e problema mea, ai luat cativa, mai aveai un minut si statea in cur si inca asteptai, avand in vedere ca erai ultimul. E singura data cand te iert, mucosule. ti-am scos banul


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zookey, 31 January 2013 15:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 03-07-2024, 05:20:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x