User
Pass
2FA
 
 

uite ca pot si ca vreau

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message828
aLn.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-04-2013 09:18)
Joined: 21 Dec 2012
Posts: 172, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 44.4
Votes: 5

Post Posted: 23-02-2013, 15:54:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: alYn
IP: dinamic
Adminul care mi-a dat ban: bonjovi
Motivul pentru care am primit ban: ,,,,,,,,,,,reclama\'''''''''''''''''''''''cicaaa
Data la care am primit ban: -
Data la care a expirat ban-ul: -
Link catre reclamatie: Salut striker am si eu o problema......
Deci vorbeam cu IntelCore pe skype si mia zis daca vreau sa intru pe sv lui sa vad cum e si ce parere am ca sa chinuit la script
dupa a intrat si mrkent si iam zis lu mrkent pe skipe sa iesim ca e naspa
dupa mia zis pe Freakz cum se numeste sv si iam zis ca nu e hostat si nu e al meu
mia zis cum o sa se numeasca cand o sa il hosteze IntelCore
apoi eu iam spus sa astepte sa il intreb pe skipe pe intelcor el mia zis apo eu iam zis pe chat cum se numeste sv lui cand il hhosteaza
apoi primesc ban ca cica am facut reclama
de ce am primit ban aiurea???ca ma intrebat kent cum se numeste sv lu ala si eu iam zis
+ ca in pozele alea nu se vede ca fac reclama
NU ESTE AL MEU este a lui Intelcore el a scriptat tot eu nu am facut nimic si nare el dovezi ca e a meu am 12ani ce drq de udne stiu eu sa scriptez

P.S. cand zicea f0amea ca intra pe a lu overlord si il intreba pe stilldre cum se numeste sv ai spus ca daca nu face reclama nare ce sai faca
asa ca aici nu am facut nici eu reclama ca ma intrebat cum se numeste sv lui
asa ca te rog sa o rezolvi cu treaba asta ca am deja multi nervi

lasa parerea lu striker si cbr cum a facut alexunder si e mai bine sa raspunda ei decat tine

p.s. uite ca pot si ca vreau problems?


http://forum.wow-freakz.com/DOAR-STRIKER-t206541.html::::::::::::::imi cer scuze pt ca alYn doar mia facut nervi aseara si am vrut sa ma razbunsi lam intrebat cum se num sv lu intelcore va rog frumos sai dati unban pt ca.. leati oferit tuturor o sansa de unban si el nu a gresit niciodata si vr si el sa mai joace pe Freakz
nu vezi ce scrie kent
?????


gata mam lamurit cu parerea ta bon......
sa nu mai complic lucrurile lasa pe altu sa raspunda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 23-02-2013, 15:57:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. o sa cer warn pentru posturile aiurea
La fiecare post vei primii warn si vei ajunge la ban si pe forum;)
2. jovi ti-a dat banul el raspunde de banul tau,de scoaterea lui,nimeni nu se baga peste banul lui
3. Ai facut reclama,poti pleca
4. Las topicul deschis sa mai plangi aici si sa mai zica jovi daca vrea ceva



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 23-02-2013, 16:47:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti dai seama ca din moment ce am luat o decizie, nu o mai schimb, referitor la parerea lui Mr.Kent aceasta nu mai conteaza, a vazut ca ii dai numele unui alt server de sa:mp si il si inviti , logic ca a reactionat normal, putea sa faca reclamatie, insa a preferat sa predea pozele prin pm fara cenzura, ai gresit, raspunzi, daca nu stii sa iti pui lacat la limba te priveste personal, pe viitor iti va fi invatatura de minte, astfel de discutii nu isi au rostul pe server, e treaba fiecaruia pe unde hoinareste atata timp cat nu isi deseneaza harta pe server, decizia mea ramane in continuare irevocabila, topicul va ramane deschis, poti sa scrii ce iti doreste inima.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aLn.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-04-2013 09:18)
Joined: 21 Dec 2012
Posts: 172, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 44.4
Votes: 5

Post Posted: 23-02-2013, 17:56:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va rog frumos sa imi dati unban si prima si ultima data iar cand mai grsesc in viata mea nu imi mai dati+ ca toti am gresit la randul nostru si eu zic ca vi sa dat o sansa mie de ce nu imi dati si asta o sa fie si invatatura de minte si pentru mine
V a rog frumos

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 23 February 2013 17:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 01:56:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x