User
Pass
2FA
 
 

EPIC FAIL!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message664
Blasphemy

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2018 17:42)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 582, Topics: 184
Location: Pitesti

Reputation: -368
Votes: 31

 
Post Posted: 01-02-2013, 19:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba daca nu erati in stare sa faceti ceva cu un amarat de patch care schimbari decat prin iteme nu are nimic in mod special , nu trebuia sa va bagati si nu ma luati ca e free , cauta-ti in alta parte, atata timp cat nu faceti o treaba buna, de cand s-a bagat patchul , extrem de multi nervi am , s-a bagat de nush cate saptamani si aceeasi infectie de gameplay il am , delay-lag, castare intarziat , o porcarie, eu va inteleg, ca va chinuiti sau poate nu sa remediati aceasta problema, dar daca nu puteti face fata, nu ma supar coane, bagati patchul care a fost si cu asta basta, pana remediati super problema asta, din zi in zi e mai obositor, ieri parca , o tenta, parca, era mai bine,am intrat acum , am zis ca turbez, nu aveai nici o sansa sa faci nimic, poate decat sa stai pe loc, aia merge, o mie si una de buguri , le inteleg, sunt ok , dar delayul asta, lagul asta, nu stiu de ce isi are rostul , au trecut atatea zile si nimic, este posibil ca poate cineva se va gandii sa-si faca un server la fel de public si free si mult mai stabil , fara delay sau alte chestii si sa va pierdeti clientela, daca stiati ca e asa, trebuia sa-l inchideti o luna 2 , 3 , pana era un gameplay acceptabil , toata lumea este inversunata si voi nu faceti nimic, am facut tickete cu diverse probleme am primit raspunsuri super cretine, cu da , nu , posibil , daca nu-ti convine, du-te, numai replici de tot rahatul , asta e atitudinea de gm? in loc sa explici sec si la obiect, asta e problema , momentan nu avem ce face, in fine , multe alte probleme... e pacat, e fail momentan , totul, m-as super bucura , daca ati face ceva cu delayul , sa nu mai zic ca ati buguit rasele in mod barbar, warul e acum , un fel de warlock cum era patchul trecut, druidul acum e un fel de warr fury , buguit si multe altele...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 01-02-2013, 19:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohl fi dragut si raspunde-i

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 01-02-2013, 20:13:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, daca patesti asta
Blasphemy wrote:
de cand s-a bagat patchul , extrem de multi nervi am

Blasphemy wrote:
am zis ca turbez,

din cauza unui joc, ar trebui sa te cam lasi, nu stiu, gaseste-ti rostul in viata, fa ceva ce te face fericit, nu stai si turbezi aici pe Freakz.

Blasphemy wrote:
este posibil ca poate cineva se va gandii sa-si faca un server la fel de public si free si mult mai stabil

Pai sa-si faca ! Ar fi chiar ok, ca ar pleca de aici cateva sute de playeri ca tine sa vada cum e aerul pe acolo si rezolvam si noi cu delayul.... defapt stai ca in momentul in care o sa vada ca nu pot trece de level 10 o sa fie inapoi, nu prea e buna ideea.

Blasphemy wrote:
o mie si una de buguri

Ai confundat aici, e O mie si una de nopti cu Seherezada in rolul principal. Si intr-un aer mai serios, nu cred ca sunt mai mult de 50 de buguri care sa te afecteze pe tine in mod special.

Blasphemy wrote:
sa nu mai zic ca ati buguit rasele in mod barbar, warul e acum , un fel de warlock cum era patchul trecut, druidul acum e un fel de warr fury , buguit si multe altele...

Noi nu am buguit nimic in mod special, asa le-a lasat domnul Trinity ca sa zic asa. Ai dreptate, mai e de lucrat la clase, dar crede-ma ca deja s-a lucrat destul de mult la ele si fata de cum erau, acum pot sa spun ca sunt acceptabile.

Ca un overall, iti recomand o pauza, cred ca te-ar ajuta destul de mult si poate cand o sa te intorci totul o sa fie ok, noi spre asta tindem, insa nu putem rezolva totul imediat. Iti reamintesc faptul ca avem fix 1 developer, Shocker, el se ocupa de problemele majore ale serverului, in care intra si delayul, diferite buguri pe la clase (aici mai repara si kos ce stie) si ce mai vrei tu. Restul nu reparam decat chestii minore.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by drodu, 01 February 2013 17:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-04-2024, 00:03:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x