User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542332
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 06-02-2013, 23:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VuVu wrote:
Am si eu o intrebare !
Se poate adauga comanda sv_unlag pentru adminii cu champ?



Daca nu ma insel,ai acces,amx_cvar sv_unlag 1


Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 07-02-2013, 09:46:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu au acces cei cu Champion,doar de la General in sus.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 07-02-2013, 09:46:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa iau nici o masura in cazul de mai sus.Germanule daca vrei iti arat replici de ale tale geniale ca admin,care nu se pot compara cu ceea ce ti-a scris K3nt.
Cvarul sv_unlag este pus in server.cfg daca vrei sa dati sv_unlag 1 doar executati server.cfg prin comanda admin_cfg server.cfg si se va executa automat.
Alte probleme importante mai aveti?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 07-02-2013, 10:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
D@NEZU : s-a cerut prima bycastor, 2 playeri au cerut-o si tu o pui pe 3 , bravo bro
*DEAD* Secret : daca va uitati mai bine in last a fost mjb3

*DEAD* K3nT : eu am cerut prima harta asa ca shhhh
Secret : k3nt nu-mi zici mie shh
D@NEZU : vezi cum vorbesti k3nt
Secret : shht=taci

*DEAD* K3nT : asa si care e problema?

Am fost si eu admin 4 luni pe serverul asta dar nu am instigat playerii la cearta cum face k3nt , nu este la prima abatere.


Aici exagerezi si tu danez. Poate are si el o preferinta e si normal sa o puna prima odata ce el da votul + ca eu nici nu dau byca la vot cand sunt pe server [ toti o cer si cand schimb se goleste serverul] ti-a zis doar shhh [taci] deci nu vad de ce ar trebui sanctionat.

Nu mai atacati si voi adminul la fiecare decizie care o ia pentru ca de asta se ajunge aici . Daca il vezi ca a incalcat regulamentul ii faci frumos un print/demo/copy-paste din consola si postezi pe forum la reclamatii urmand ca noi sa ne ocupam de ea.

Am mai zis si mai zic odata. Vreti respect din partea adminilor/jucatorilor oferiti si voi la randul vostru respect. [valabil atat pentru jucatorii de rand cat si pentru admini.]



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SNIPER.AJ

[TheBesTone Of Kill]



Status: Offline
(since 11-01-2014 19:43)
Joined: 09 May 2011
Posts: 737, Topics: 100
Location: Furien.Freakz.Ro # Furien

Reputation: 142
Votes: 5

Post Posted: 07-02-2013, 17:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule danezu, eram sigur ca vei face asta! Ai eliminat cam jumatate de context de la faza cu shh si pana la faza cu "care e problema ta"!

In primul si primul rand, tu ai sarit repede la gatul nostru, al adminilor, ca de ce s-a pus harta bycastor32 pe al 3 loc la vot! Puteai intrebare frumos, nu repede sa incepi sa acuzi in stanga si dreapta! Sa stii ca si adminii au drept sa propuna o harta!

In alta ordine de idei, acel shhh nu a fost adresat tie ci lui Secret pentru ca era tot zmeu, pt ca el a fost primul care a sarit la gatul nostru, din cauza votului! Nu inteleg de ce te bagi si tu repede in seama... nici macar nu mai aveam intentia sa vb cu tne, pt ca am vazut ca nu ai cu cn discuta! I-am zis "shh" deoarece ma ameninta el pe mine ca voi ramane fara admin si nush chestii de astea! Si am zis ca e mai frumos sa ii zic shh decat taci/gura sau nu mai stiu eu cum! Am zis ca shh suna putin mai frumos decat gura...

In al doilea rand, ti-am zis si pe server de ce nu postezi imd screenul/demo pe forum?? Stii de ce? Pentru ca daca postai veneam si eu cu replica si stiai foarte bine ca esti in inferioritate aici! Stiai ca cu te-ai bagat repede in gura cu mine si nu aveai de castigat!

Si in final ca sa inchei tot taraboiul acesta, am sa imi cer scuze pentru cum m-am comportat in acel moment... daca tu(danezu) consideri ca eu am avut un limbaj neddemn de acest server!
Sa stii nu am venit aici ca sa ma cert cu alti sau nu mai stiu eu! Am revenit aici pe acest server, deoarece aici imi sunt colegii, prietenii, cunosc acest server de cand am intrat eu prima oara de freakz si aici stiu ca sunt apreciat pentru ceea ce fac!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 07-02-2013, 20:59:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand nu suport oamenii care minte cu nerusinare. Tot ce ai scris mai sus sunt niste aberatii si minciuni.

SNIPER.AJ wrote:
In primul si primul rand, tu ai sarit repede la gatul nostru, al adminilor, ca de ce s-a pus harta bycastor32 pe al 3 loc la vot! Puteai intrebare frumos, nu repede sa incepi sa acuzi in stanga si dreapta! Sa stii ca si adminii au drept sa propuna o harta!!



Unde vezi tu omule ca am sarit la gatul adminilor>? Daca un player zice ceva unui admin asta inseamna ca sare la gatul lui? -

D@NEZU : s-a cerut prima bycastor, 2 playeri au cerut-o si tu o pui pe 3 , bravo bro

Explica-mi si mie cu ce am sarit la gatul adminilor? Multi admini mi-au zis ca hartile le pune la vot cum sunt cerute. De exemplu: daca patraulea cere primu harta nuke si nu e in last pe aia o pune prima la vot. In acea zi nu a fost deloc bycastor si chiar aveam chef de un awp.
Tu fiind admin nu stii sa dai last sa vezi ce harti au fost inainte ? Ai cerut o harta care era in last, daca un player cere o harta care e in last , imediat sariti pe el si ii spuneti vrute si nevrute.

SNIPER.AJ wrote:
In alta ordine de idei, acel shhh nu a fost adresat tie ci lui Secret pentru ca era tot zmeu, pt ca el a fost primul care a sarit la gatul nostru, din cauza votului! Nu inteleg de ce te bagi si tu repede in seama... nici macar nu mai aveam intentia sa vb cu tne, pt ca am vazut ca nu ai cu cn discuta! I-am zis "shh" deoarece ma ameninta el pe mine ca voi ramane fara admin si nush chestii de astea![color=red] Si am zis ca e mai frumos sa ii zic shh decat taci/gura sau nu mai stiu eu cum! Am zis ca shh suna putin mai frumos decat gura...!


1: nu am fost atent la chat si am crezut ca mie mi te-ai adresat cu acel shht.
2: i-ai zis shht ca tea amenintat ca ramai fara admin ? Uite in ce hal minti -
3: Secret cu ce a sarit la gatul vostru ma? ca va zis ca a mai fost harta aia? -

[color=green]*DEAD* Secret : daca va uitati mai bine in last a fost mjb3.


Dupa ce a zis ca a mai fost mapa aia i-ai zis shht , de acolo a inceput cearta pe server, dupa care s-a lasat cu amenintari si asa mai departe. In concluzie, esti un mincinos care incearca sa se scoata basma curata.

SNIPER.AJ wrote:
In al doilea rand, ti-am zis si pe server de ce nu postezi imd screenul/demo pe forum?? Stii de ce? Pentru ca daca postai veneam si eu cu replica si stiai foarte bine ca esti in inferioritate aici! Stiai ca cu te-ai bagat repede in gura cu mine si nu aveai de castigat!


Nu am postat screenshot-urile pentru ca am vrut sa vad ce ai de zici , am vrut sa vad daca aberezi si spui minciuni . Acum m-am convins ce fel de admin esti. Uite mai jos si screenshot-urile.

http://www75.zippyshare.com/v/79292972/file.html

http://www7.zippyshare.com/v/77743815/file.html

mSx wrote:
nu un capat de lume acel "shhht"


De la acel shht se ajunge la certuri , banuri , etc.

TwisTer wrote:
Nu o sa iau nici o masura in cazul de mai sus.Germanule daca vrei iti arat replici de ale tale geniale ca admin,care nu se pot compara cu ceea ce ti-a scris K3nt.


1: nu am cerut sa fie sanctionat. Am postat cu intentia de a fi avertizat verbal.
2: ia arata-mi ce replici geniale . cand am jignit eu playerii? cand m-ati vazut pe mine sa fac un player retardat sau prost cum e in cazul lui k3nt. Fiti seriosi frate .

Asta e ultimul meu post. bafta!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jim2012

[*SUD*]



Status: Offline
(since 05-11-2014 16:58)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 5622, Topics: 68
Location: Bucuresti ;X

Reputation: 104.5
Votes: 94

Post Posted: 07-02-2013, 23:12:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
In primul rand nu suport oamenii care minte cu nerusinare. Tot ce ai scris mai sus sunt niste aberatii si minciuni.

SNIPER.AJ wrote:
In primul si primul rand, tu ai sarit repede la gatul nostru, al adminilor, ca de ce s-a pus harta bycastor32 pe al 3 loc la vot! Puteai intrebare frumos, nu repede sa incepi sa acuzi in stanga si dreapta! Sa stii ca si adminii au drept sa propuna o harta!!



Unde vezi tu omule ca am sarit la gatul adminilor>? Daca un player zice ceva unui admin asta inseamna ca sare la gatul lui? -

D@NEZU : s-a cerut prima bycastor, 2 playeri au cerut-o si tu o pui pe 3 , bravo bro

Explica-mi si mie cu ce am sarit la gatul adminilor? Multi admini mi-au zis ca hartile le pune la vot cum sunt cerute. De exemplu: daca patraulea cere primu harta nuke si nu e in last pe aia o pune prima la vot. In acea zi nu a fost deloc bycastor si chiar aveam chef de un awp.
Tu fiind admin nu stii sa dai last sa vezi ce harti au fost inainte ? Ai cerut o harta care era in last, daca un player cere o harta care e in last , imediat sariti pe el si ii spuneti vrute si nevrute.

SNIPER.AJ wrote:
In alta ordine de idei, acel shhh nu a fost adresat tie ci lui Secret pentru ca era tot zmeu, pt ca el a fost primul care a sarit la gatul nostru, din cauza votului! Nu inteleg de ce te bagi si tu repede in seama... nici macar nu mai aveam intentia sa vb cu tne, pt ca am vazut ca nu ai cu cn discuta! I-am zis "shh" deoarece ma ameninta el pe mine ca voi ramane fara admin si nush chestii de astea![color=red] Si am zis ca e mai frumos sa ii zic shh decat taci/gura sau nu mai stiu eu cum! Am zis ca shh suna putin mai frumos decat gura...!


1: nu am fost atent la chat si am crezut ca mie mi te-ai adresat cu acel shht.
2: i-ai zis shht ca tea amenintat ca ramai fara admin ? Uite in ce hal minti -
3: Secret cu ce a sarit la gatul vostru ma? ca va zis ca a mai fost harta aia? -

[color=green]*DEAD* Secret : daca va uitati mai bine in last a fost mjb3.

Dupa ce a zis ca a mai fost mapa aia i-ai zis shht , de acolo a inceput cearta pe server, dupa care s-a lasat cu amenintari si asa mai departe. In concluzie, esti un mincinos care incearca sa se scoata basma curata.

SNIPER.AJ wrote:
In al doilea rand, ti-am zis si pe server de ce nu postezi imd screenul/demo pe forum?? Stii de ce? Pentru ca daca postai veneam si eu cu replica si stiai foarte bine ca esti in inferioritate aici! Stiai ca cu te-ai bagat repede in gura cu mine si nu aveai de castigat!


Nu am postat screenshot-urile pentru ca am vrut sa vad ce ai de zici , am vrut sa vad daca aberezi si spui minciuni . Acum m-am convins ce fel de admin esti. Uite mai jos si screenshot-urile.

http://www75.zippyshare.com/v/79292972/file.html

http://www7.zippyshare.com/v/77743815/file.html

mSx wrote:
nu un capat de lume acel "shhht"


De la acel shht se ajunge la certuri , banuri , etc.

TwisTer wrote:
Nu o sa iau nici o masura in cazul de mai sus.Germanule daca vrei iti arat replici de ale tale geniale ca admin,care nu se pot compara cu ceea ce ti-a scris K3nt.


1: nu am cerut sa fie sanctionat. Am postat cu intentia de a fi avertizat verbal.
2: ia arata-mi ce replici geniale . cand am jignit eu playerii? cand m-ati vazut pe mine sa fac un player retardat sau prost cum e in cazul lui k3nt. Fiti seriosi frate .

Asta e ultimul meu post. bafta!







Cred ca tu cauti cam multa atentie...



Pyro is not a crime

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 08-02-2013, 09:04:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata cu acest subiect, deja faceti telenovele, ownerii au decis si. (punct)
Nu va mai certati din orice lucru minor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 08-02-2013, 14:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

problema de gradinita:
5 playeri au cerut 3 harti.
ceilalti admini(in numar de x) au cerut 2 harti in amx_chat
adminul cu votul aplica teorema lui pitagora si normal pune primele 2 harti cerute de colegii admini pe locurile 1 si 2.
si uite-asa s-a descoperit america...nu e LOGIC?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 08-02-2013, 15:39:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

freakz*pamflet wrote:
problema de gradinita:
5 playeri au cerut 3 harti.
ceilalti admini(in numar de x) au cerut 2 harti in amx_chat
adminul cu votul aplica teorema lui pitagora si normal pune primele 2 harti cerute de colegii admini pe locurile 1 si 2.
si uite-asa s-a descoperit america...nu e LOGIC?


Eu nu stiu teorema lui Pitagora.
On: Daca dai 10 pagini inapoi, se cearta tot pe discutia asta.



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 08-02-2013, 16:21:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> - veziti ba de nickul tau rezervat nu mai cauta scandal aici.unde esti tu si scandalul. ma mir cum de ai avut admin
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 08-02-2013, 16:37:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topicul asta e pentru a ajuta serverul cu pareri , nu pentru certuri. Vad ca esti cam frustrat "prietene" Imi trimiti pm si ma ameninti virtual - Foarte tare , esti genu ala de .... stii tu cum -)

freakz*pamflet wrote:
esti prea dus cu pluta cumetre. dute in baie si rezolva-te.
oricum ne intalnim noi


Daca tot esti atat de "smecher" virtual - cumparati o cartela si da-mi nr ca sa te sun sa ne intalnim . Ca sa vezi cat de dus cu pluta sunt - Numai batausi pe-aici -

freakz*pamflet wrote:
-=weed*effEcTs-> - veziti ba de nickul tau rezervat nu mai cauta scandal aici.unde esti tu si scandalul. ma mir cum de ai avut admin


Daca nu v-ati baga in oala aiurea nu ar iesi certuri pe forum .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 08-02-2013, 16:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
Topicul asta e pentru a ajuta serverul cu pareri , nu pentru certuri. Vad ca esti cam frustrat "prietene" Imi trimiti pm si ma ameninti virtual - Foarte tare , esti genu ala de .... stii tu cum -)

freakz*pamflet wrote:
esti prea dus cu pluta cumetre. dute in baie si rezolva-te.
oricum ne intalnim noi


Daca tot esti atat de "smecher" virtual - cumparati o cartela si da-mi nr ca sa te sun sa ne intalnim . Ca sa vezi cat de dus cu pluta sunt - Numai batausi pe-aici -

freakz*pamflet wrote:
-=weed*effEcTs-> - veziti ba de nickul tau rezervat nu mai cauta scandal aici.unde esti tu si scandalul. ma mir cum de ai avut admin


Daca nu v-ati baga in oala aiurea nu ar iesi certuri pe forum .


Germane eu te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta cu Pamflet si cu adminii acestui server.
Iti stie toata lumea comportamentul care l-ai avut... nu prea inteleg ce vrei sa dovedesti... banuiesc ca tu te vezi cel mai bun admin din comunitatea aceasta si ceilalti nu se ridica la "nivelul" tau.

Crede-ma ca nu sta treaba chiar asa... Inca ceva nu te mai da asa zmardoi ca nu te vad foarte bine si incep sa cred ca iti voi da ban permanent pe steam sa terminam odata cu certurile astea care nu fac bine serverului.

Daca nu terminati cu discutiile acestea topicul va fi inchis, este o metoda foarte buna pentru calmarea spiritelor.

Code:
lwar4.Freakz.ro | Cassic Server banned STEAM_0:1:50112317 (0 mins)

De data asta banul nu se mai scoate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 08-02-2013, 18:23:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panacas wrote:
-=weed*effEcTs-> wrote:
Topicul asta e pentru a ajuta serverul cu pareri , nu pentru certuri. Vad ca esti cam frustrat "prietene" Imi trimiti pm si ma ameninti virtual - Foarte tare , esti genu ala de .... stii tu cum -)

freakz*pamflet wrote:
esti prea dus cu pluta cumetre. dute in baie si rezolva-te.
oricum ne intalnim noi


Daca tot esti atat de "smecher" virtual - cumparati o cartela si da-mi nr ca sa te sun sa ne intalnim . Ca sa vezi cat de dus cu pluta sunt - Numai batausi pe-aici -

freakz*pamflet wrote:
-=weed*effEcTs-> - veziti ba de nickul tau rezervat nu mai cauta scandal aici.unde esti tu si scandalul. ma mir cum de ai avut admin


Daca nu v-ati baga in oala aiurea nu ar iesi certuri pe forum .


Germane eu te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta cu Pamflet si cu adminii acestui server.
Iti stie toata lumea comportamentul care l-ai avut... nu prea inteleg ce vrei sa dovedesti... banuiesc ca tu te vezi cel mai bun admin din comunitatea aceasta si ceilalti nu se ridica la "nivelul" tau.

Crede-ma ca nu sta treaba chiar asa... Inca ceva nu te mai da asa zmardoi ca nu te vad foarte bine si incep sa cred ca iti voi da ban permanent pe steam sa terminam odata cu certurile astea care nu fac bine serverului.

Daca nu terminati cu discutiile acestea topicul va fi inchis, este o metoda foarte buna pentru calmarea spiritelor.


Cine se da smardoi ma ? Ma vezi pe mine ca trimit pm-uri la admini cu amenintari? - Smardoi sunt in viata reala, nu in ce-a virtuala cum e copilul ala , mai zice ca are si 25 de ani.

Tu esti de-a dreptul penibil din toate punctele de vedere. Pe forum incerci sa pari genu ala de om "intelectual" si pe steamid injuri de mama focului.
Mai ai tupeu sa te legi de comportamentul meu ? - "prietene" nu te-am injurat nici cand m-ai facut in toate felurile pe steamid, nu te-am injurat nici acum ca mi-ai dat ban. Intei uita-te in curtea ta si porma leaga-te de comportamentul meu. Tu traiesti cu impresia ca daca ai ajuns owner poti sa faci ce vrei.

Mor de oftica ca nu am facut print cand m-ai injurat pe steamid in ultimul hal. Trebuia sa fac print sa arat staff-ului ce om de nimic esti. Tu nu te poti compara cu ceilalti owneri nici in 100 de ani . Cu twt si zok nu prea am stat de vorba, cu LAPD si week am mai discutat din cand in cand si jos palaria pentru ei, sunt niste persoane de nota 1000.
http://www35.zippyshare.com/v/47491075/file.html




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WeeD's~

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 16:49)
Joined: 30 Jan 2013
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.6
Votes: 2

Post Posted: 08-02-2013, 18:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate , nu-mi palce sa ma bag dar daca nu ai dovezi dc "aia ta" injuri ?
Pe steam dupa ce zici "aia ta" mai il intrebi si daca a dat ban



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 24-04-2024, 04:19:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x