User
Pass
2FA
 
 

Anunt!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1359
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2013, 20:54:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog playerii sa nu mai posteze in listele de banuri ale adminilor!
Faceti cerere de unban sau reclamatie la adminul care a dat ban la sectiunea facuta special pentru aceasta!
Multumesc! Have a nice day!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-@L|N

[Mr.Almighty]



Status: Offline
(since 20-12-2013 21:05)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 540, Topics: 9
Location: San Severin

Reputation: 147.2
Votes: 13

Post Posted: 15-03-2013, 13:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am ceva de zis, west si trupa lui tocmai au dat warn la cei mai buni admini de pe server pentru ca nu a mai mult de 4 banuri postate, te-ai gandit ca poate avem mai multe banuri date decat toti la un loc dar nu sunt postate, nu cred ca ai facuto, in fine fai ce vrei dar asa o sa ramai numai cu incepatori ca admini ... pentru ca iei totul prea in serios si incerci sa fii sever fara sa te gandesti ca e un joc, sunt sigur ca o sa vii cu o replica inteligenta, c'est la vie!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-ella

[Creep]



Status: Offline
(since 01-06-2014 09:47)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 570, Topics: 8
Location: Spain

Reputation: 251.6
Votes: 8

Post Posted: 15-03-2013, 15:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te stresa Aline..si eu am primit warn k am avut 10 banuri si nu 11 -...dar cand am avut vreo 30 de banuri intr-o luna atunci nu s-a tinut evidenta..cum ai spus si tu..e doar un joc..

I heard you are a player.Nice to meet you, I`m the coach -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 15-03-2013, 15:45:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfff mi-ati postat la anuntul meu = e offtopic -
Asta e ....... eu am lipsit un timp de pe server, am revenit, sick mi-a dat adminul inapoi. Fara nici o explicatie, west, mi l-a sters! Sa fie sanatos! Va pup!

PS: Alin nu sunt de acord cu tine pentru ca obligatoriu conform regulamentului trebuie postat orice ban, insa activitatea unui admin nu se ia doar dupa banuri!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catharsis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2014 13:04)
Joined: 25 Jan 2013
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 129.9
Votes: 4

Post Posted: 15-03-2013, 16:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic sa incepeti sa le dati ban aiurea rusilor sa va faceti "numarul de banuri" pe luna - ca altfel...ajungeti la slot.

Care semnatura? Eu pun degetu!?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C3ach1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-09-2014 23:46)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 605, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 126.9
Votes: 14

Post Posted: 15-03-2013, 18:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt 47 de admini din care doar 5 ,6 intra zi de zi si aia intra rar
Sa ajuns sa intram spec k sa nu aiba codatu cu cine sa joace si sa iasa dupa serv
Dao drq de trb luati masuri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
salam71

[co-owner Rko ]



Status: Offline
(since 28-02-2023 17:56)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 417, Topics: 1
Location: Pantelimon

Reputation: 139.6
Votes: 4

Post Posted: 15-03-2013, 20:07:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Curand vom ajunge sa ne dam ban intre noi pentru "a face lista lunara", numai asa putem scapa "de sanctiuni'!DAr nimeni nu a vazut ca pe serverul RKO a cam inceput sa bata vantul!Cei care jucam mai mult intre noi suntem adminii si atat..Cat de curand cu injumatatirea acestora ne vom bana singuri, alta solutie nu exista!Pana acum se tinea evidenta cat de cat a orelor jucate, acum in functie de banuri...Nu vreau sa comentez mai mult de atat!Cine plateste taie, mi se pare intr-un fel normal,banii lor,deicizia lor..!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M!h4!*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2014 20:18)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 342, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 197.6
Votes: 5

Post Posted: 15-03-2013, 20:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea e ca serverul a trecut printr-o perioada grea de la inceputul anului pana acum, nemaifiind asa populat, iar de multe ori jucam noi intre noi astia cunoscuti...prin urmare nu prea avem cui da ban-uri...iar activitatea unui admin nu tine neaparat doar de banurile date sau de orele jucate (ca asa unii ar putea foarte bine sa intre pe timp de noapte si sa fie singur iar pana dimineata face destule ore)...

"Death is certain, life is not..." -
#~~~> Here is Joker!!! <~~~#
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 16-03-2013, 08:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

C3ach1 wrote:
Sunt 47 de admini din care doar 5 ,6 intra zi de zi si aia intra rar
Sa ajuns sa intram spec k sa nu aiba codatu cu cine sa joace si sa iasa dupa serv
Dao drq de trb luati masuri


Stai linistit, ma ocup cat mai curand si de cei care nu joaca -
Nici eu nu-s de acord sa avem atatia admini cand serverul este mereu gol.

Deci...sa va mai asteptati.

Posturi unite automat, 16-03-2013, 08:49:59

salam71 wrote:
Curand vom ajunge sa ne dam ban intre noi pentru "a face lista lunara", numai asa putem scapa "de sanctiuni'!DAr nimeni nu a vazut ca pe serverul RKO a cam inceput sa bata vantul!Cei care jucam mai mult intre noi suntem adminii si atat..Cat de curand cu injumatatirea acestora ne vom bana singuri, alta solutie nu exista!Pana acum se tinea evidenta cat de cat a orelor jucate, acum in functie de banuri...Nu vreau sa comentez mai mult de atat!Cine plateste taie, mi se pare intr-un fel normal,banii lor,deicizia lor..!


Ai moderator pe forum, te poti ocupa de activitatea aia -

Iar despre "a face lista lunara", te contrazic. In ultimul timp am intrat mai rar pe server dar de fiecare data am vazut codati pe care i-am anuntat si nu se uita nimeni pe ei. Sau daca se uitau spuneau ca e curat -)
Uite aici doar un exemplu in care am facut demo: http://www.fileshare.ro/e29361408



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 16-03-2013, 11:08:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<rKo> | West wrote:
C3ach1 wrote:
Sunt 47 de admini din care doar 5 ,6 intra zi de zi si aia intra rar
Sa ajuns sa intram spec k sa nu aiba codatu cu cine sa joace si sa iasa dupa serv
Dao drq de trb luati masuri


Stai linistit, ma ocup cat mai curand si de cei care nu joaca -
Nici eu nu-s de acord sa avem atatia admini cand serverul este mereu gol.

Deci...sa va mai asteptati.

Posturi unite automat, 16-03-2013, 08:49:59

salam71 wrote:
Curand vom ajunge sa ne dam ban intre noi pentru "a face lista lunara", numai asa putem scapa "de sanctiuni'!DAr nimeni nu a vazut ca pe serverul RKO a cam inceput sa bata vantul!Cei care jucam mai mult intre noi suntem adminii si atat..Cat de curand cu injumatatirea acestora ne vom bana singuri, alta solutie nu exista!Pana acum se tinea evidenta cat de cat a orelor jucate, acum in functie de banuri...Nu vreau sa comentez mai mult de atat!Cine plateste taie, mi se pare intr-un fel normal,banii lor,deicizia lor..!


Ai moderator pe forum, te poti ocupa de activitatea aia -

Iar despre "a face lista lunara", te contrazic. In ultimul timp am intrat mai rar pe server dar de fiecare data am vazut codati pe care i-am anuntat si nu se uita nimeni pe ei. Sau daca se uitau spuneau ca e curat -)
Uite aici doar un exemplu in care am facut demo: http://www.fileshare.ro/e29361408


Decat sa urmeze o curatenie printre playerii vechi de pe srv, mai bine se cauta admini care sa joace in timpul zilei(si asta inseamna sa renuntati la regula cu varsta peste 18 ani) , Ceach1 ,cred ca asta a vrut sa zica ,seara sunt admini on pe servar , iar eu zic ca 20 de playeri in medie , cel putin dupa ora 18:00 cand intru eu nu e chiar ca si cum ar fi srv gol - ; in ceea ce priveste postarea banurilor , daca unii pot ar trebui sa poata toti , nu dureaza mai mult de 1 de minut. Si sper sa numai bagati tampenia aia de boost iar, mai costa si bani , ca acolo nu se mai numea joc , ci spionaj , prea multi codati erau .

OFF topic : West in demo-ul ala de mai sus care e codatul ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 17-03-2013, 20:09:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SpikeSn wrote:
OFF topic : West in demo-ul ala de mai sus care e codatul ?


Pardon, in primul demo nu era nimic interesant, in al doi-lea se vede:
http://www.fileshare.ro/e29367083



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 09:56:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x