User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie naykwin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2168
Freaxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 20:08)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2013, 11:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminul naykwin mi-a dat voteban fara motiv si fara dovezi. Vreau dovada cu care am incalcat regulamentul si am primit ban altfel cer sanctionarea adminului pe motiv de ban fara dovezi!

IMG: http://i49.tinypic.com/33de0cm.jpg


IMG: http://i47.tinypic.com/2wn35vl.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
plesucu

[~MACY~]



Status: Offline
(since 09-08-2020 17:36)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 736, Topics: 55
Location: Maramures

Reputation: 263.8
Votes: 32

Post Posted: 17-02-2013, 11:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO unban ...naykwin pune dovezile pt care ai dat voteban ( daca exista dovezi) sau asteptam si parerea ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
naykwin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2017 14:19)
Joined: 23 Dec 2011
Posts: 95, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 85.5
Votes: 3

Post Posted: 17-02-2013, 12:14:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dovezi nu am...doar jucatorii care erau pe server...toti se plangeau ca are wall asa ca am dat voteban!

Posturi unite automat, 17-02-2013, 11:58:33

Imi cer scuze de neplacerile create!
PS:sa lasi ip sa iti dau unban!

Posturi unite automat, 17-02-2013, 12:14:05

uitati ca a aparut si dovada.

Nick: freaxx
Motiv: wall/hack +AIm
IP:Nu la`m gasit inca
Dovada: Demo http://www.girlshare.ro/32213941.1


Cine nu ma înghite...sã mã sugã!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freaxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 20:08)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2013, 13:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si unde este "wall/hack +AIm"u? eu nu il vad in demo. Daca urmaresti atent demo-u observi ca jucam la sunet si va stiam. Daca tot erai atat de sigur de ce nu mi-ai facut poze sa vezi daca am "wall/hack +AIm" ? Admin de toata jena, daca sunteti atat de ofticati si nu stiti sa jucati nu mai intrati sa ii deranjati pe ceilalti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
princesslovegunss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2013 21:12)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 24, Topics: 1
Location: italia

Reputation: 87
Votes: 6

 
Post Posted: 17-02-2013, 13:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freaxx wrote:
si unde este "wall/hack +AIm"u? eu nu il vad in demo. Daca urmaresti atent demo-u observi ca jucam la sunet si va stiam. Daca tot erai atat de sigur de ce nu mi-ai facut poze sa vezi daca am "wall/hack +AIm" ? Admin de toata jena, daca sunteti atat de ofticati si nu stiti sa jucati nu mai intrati sa ii deranjati pe ceilalti.




freaxx nu iti da nimeni dreptul sa spui ca e de toata jena a grersit se mai intampla nu suntem toti perfecti - data viitoare naykwin nu mai folosi vote ban ca asa dau toti pro pentru ca asa e lumea rea ... deci cu vote ban nu rezolvi nimik decat un ban degeaba si un remove pentru tine!
data viitoare fi atent ca sa nu se ajunga la retrogradare / stergerea adminului
o zi placuta tuturor !

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
~ElemenT~

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 20:53)
Joined: 12 Jan 2013
Posts: 240, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 162
Votes: 11

       
Post Posted: 17-02-2013, 16:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovada sunt eu!

3 runde la rand n-am facut un sunet si imi stia exact pozitia, si de fiecare data era alta!

Joc de destul timp la sunet sa-mi dau seama intre unul codat si unul care foloseste sunetul! Imi cer scuze dar freaxx nu joaca la sunet! Se stie foarte bine ca dovezile impotriva codurilor sunt nefolositoare, iar unul care "cerseste" dupa dovezi nu-mi pare a fi curat!

Daca trebuie cineva tras la raspundere pentru banul asta, ala sunt eu! Personal am sa-i zic lui n2 sa ma sanctioneze cum stie el sau cum vreti voi!

M-am saturat de codati de pe acest server care "cersesc" de la admini dovezi. Stim cu totii ca acestea sunt foarte greu de procurat datorita codurilor evoluate sau cfg-urilor care sunt foarte greu de descoperit, iar cand un codat de acesta este prins "cerseste" dovezi!

Cred ca ar trebui ca serverul acesta sa evolueze odata cu toate celelalte! EU o sa fie cel care trebuie tras la raspundere!


EDIT: acum am vazut demo! uitativa cum il urmareste pe naykwin care este ultimul si in prima faza cum se fereste de mine si iese direct cu tinta pe mine!
NU trebuie explicatii pentru asa ceva! La mine poti s-o pui pe noroc, dar la naykwin in ultima faza cum il urmareste, ala nu este sunet!

Respect, dar nu pentru codati!



Click to help!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Freaxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 20:08)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2013, 16:29:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, daca ai fi avut dovezi clare (poze) nu as mai fi "cersit" vreo dovada. Si aici intervine problema voastra a adminilor pentru ca nu va faceti complet datoria de admini si dupa ne spuneti noua ca cersim dovezi evidente in care gresim la care avem tot dreptul, dar voi nu le faceti din comoditate ca de' este mai usor sa faci un demo ieftin in care nu vezi toate detaliile precum intr-o poza.

Nu mai are rost sa ne contrazicem, astept decizia unui admin superior.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~ElemenT~

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 20:53)
Joined: 12 Jan 2013
Posts: 240, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 162
Votes: 11

       
Post Posted: 17-02-2013, 17:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"prietene" cand ai sa joci fara coduri, si fara sa fii suspectat de toti playerii online, atunci sa vii sa vorbesti!
Toti codatii de acum cersesc dovezi, cand acum sunt coduri care evita aceste dovezi (pozele pe care le vrei!)! Asa ca "prietene" du-te la altii care vor sa te creada ca esti curat si nu folosesti cod! Prea mult tam-tam pentru un cod clar! Dovada a postat-o naykwin, ai cod! ce mai vrei? sa mai scoatem niste dovezi gen poze? nu cred ca mai sunt necesare!



Click to help!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Freaxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 20:08)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2013, 20:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice player care joaca mai bine ca voi incepeti sa il suspectati de cod, normal, asta este romanu, nu vrea sa accepte adevarul si sa recunoasca ca sunt si altii mai buni ca el.

~ElemenT~ zic sa incetezi si sa asteptam parerea ALTUI admin!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
princesslovegunss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2013 21:12)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 24, Topics: 1
Location: italia

Reputation: 87
Votes: 6

 
Post Posted: 17-02-2013, 23:02:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am vazut demoul ce wall element? si eu cand ma duc dupa unu ca l-am auzit, ma uit si in spate dar nu pentru ca am wall ci pentru ca asa se face di instinct ....


nimeni nu va fi pedepsit pentru ca se mai intampla sa gresim ! data viitoare sa faceti poze ca sa nu ne mai pierdem timpul aiurea!
si freaxx daca nu ai deja unban dami pm cu ip tau

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fratzzzica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 12:43)
Joined: 08 Apr 2011
Posts: 99, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 4

Post Posted: 20-02-2013, 19:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frezxx ii fratemio si eram de fata cand a luat ban, si nu a jucat cu cod.

Everybody lies ! "House M.D"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-06-2024, 19:06:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password