User
Pass
2FA
 
 

Cum sa faci Jailbreak la IOS 6.x.x

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message792
SoulH

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2014 08:34)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 52, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 3

 
Post Posted: 14-02-2013, 14:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu stiti ce este jailbreakul cititi asta

OK,acum ca stiti ce este jailbreakul sa incepem.
In primul rand trebuie sa va asigurati ca aveti IOS 6.0/6.0.1/6.1
Ca sa faceti asta mergeti in Settings -> General -> About

Acum trebuie sa descarcati de aici acest program(in functie de sistemul vostru de operare)

Il dezarhivati pe desktop(sau unde vreti voi) si acum este recomandat sa faceti backup iar apoi restore pentru a nu intampina probleme cu jailbreakul(chiar daca este putin probabil).
Sa presupunem ca am facut backup si restore,acum deschidem programul downloadat mai devreme,inchidem ITunes-ul si apasam jailbreak.
Jailbreakul este in mare parte automat insa la un momentdat ne va ruga sa apasam pe noua aplicatie numita jailbreak si isi va continua procesul.

IDevice-ul vostru se va restarta de cateva ori iar apoi veti avea IDeviceul jailbreakuit!

Daca vreti si tutorialul meu v-a ajutat,puteti sa imi dati +rep -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-05-2024, 21:35:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password