User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro
Author Message1352
arkan1980

[Freakz * Ark@n]



Status: Offline
(since 17-05-2019 12:26)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 1501, Topics: 91
Location: B/\N/\T

Reputation: 565.2
Votes: 57

     
Post Posted: 07-02-2013, 16:46:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor!
Incep acest topic prin a face un mic rezumat asupra activitatii mele pe serverul wa6 precum si cateva sesizari ownerilor acestui server.
M-am implicat cat am putut de mult si sper ca ceea ce o sa sciu sa va faca sa intelegeti acestu lucru...

Las in urma:
-peste 400 de ore petrecute pe acest server;
-o lista de peste 200 de codati;
-nici macar o singura reclamatie a vreunui codat din lista mea;
-2-3 eventuri organizate zilnic;
-nici macar un gest sau vreun cuvant obscen atata timp cat am stat online;

Plec cu fruntea sus pentru ca eu personal consider ca nu sunt compatibil si nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu cativa dintre ownerii acestui server.

Sesizarile mele catre owneri sunt urmatoarele:

1.Embra: - esti un owner nou pe acest server.te rog nu te mai grabi sa iei o decizie asupra unui admin fara sa te uiti putin macar in urma sa vezi ce a facut si ce nu a facut.In rest...esti ok.
2.^Avioane^: - la tine ma deranjeaza faptul ca promovezi admini direct la gradul de Champion fara nici o regula, fara nici macar o mica implicare pe server a celor admisi.Ii bagi direct Champion si adio.....ii vezi online 1 data/luna in cazurile cele mai fericite.Eu m-am chinuit mult pana am ajuns Champion iar altii...hop...peste noapte..Champion k vezi doamne este implicat pe nush ce server si merita atentie insa pe war6...pauza totala...nu lista de codati,nu ore,nu nimic...dar asta e...tu esti unul dintre cei 4 owneri de pe war6;
- nu pot sa fiu de acord cu tine in ceea cel priveste pe ZeNN* - NU SE POATE CA 3 SERVERE SA NU-L MAI ACCEPTE INSA TU "DA" - IMI PARE RAU!
3.SS.11 - pe tine nu te cunosc asa de bine insa mi-ai lasat o impresie buna de corectitudine si fairplay...toata stima!
4.Pamflet - inca mai astept acea licenta cadou....-...toata stima!

Aceste fiind spuse si doresc sa le luati k o mica remarca personala nu ramane de ziz decat k mi-a facut placere sa fac parte din comunitatea war6, un server minunat cu oameni buni si mai putini buni.
Este parerea mea personala si vreau sa o luati k atare.
O sa ma implic probabil pe alte servere care ma doresc sa fac peste 400 de ore si care unde probabil voi fi apreciat mai mult.
Ma gasiti oricand pe celelalate server war daca cumva aveti nevoie de un mic sfat din partea mea.

Asa ca doresc sa-mi retrageti adminul si accesul la tot ce inseamna war6.freakz.ro!

Cu mult respect,

Freakz * Ark@n... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 07-02-2013, 16:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkane nu te grabi, ti-ai dedicat o mare parte din timp acestui server si nu e corect sa renunti acum. Hai sa vorbim cu totii sa vedem ce e de facut si sa fim uniti. Toti vrem ce e mai bine pentru acest server, am fost prezenti cu totii cand serverul era la inceput si usor usor a inceput sa mearga. Hai sa vedem cu totii ce e de facut sa vedem ce nu a mers si mai ales de ce si sa avem in continuare o atmosfera placuta asa cum am avut acum 2 seri.
Mai gandeste-te odata la decizia asta.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3t0oth*

[Freakz * Blu3t0oth*]



Status: Offline
(since 07-12-2014 18:30)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 1742, Topics: 70
Location: Roma.

Reputation: 302.8
Votes: 69

Post Posted: 07-02-2013, 17:15:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- - Arkane treci tata pe servar si nu enerva lumea. Si eu am multe de zis , si de reprosat dar mai bine lasi sa treaca de la tine... Sper sa te razgandesti .. ..Cum la randul tau ai fost invatat sa adminezi de catre mine si de catrea alti admini de pe servar asa vreau si eu la timpul tau sa ajuti incontinuare alti admini si totodata servaru.
BAfta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 07-02-2013, 17:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pleci nicaieri.-
Tocmai de aia am inhis topicul discutii ca sa hotaram ce masuri vom lua,noi ownerii,dar in privat,la discutii deja toata lumea avea cate o nemultumire.Vezi cazul Co.star
Tin sa te informez ca nu iei nici macar warn,embra s-a grabit.
O sa vedem ce facem si cu ceilalti implicati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 07-02-2013, 17:37:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu pleci ba nicaieri ca vin peste tine in obor si te bat la fundulet.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 08-02-2013, 01:54:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1.Embra: - esti un owner nou pe acest server.te rog nu te mai grabi sa iei o decizie asupra unui admin fara sa te uiti putin macar in urma sa vezi ce a facut si ce nu a facut.In rest...esti ok.

Daca ai gresit nu conteaza cat de mult ai ajutat serverul, esti sanctionat(La general vorbind)

Code:
2.^Avioane^: - la tine ma deranjeaza faptul ca promovezi admini direct la gradul de Champion fara nici o regula, fara nici macar o mica implicare pe server a celor admisi.Ii bagi direct Champion si adio.....ii vezi online 1 data/luna in cazurile cele mai fericite.Eu m-am chinuit mult pana am ajuns Champion iar altii...hop...peste noapte..Champion k vezi doamne este implicat pe nush ce server si merita atentie insa pe war6...pauza totala...nu lista de codati,nu ore,nu nimic...dar asta e...tu esti unul dintre cei 4 owneri de pe war6;

Vrei sa plec? Poate nu sunt competent pentru postul asta, ce spui?
Avand in vedere ca serverul are cativa admini online, orice ajutor este bine-venit. Sugestii sa imbunatatim lucrul asta? A arata cu degetul nu ajuta pe nimeni, nu crezi?

Code:
- nu pot sa fiu de acord cu tine in ceea cel priveste pe ZeNN* - NU SE POATE CA 3 SERVERE SA NU-L MAI ACCEPTE INSA TU "DA" - IMI PARE RAU!

Care sunt alea 3? Nu ma intereseaza, fiecare face ce vrea. Si eu am interzis accesul unor jucatori doar ca m-au deranjat, fara un motiv anume.
Atata timp cat eu nu consider ca demo-ul este concludent, de ce sa nu-l las pe server? Sa culc urechea la ce spun altii?
Iti multumesc pentru parerea sincera, sper ca raspunsurile mele te-au multumit.

Code:
Hai sa vorbim cu totii sa vedem ce e de facut si sa fim uniti. Toti vrem ce e mai bine pentru acest server

A renunta la server este exact paralel cu ce ai spus. Vorba aia, cat e bine hop si eu cand e rau...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 07 February 2013 23:54



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro  


The time now is 04-05-2024, 02:41:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x