User
Pass
2FA
 
 

Cerere UNBAN

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message737
CristiDUB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2013 21:31)
Joined: 19 Feb 2013
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 19-02-2013, 23:24:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut,
in aceasta seara 19.02.2013 aproximativ ora 23.00 jucand cu nick name-ul *DUB* am fost banat din senin.
Nu stiu ce persoana mi-a dat ban pt ca nu am fost atent, tocmai ce se schimbase harta.
Imediat cum s-a schimbat harta, am scris : De ce nu incercati si alte harti mai noi, pt ca probabil lumea s-a plictisit de aceleasi harti vechi?
Iar ca dovada, aseara 18.02.2013 le-am spus la fel, au bagat o harta cat de cat noua si uite cum a inceput lumea sa intre, poate a fost coincidenta.
Am citit si regulamentul, iar sugestiile constrcutive nu se pedepsesc. Din punctul meu de vedere, o persoana ce detine drepturi de a schimba harta, kick etc nu trebuie sa se rezume doar la asta, ea trebuie sa faca in asa fel incat sa pastreze oamenii conectati pe server si sa-i multumeasca pe toti referitor la hartile alese, adica sa fi un bun manager.
O sa fac un alt topic despre cum unele persoane cu drept de diverse comenzi, admin, etc care isi neglijeaza atributiile. Sper sa-mi amintesc toate nick name-urile.
Astept raspuns.
Multumesc!
http://www.gametracker.com/server_info/89.39.13.89:27015/top_players/?searchpge=3#search

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ibrahimovici

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 03-07-2013 12:19)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 2316, Topics: 29
Location: PSG

Reputation: -92.8
Votes: 31

 
Post Posted: 20-02-2013, 00:33:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit ban permanent sau temporar? Daca ai luat permanent incearca sa te conetezi pe server si iti va aparea in consola cine ti-a dat ban.. Daca a fost ban temporar e posibil sa il fii primit din mai multe motive : retry dupa gag , camp excesiv , folosirea teleportului sau a fulgerelor pe mape mici , limbaj , etc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pinin

[Praf]



Status: Offline
(since 24-09-2019 20:38)
Joined: 12 Nov 2011
Posts: 2633, Topics: 67
Location: Targoviste

Reputation: 777.2
Votes: 90

   
Post Posted: 20-02-2013, 00:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*DEAD* *DUB* : admin alte harti in afara de cele clasice nu mai sti?si va mai intrebati de ce nu intra lumea!
*SPEC* -P!C@- : propune harti pe forum si le bagam
*DUB* : harti care deja s-au bagat, dar s-au bagat de catre oameni mai deschisi la minte, nu tre sa propun eu pe for
*DUB* : voi care va ocupati tre sa aveti grija asta
ADMIN -P!C@-: ban *DUB* for 120 minutes (Reason: nu.fi.taran)

Incearca sa nu mai fi asa...
poti propune harta noua cand cere harti nu trebuie sa sari cu gura si sa jignesti.
Noi astia mai "deschisi la minte" incercam sa va facem pe plac, si ne zbatem sa fie bine pentru toti.
Ai primit ban 120 de minute!!! data viitoare vb mai calm si nu insista asupra unui lucru.
Si nu te doare mana daca propui o harta pe forum, sa stim si noi ce va place sa jucati!!!
Bafta si spor la joc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 20-02-2013, 09:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul l-ai primit de la mine si a fost de 120 minute pentru:
Quote:
*DUB* : harti care deja s-au bagat, dar s-au bagat de catre oameni mai deschisi la minte, nu tre sa propun eu pe for

Incercam sa va facem pe plac si nu cred ca e cazul sa ne jigniti. Era ora 23 si 15-16 persoane pe server, am bagat kabul, care este o harta clasica si nu am vrut sa dau la vot o harta noua pentru ca riscam sa se goleasca server-ul.
Incearca sa fii mai calm ca nu e prima iesire de genul. O zi buna.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pinin, 19 February 2013 22:40



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-09-2024, 02:25:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x