User
Pass
2FA
 
 

DELETE TOPIC!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2546
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-02-2013, 14:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa speram ca voi, cei care comentati asa de frumos, veti face ceva mult mai util decat mine.


Don't touch this



Last edited by Wipe on 07-02-2013, 20:16:13; edited 8 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 04-02-2013, 14:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte bun spec-ul. Mai ales pentru cei care vor sa faca rush lvl si au nevoie de un spec care sa explice detaliat(la noi pe server sunt putini care vor sa explice clasa care o joaca --> master/adept system este la pamant).

Rep Up!





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 04-02-2013, 19:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interesant spec, ai Archangel dar nu ai Atonement Thinking Zic si eu, nu dau cu parul.


Ashrak wrote:
Foarte bun spec-ul. Mai ales pentru cei care vor sa faca rush lvl si au nevoie de un spec care sa explice detaliat(la noi pe server sunt putini care vor sa explice clasa care o joaca --> master/adept system este la pamant).

Rep Up!


Nu stiu ce spec bun vezi tu ca fiind bun.
Partea ca "la noi pe server sunt putini care vor sa explice clasa care o joaca --> master/adept system este la pamant" nu o inteleg sincer. Niciun healer, dar absolut niciun healer care se respecta nu o sa spuna niciodata ce foloseste ca sa dea heal, ce addonuri foloseste sau ce binduri. Daca vrei sa inveti, pui mana si inveti singur ce sa faci. Daca unul ar spune ca in sec X din fightul Y da spelul Z, toti o sa se ia dupa el, chiar daca e bine sau nu, iar singura diferenta dintre playeri ar face-o PC-urile pe care le au (fps, ms, etc). Unde se mai face diferenta aici?
Un healer care joaca bine cu o clasa, poate invata in 1-2zile sa joace o alta clasa, tot ca healer si asta destul de bine.

Inteleg sa sunteti din aceeasi guilda, dar daca tot dati +rep, etc, dati pe ceva care intradevar merita, nu pe un "guide" care-mi explica ce face fiecar spell (stim si noi sa citim tooltipurile).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-02-2013, 19:58:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scarcrow wrote:
Interesant spec, ai Archangel dar nu ai Atonement Thinking Zic si eu, nu dau cu parul.


Parerea ta nu ma pune deloc pe ganduri. Ai incercat macar sa joci Atonement spec? Diferenta intre Archangel si Atonement e de la cer la pamant. Archangel face una, iar Atonement alta. Sunt 2 specuri diferite si nu merita sa joci cu ambele. Ori ai Evangelism + Atonement, care iti da increase la damage la Smite la 5 stackuri, ori ai Evangelism + Archangel care le consuma si iti da spell healing si mana.

P.S. Am mai spus si repet, spec-ul Atonement nu functioneaza bine. Dps-ul e slab, iar heal-ul la fel. Probabil cu un gear mai adecvat ar da mai bine, dar momentan e la pamant, iar eu nu am gear bis sa pot demonstra contrariul. Daca tu ai priest si dai bine cu spec-ul Atonement vreau o demonstratie.

Quote:
Inteleg sa sunteti din aceeasi guilda, dar daca tot dati +rep, etc, dati pe ceva care intradevar merita, nu pe un "guide" care-mi explica ce face fiecar spell (stim si noi sa citim tooltipurile).


Faptul ca suntem din aceasi guilda, nu are nici o importanta. Adevarat, toata lumea stie sa citeasca tooltip-urile, ca si tine de altfel, dar habar nu au ce inseamna exact.

Inca o chestie. Daca cineva vrea sa vada cum merge in mod normal acest spec pe freakz, i se poate da mura in gura. Daca vrei sa lasi playerii sa invete singuri, ce rost au aceste topic-uri.

Sper ca m-am facut inteles. Alte pareri?



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 04-02-2013, 20:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:


P.S. Am mai spus si repet, spec-ul Atonement nu functioneaza bine. Dps-ul e slab, iar heal-ul la fel. Probabil cu un gear mai adecvat ar da mai bine, dar momentan e la pamant, iar eu nu am gear bis sa pot demonstra contrariul. Daca tu ai priest si dai bine cu spec-ul Atonement vreau o demonstratie.



Nu stiu cum, dar toti priestii disc cu care am discutat eu despre mecanica jocului pe 4.06 (n-am jucat pe 4.3, sesiune) foloseau ambele talente in acelasi spec. Spui ca specul cu Atonement nu functioneaza bine, dat fiindca dps si healul sunt slabe. Ideea e, ca atunci cand faci cele 5stackuri de Evangelism pentru Archangel, sa dai si un heal daca este cazul unui target apropiat bosului (spelul e facut sa aleaga playerul cu cel mai mare agro din cei care nu au 100% hp).
Ce incerc eu sa spun este faptul ca tu ai un heal de 7,8-10k moca, pe care tu nu-l folosesti absolut deloc, pe motiv ca "da prea putin heal/dps".
Tu esti healer, dps pe care-l dai tu cu atonement este egal cu 0, si asa ar trebui sa fie.
Si da, am priest, Scarcrow. Pe 4.06 imi lipseau 1-2iteme sa fiu bis, si asta tinand cont ca nu a fost main-ul meu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-02-2013, 20:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scarcrow wrote:
Nu stiu cum, dar toti priestii disc cu care am discutat eu despre mecanica jocului pe 4.06 (n-am jucat pe 4.3, sesiune) foloseau ambele talente in acelasi spec. Spui ca specul cu Atonement nu functioneaza bine, dat fiindca dps si healul sunt slabe. Ideea e, ca atunci cand faci cele 5stackuri de Evangelism pentru Archangel, sa dai si un heal daca este cazul unui target apropiat bosului (spelul e facut sa aleaga playerul cu cel mai mare agro din cei care nu au 100% hp).
Ce incerc eu sa spun este faptul ca tu ai un heal de 7,8-10k moca, pe care tu nu-l folosesti absolut deloc, pe motiv ca "da prea putin heal/dps".
Tu esti healer, dps pe care-l dai tu cu atonement este egal cu 0, si asa ar trebui sa fie.
Si da, am priest, Scarcrow. Pe 4.06 imi lipseau 1-2iteme sa fiu bis, si asta tinand cont ca nu a fost main-ul meu.


Heal-ul din Atonement nu are nici o legatura cu agro, va fi dat pur si simplu pe cel mai low HP player din zona boss-ului.
Ai dreptate in ceea ce spui, dar heal-ul acela de 10k, nu este prea folositor atunci cand ai un absorb de 30k pe targetele respective.
Este un talent pus degeaba, zic eu. Probabil ca nu am dreptate. Repet inca o data, cu un gear mai bun probabil ar fi util, momentan nu mi se pare o prioritate.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 04-02-2013, 20:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Specul depinde si de fightul la care esti, de raid si de stilul tau de a juca. De exemplu la un raid de 10man n-o sa-ti prea permiti sa dau smite sau holy fire pentru ca nu ai timp, este necesar mai mult heal/absorb. La raidul de 25 iti permiti, fiind mai multi healeri, nu-ti faci asa mai probleme ca cineva din raid nu primeste heal.
La fel, cand jucam eu priest, eram 2disci in raid, si ne bateam pe shielduri. Nu recomand sub nicio forma asa ceva, scade potentialul absorbului foarte mare. Overall, combinatia de 1disci si 1holy este peste cea de 2disci. In schimb aici ai timp sa mai dai smite, mai ales la inceputul fightului unde dmg primit este minim.
De asemenea, cand vrei sa folosesti smite/holy fire trebuie sa iei in considerare si timpul pe care-l pierzi schimband inner focus/inner will, asta pentru mai mult dmg si respectiv heal.

Joci ce spec vrei, dar crede-ma, de pe tbc incoace am incercat toate specurile posibile si imposibile de holy/disci/shadow, sa vad care este cel mai valabil. Pentru 4.3, ca si pentru 4.06, cel mai valabil pt raiduri de 25 este cel cu atonement, pt raiduri de 10 cel fara atonement/archangel.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-02-2013, 22:09:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scarcrow wrote:
Specul depinde si de fightul la care esti, de raid si de stilul tau de a juca. De exemplu la un raid de 10man n-o sa-ti prea permiti sa dau smite sau holy fire pentru ca nu ai timp, este necesar mai mult heal/absorb. La raidul de 25 iti permiti, fiind mai multi healeri, nu-ti faci asa mai probleme ca cineva din raid nu primeste heal.
La fel, cand jucam eu priest, eram 2disci in raid, si ne bateam pe shielduri. Nu recomand sub nicio forma asa ceva, scade potentialul absorbului foarte mare. Overall, combinatia de 1disci si 1holy este peste cea de 2disci. In schimb aici ai timp sa mai dai smite, mai ales la inceputul fightului unde dmg primit este minim.
De asemenea, cand vrei sa folosesti smite/holy fire trebuie sa iei in considerare si timpul pe care-l pierzi schimband inner focus/inner will, asta pentru mai mult dmg si respectiv heal.

Joci ce spec vrei, dar crede-ma, de pe tbc incoace am incercat toate specurile posibile si imposibile de holy/disci/shadow, sa vad care este cel mai valabil. Pentru 4.3, ca si pentru 4.06, cel mai valabil pt raiduri de 25 este cel cu atonement, pt raiduri de 10 cel fara atonement/archangel.


Am specificat, ca asta este parerea mea, specul meu. Eu sunt unicul Priest Discipline din guild si merge mai bine asa decat cu Atonement. Ai dreptate cu ce zici la raidurile de 25 de oameni, dar numarul priestilor Discipline in PvE la ora actuala este de ordinul cifrelor. Nu prea are rost sa iti pierzi timpul cu acel heal din Smite/Holy Fire, cand Priestul Discipline inseamna ABSORB!



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nimrod19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2015 15:25)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 3

 
Post Posted: 07-02-2013, 00:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma scoatetii din sarite cand citesc ce guide-uri faceti , pe 4.0.6 am zis ca voi face un guid pentru 4.3 , dar decis sa nu-l fac pentru ca vroiam sa fac un guid "ca la carte" , asta necesita timp , si mult de lucru ..... nu am eu cheff de asa cv , poate cand voi fii destul de drogat il voi face.... -)

Sper sa nu te superi dar de accea este un forum pentru a ne putea exprima opiniile fata de lucrarile facute de alti useri , voi fii un "pic " dur acuma - (i like this -)

voi enumera ceeace decid eu ca e o procarie :

1.
Quote:
- Priestul Discipline isi face heal din Absorb-ul pe care il ofera spellurile, concurand astfel cu Shaman Resto, Druid Resto, Paladin Holy si Priest Holy, uneori chiar si intrecandu-i doar pentru ca ei nu au la ce sa dea heal.

ia intrebal pe kala cum se face sa fie pe primul loc - (iti pun doar ca sa stii ,nu conteaza recountul , timp ce iti faci treaba si scoti maximul din tine si mai ales din clasa jucata)

2.
Quote:
- Priestul se bazeaza in special pe Spell Power, care provine din Intelect, si Mastery!

pfffff FACE PALM - , este unul din cele mai proaste "ideei" pe care ni le-ai prezentat , spell power provine NUMAI din intelect !

3.
Quote:
Prime Glyphs: Power Word: Shield, Penance, Power Word: Barrier
Major Glyphs: Divine Accuracy, Desperation, Mass Dispel
Minor Glyphs: Nu sunt importante, dar puteti adauga Fortitude, Shadow Protection, Shadowfiend pentru economie la mana.

3.1 :PWB Thinking nu spun nimic cum crezi tu , dar nu cred ca are rost .
3.2 :Desperation , de ce ? Thinking(ma gandesc , dar nu-mi pot da seama)
3.3 : "Minor Glyphs: Nu sunt importante" , chiar asa ???? fara , Glyph of Shadowfiend , nu ai primii mana innapoi !!! citeste un pic ce glyph ce face -

4.
daca joci cu evangelism , dc nu ai atonement ???
o porcarie mai mare nu am vazut de cand joc pe freakz (1.5 ani , un timp destul de lung Dosent Matter)


Quote:
Acesta este Spec-ul si rotatia pentru Discipline normal. Am incercat Atonement Spec pentru 4.3.4 dar nu merge prea bine. Dps-ul este in jur de 7k, pentru ca Reflective Shield nu functioneaza, iar heal-ul lasa de dorit de asemenea.



Quote:
Parerea ta nu ma pune deloc pe ganduri. Ai incercat macar sa joci Atonement spec? Diferenta intre Archangel si Atonement e de la cer la pamant. Archangel face una, iar Atonement alta. Sunt 2 specuri diferite si nu merita sa joci cu ambele. Ori ai Evangelism + Atonement, care iti da increase la damage la Smite la 5 stackuri, ori ai Evangelism + Archangel care le consuma si iti da spell healing si mana.

P.S. Am mai spus si repet, spec-ul Atonement nu functioneaza bine. Dps-ul e slab, iar heal-ul la fel. Probabil cu un gear mai adecvat ar da mai bine, dar momentan e la pamant, iar eu nu am gear bis sa pot demonstra contrariul. Daca tu ai priest si dai bine cu spec-ul Atonement vreau o demonstratie.


Quote:
De asemenea, cand vrei sa folosesti smite/holy fire trebuie sa iei in considerare si timpul pe care-l pierzi schimband inner focus/inner will, asta pentru mai mult dmg si respectiv heal.


ai mancat de pe pamant ? (scz dar nu rezistam , daca e iau warn , no problem -)


in primul rand , atonement functioneaza foarte bine - , a fost reparat inca de pe 4.0.6 si este OK !
nu conteaza pe ce loc iesi la sf encounterului (dps ,heal) , orice damage in plus conteaza , mai fa si tu un pic de pve , ma gandesc ca pe 4.0.6 daca faceam valiona (25n ) erai multumit, scz nu vroiam sa fiu rau , Argaloth vroiam, , sa vezi cat conteaza 500k damage in plus la council , cand se ia wipe si doar atat mai lipsea -))

in aldoilea rand , dc sa nu dau damage si heal in acelasi timp ???? tin de mana , si am mai zis mai sus , BULL shitt ceeae ce spui tu , argumente , care defapt nici nu sunt argumente.

"timpul pe care-l pierzi schimband inner focus/inner will, asta pentru mai mult dmg si respectiv heal"
dj ma doare capu cate prostii ai zis aici , le faci pe playeri sa joace gresit .
Este unul dintre cele mai ..... (incerc sa nu mai vb urat ) , tu chiar joci priest de pe TBC ????


Quote:
3:n-ai zis nimic de self buffuri : Inner fire si Inner will , avand in vedere ca asta nu este pvp ci PVE inseamna ca cunoastem encounterul , stiim cum urmeaza sa se ia damage , cand se ia aoe-damage si cand singel-target .
Daca invatati sa jucati schimbari aceste 2 "specuri" veti economisi multa mana si asta o sa va duca sa cunoasteti adevarata "frumusete" a priestului. -

eu am scris intr-un alt topic . Asa se joaca priest pentru a fii de maxim folos !!!



Quote:
Am specificat, ca asta este parerea mea, specul meu. Eu sunt unicul Priest Discipline din guild si merge mai bine asa decat cu Atonement. Ai dreptate cu ce zici la raidurile de 25 de oameni, dar numarul priestilor Discipline in PvE la ora actuala este de ordinul cifrelor. Nu prea are rost sa iti pierzi timpul cu acel heal din Smite/Holy Fire, cand Priestul Discipline inseamna ABSORB!



imi spui si ce inseamna "numarul priestilor Discipline in PvE la ora actuala este de ordinul cifrelor" , nu inteleg , sry my bad , sunt UNGUR !-


poate am uitat cate ceva , ca deja am scris aproape un roman aici -))

aproape am utiat dovezi vroiai ...


locul doi am iesit
switch inner will/fire


inca cv desperate prayer , nui bun de nimic in pve ! -

CIOCOLOM !!!! :D

Posturi unite automat, 07-02-2013, 00:21:11

HOOOOOOOOOO am uitat inca cv .... Specul tau ? tu l-ai facut ? SE vede !!! daca vrei un tallent fara antonement, si fara evangelism (doar asa cv mai exista) sa-mi spui si iti dau desii eu nu-l folosesc !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ashkya

[Prophet Ashkya]



Status: Offline
(since 22-07-2014 20:17)
Joined: 02 May 2011
Posts: 46, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 96.1
Votes: 6

 
Post Posted: 07-02-2013, 16:35:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

***...no offence da mai bine s-ar sterge guide-ul asta, saaaaau il refaci de la 0. Spui ca joci Disc de pe TBC, daca stii sa joci la fel cum stii ca Mastery da Spell Power atunci e clar. Habar nu ai ce fac spellurile, statusurile...ai facut un guide despre care sunt spellurile clasei, economiseai timp si iesea mai frumos (din punct de vedere estetic) daca puneai doar linkuri de pe wowhead/freakzdb la fiecare. In rest Kala a zis tot (sau aproape tot). Aproape l-ai intrecut pe unu care a comentat in 4.06 la guide-ul de il facusem eu (si el juca Discipline tot din TBC de pe Blizz) si era convins ca se spameaza Flash of Light..macar stia cand sa il foloseasca...da dupa 6 ani inca nu invatate numele la spell -)

You should reconsider if you're playing the right class!

Peace!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-02-2013, 18:54:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ashkya wrote:
***...no offence da mai bine s-ar sterge guide-ul asta, saaaaau il refaci de la 0. Spui ca joci Disc de pe TBC, daca stii sa joci la fel cum stii ca Mastery da Spell Power atunci e clar. Habar nu ai ce fac spellurile, statusurile...ai facut un guide despre care sunt spellurile clasei, economiseai timp si iesea mai frumos (din punct de vedere estetic) daca puneai doar linkuri de pe wowhead/freakzdb la fiecare. In rest Kala a zis tot (sau aproape tot). Aproape l-ai intrecut pe unu care a comentat in 4.06 la guide-ul de il facusem eu (si el juca Discipline tot din TBC de pe Blizz) si era convins ca se spameaza Flash of Light..macar stia cand sa il foloseasca...da dupa 6 ani inca nu invatate numele la spell -)

You should reconsider if you're playing the right class!

Peace!


si credema, nici healul pe care il scoate in raid nu e grozav..

Thanks god ca macar joaca disci si sa lasat de holy..

Peace Wipe.. vreau bonus dkp pt nice reply -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-02-2013, 19:49:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi sunteþi þãri mã nebunilor. Kala, scuzã-mã cã nu suntem toþi de rangul tãu, sincer la cât ai comentat, mai bine fãceai alt topic. Dacã nu îþi place roagã pe cineva sã-l ºteargã. O zi bunã, sclavilor.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 07-02-2013, 20:09:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi place atitudinea ta asta aroganta, oare asa esti si irl Thinking Chiar sunt curios de asta. Ar trebui sa iei comentariile ca pe niste sfaturi, si sa inveti din ele, in schimb nu, tu preferi sa jignesti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-02-2013, 20:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scarcrow wrote:
Imi place atitudinea ta asta aroganta, oare asa esti si irl Thinking Chiar sunt curios de asta. Ar trebui sa iei comentariile ca pe niste sfaturi, si sa inveti din ele, in schimb nu, tu preferi sa jignesti.


Daca comentariile acelea erau pentru a-i explica cuiva ca a gresit sau ca e mai bine asa, sa zicem. Dar NU! Acele comentarii sunt ca de la BEST player la cel mai NOOB. Daca chiar vrei sa faci un comentariu, fa-l calumea. Nu cred ca eu sunt arogant si am jugnit. Daca acest topic este pentru amuzamentul vostru nu am decat sa il sterg. Invatati si voi sa comentati mai frumos munca altora, nu sa dati cu piciorul in tot. De ce nu faceti voi ceva IDEAL cum va asteptati?



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 07-02-2013, 20:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau, dar eu am deja un guide facut pt shadow priest, 4.06, la care nu am vazut sa se vb asa, in modul asta. Cand faci un guide, iti asumi responsabilitatea si pentru failurile pe care le scrii in el, la fel si cand comentezi, dai un sfat.
E adevarat ca si modul in care comenteaza cineva conteaza, dar la unele aberatii nu poti fara sa faci putin misto, dai ales cand cunosti foarte bine acea clasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 07 February 2013 18:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 11:37:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x