User
Pass
2FA
 
 

Greu cu tine ... v2
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals
Author Message4033
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 24-02-2013, 21:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 De la:   RIWIX
 Cãtre:   InLoveCs
 Trimis:   23-02-2013, 23:06:52
 Subiect:   Re: pm cu id Y!M   
 Poti folosi GoldMemberul.


Code:
 De la:   RIWIX
 Cãtre:   InLoveCs
 Trimis:   24-02-2013, 15:09:13
 Subiect:   Re: Puncte fidelitate.   
 N-am scornit eu asta. Dar chestia asta exista si prin alta parte.


Inlovee eu nu sunt milog ca tine sa trimit PM unui om cre are functie in forumu asta = 0 ... doar tu esti in stare de asa ceva ... il tratez pe Riwix cum vreau eu ca asa am chef , in momentul cand vii si schimbi parola de mess la id de zm si o arzi dupa 3 ani ca tu ai facut id asta pt . alte proiecte si ca este id lui ... logic sa il tratez cu cotu in gura .. dar tu inafara de pupat in dos si milogeala nu prea stii nimic altceva ca asa esti facut ...

http://forum.wow-freakz.com/Common-Sense-t206651.html ma @@@ pe topicu lui si cu ideea lui .

Oricum faza asta e degeaba cu comon sense , oricum tu nu esti in stare sa scrii nici dupa dictare ... cam asta e ideea

Nu mai inchide topicurile , cand ai venit pe serv cu mucii tai te-am lasat sa scrii asa ca il lasi deschis

Edit: @Riwix vezi ca ti-ai facut un fan , baga mare pe el

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SirMihuuuuuuuuuuu

[Creep]



Status: Offline
(since 12-09-2013 21:37)
Joined: 11 Jan 2013
Posts: 559, Topics: 30
Location: Vaslui City

Reputation: -103.7
Votes: 9

 
Post Posted: 24-02-2013, 21:58:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da termina odata panarama , baga mare si dute la tine pe server , lasa-neeeee lasa-neeee.Gata , termin-o odata , scuze ca ma bag dar nu-mi plac ghertoi , rupti , spartii , caciularii , zeii astia de al de tine.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SkyLin3r1

[Nightmare King]



Status: Offline
(since 24-12-2023 20:02)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 3246, Topics: 168
Location: Romania

Reputation: 807.2
Votes: 58

 
Post Posted: 24-02-2013, 22:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acord cu Mihuu,dute tare si veziti de harbu tau de server,ca mai mult de harb nu se ridica.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SwelexAhne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2013 04:56)
Joined: 15 Mar 2012
Posts: 215, Topics: 14
Location: Pandora

Reputation: 9.9
Votes: 3

Post Posted: 24-02-2013, 22:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
Code:
 De la:   RIWIX
 Cãtre:   InLoveCs
 Trimis:   23-02-2013, 23:06:52
 Subiect:   Re: pm cu id Y!M   
 Poti folosi GoldMemberul.


Code:
 De la:   RIWIX
 Cãtre:   InLoveCs
 Trimis:   24-02-2013, 15:09:13
 Subiect:   Re: Puncte fidelitate.   
 N-am scornit eu asta. Dar chestia asta exista si prin alta parte.


Inlovee eu nu sunt milog ca tine sa trimit PM unui om cre are functie in forumu asta = 0 ... doar tu esti in stare de asa ceva ... il tratez pe Riwix cum vreau eu ca asa am chef , in momentul cand vii si schimbi parola de mess la id de zm si o arzi dupa 3 ani ca tu ai facut id asta pt . alte proiecte si ca este id lui ... logic sa il tratez cu cotu in gura .. dar tu inafara de pupat in dos si milogeala nu prea stii nimic altceva ca asa esti facut ...

http://forum.wow-freakz.com/Common-Sense-t206651.html ma @@@ pe topicu lui si cu ideea lui .

Oricum faza asta e degeaba cu comon sense , oricum tu nu esti in stare sa scrii nici dupa dictare ... cam asta e ideea

Nu mai inchide topicurile , cand ai venit pe serv cu mucii tai te-am lasat sa scrii asa ca il lasi deschis

Edit: @Riwix vezi ca ti-ai facut un fan , baga mare pe el


Asa barosani sunteti in lumea virtuala ... incat v-a inghitit de tot , va lasa sa va aratati partea care n-o aratati in realitate , cam atat am avut de zis , oricum nu ma bag eu dar ... o vorba asa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 24-02-2013, 23:04:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inchis topicul ca sa nu iasa iar romane penibile..tu oricum numai de vorbit mult si prost esti in stare.Asa pt. tine,scrie in topic ca pot cere permisiunea civilizat omului cu ideea.Te las sa vad ce rahaturi mai scrii ca sa nu se ajunga la v3.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
waffenss

[I NEED BLOOD]



Status: Offline
(since 20-01-2019 23:28)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 545, Topics: 104
Location: High in the stars

Reputation: -15.4
Votes: 10

Post Posted: 24-02-2013, 23:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti voi pentru ce ati deschis serverele??Sa fiti mare afaceristi?Sa va bateti in cutite cu altii???Sa spamati forumurile altuia??Sa va bateti joc unu de altu??

Voi ati deschis serverele deoarece ati vrut sa invitati prietenii pe servrul vostru si sa nu mai jucati pe serveru care nu va plac.
Si acum voi ce faceti?Nu se mai distreaza niciunu toti se cearta..de ce nu ne putem impaca?
Voi toti spuneti ce nab e inlove la script si toate cele

Dar sa va spun ceva nabul e omul care abia stie ceva la un sv in cazul nostru iar inlove stie cate ceva.
Intrebatima pe mine si va voi zice ca eu nici nu stiu cum sa schimb numele la ammo packs...

Anyway nu va mai cerati!!!







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 24-02-2013, 23:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate vad o arzi pe milogeala " Imi dai voie sa folosesc Gold Member? " asta a fost Pm-ul trimis de tine asta am vrut sa zic nimic altceva si la punctele de fidelitate la fel a fost ceva de genu , nu suport milogii asta e problema ... doar atat , poti inchide topicu

Restu de deasupra lui nu va mai bagati in seama cu mine .

EDIT: Asta am vrut sa arat ca esti un milog atata tot .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaViDeNkO

[ ]



Status: Offline
(since 27-07-2022 20:15)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 11305, Topics: 180
Location: Insert location here

Reputation: 3137.2
Votes: 535

   
Post Posted: 24-02-2013, 23:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SirMihuuuuuuuuuuu wrote:
Ba da termina odata panarama , baga mare si dute la tine pe server , lasa-neeeee lasa-neeee.Gata , termin-o odata , scuze ca ma bag dar nu-mi plac ghertoi , rupti , spartii , caciularii , zeii astia de al de tine.


Sincer, il faci pe omu' ala panarama ? Raised eyebrow
Ti-ar putea fi tata, merita totusi respect, nu din partea ta, din partea tuturor pentru tot ce a facut in aceasta comunitate . Mai bine lasati lucrurile asa cum sunt si sa isi vada fiecare de serverul lui .

Scipio, te respect ca owner a unui server pe care am jucat cu drag cativa ani din viata mea, dar nu trebuie sa vi si sa jignesti stafful si tot ce are legatura cu zmx . Iti multumim tot ce ai facut pentru fostii playeri zm . Viata merge mai departe, nu sta totul in aceste 2 servere de Counter-Strike . $@L !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 24-02-2013, 23:50:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DaViDeNkO wrote:
SirMihuuuuuuuuuuu wrote:
Ba da termina odata panarama , baga mare si dute la tine pe server , lasa-neeeee lasa-neeee.Gata , termin-o odata , scuze ca ma bag dar nu-mi plac ghertoi , rupti , spartii , caciularii , zeii astia de al de tine.


Sincer, il faci pe omu' ala panarama ? Raised eyebrow
Ti-ar putea fi tata, merita totusi respect, nu din partea ta, din partea tuturor pentru tot ce a facut in aceasta comunitate . Mai bine lasati lucrurile asa cum sunt si sa isi vada fiecare de serverul lui .

Scipio, te respect ca owner a unui server pe care am jucat cu drag cativa ani din viata mea, dar nu trebuie sa vi si sa jignesti stafful si tot ce are legatura cu zmx . Iti multumim tot ce ai facut pentru fostii playeri zm . Viata merge mai departe, nu sta totul in aceste 2 servere de Counter-Strike . $@L !

N-ai cu cine.


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 25-02-2013, 07:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Davidenko nu am jicnit pe nimeni din staff doar pe inlovee restu n-am treaba , ca daca nu era inlovee ca owner si era MRS iti zic sigur ca stateau lucrurile altfel aveam colaborare toate 3 serverele .... ce mai am cu alexunder care se baga in seama aiurea restu baieti de treaba exceptand copii de 10 ani gen Mihuuuu sau cum il mai cheama

Acuma a putut modifica
Code:
 Strong Member - Denumirea playerilor cu privilegii VIP pe server.  PRIVAT
 Sniper Laser Gun - la VIP - Posibilitatea playerilor cu VIP de a cumpara extra-itemul.  PRIVAT
 SandBags - la VIP - Posibilitatea playerilor cu VIP de a cumpara extra-itemul.  PRIVAT
 XP Packs - Inlocuirea termenului ammo packs cu xp packs. PRIVAT
 Happy Hour - Ore VIP - Posibilitatea folosirii unor avantaje VIP intr-un anumit interval de timp direct din plugin ! ATENTIE , fara "happy hours" luat de pe net. PRIVAT
 Free Hours - Nu se poate juca cu zombie de peste level 10 in timpul acestui event.. PRIVAT

 Licenta ACTIVA pentru toate serverele,exceptie ZM si ZM2


Oricum sterg topicu de la mine cu faza asta " Comon sense" ... daca luam logic e o prostie aberanta deoarece toti avem serverele piratate si intr-o buna zii ne putem trezii ca mare parte din firmele de hosting ajung in dubele politiei , Riwix daca are chef sa-si insuseasca ceva il rog sa se duca OSIM sa inregistreze el numele de Gold Member si ce aberatii mai vrea el .... pana atunci toti putem folosi ce si cum vrem , furam unu de la altu orice si gata cearta ... ai inteles Inlovee , nu trebuie sa ceri nimic de la el ca nu are treaba ... asta ma referea prin milogeala .... mai ai de invatat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 25-02-2013, 09:33:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Modificarea e de ieri ... n-am chef de cearta,mai ales cu tine ... de asta am si inchis topicul.

Nu inteleg care-i faza,daca nu stii sa te comporti in societate e problema ta,dar asa sunt invatat eu,daca se pune o regula pe ceva sa cer voie,dar tu nu ai cum sa intelegi ca esti 50-50 cu edutz care imi trimite mesaje vulgare prin privat ca atat il duce mintea si nu-l bag in seama.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 25-02-2013, 09:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Modificarea e de ieri ... n-am chef de cearta,mai ales cu tine ... de asta am si inchis topicul.

Nu inteleg care-i faza,daca nu stii sa te comporti in societate e problema ta,dar asa sunt invatat eu,daca se pune o regula pe ceva sa cer voie,dar tu nu ai cum sa intelegi ca esti 50-50 cu edutz care imi trimite mesaje vulgare prin privat ca atat il duce mintea si nu-l bag in seama.


Cand te-a ajutat si atunci nu-l ducea mintea ?

Fie cere-ti voie la toti ca asa vrei , respectu de sine si coloana vertebrala dispare in momentul cand iti ceri voie pt. orice .... sa stii asa ca idee , mai ales pt niste prostii gen nume , reguli etc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 25-02-2013, 10:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nu pricepi ca nu m-a ajutat la nimic ?

Degeaba iti spun ca tot pe ale tale le primesti la creier. I-am cerut voie pentru 2 chestii ca asa vreau eu,nu inteleg ce te bagi. Cum am zis,daca nu ti-ar pasa de mine acum ai posta la tine pe forum randuri inteligente nu aberatiile astea de aici,iti face rau.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SirMihuuuuuuuuuuu

[Creep]



Status: Offline
(since 12-09-2013 21:37)
Joined: 11 Jan 2013
Posts: 559, Topics: 30
Location: Vaslui City

Reputation: -103.7
Votes: 9

 
Post Posted: 25-02-2013, 10:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DaViDeNkO wrote:
SirMihuuuuuuuuuuu wrote:
Ba da termina odata panarama , baga mare si dute la tine pe server , lasa-neeeee lasa-neeee.Gata , termin-o odata , scuze ca ma bag dar nu-mi plac ghertoi , rupti , spartii , caciularii , zeii astia de al de tine.


Sincer, il faci pe omu' ala panarama ? Raised eyebrow
Ti-ar putea fi tata, merita totusi respect, nu din partea ta, din partea tuturor pentru tot ce a facut in aceasta comunitate . Mai bine lasati lucrurile asa cum sunt si sa isi vada fiecare de serverul lui .

Scipio, te respect ca owner a unui server pe care am jucat cu drag cativa ani din viata mea, dar nu trebuie sa vi si sa jignesti stafful si tot ce are legatura cu zmx . Iti multumim tot ce ai facut pentru fostii playeri zm . Viata merge mai departe, nu sta totul in aceste 2 servere de Counter-Strike . $@L !



Of limba romana , numai zeii pe aici.Nu l-am facut panarama , am spus sa inceteze odata panarama , adica sa inceteze cearta circul , poti sa o ei cum vrei.Imi poate fi tata?Nu-l vezi cat circ face aici?Crezi ca-mi pasa de ce stie el in cs?Dute davide la ei pe server daca tot il admiri asa de mult ca pe un fan ce esti si gata ca nu vreau sa mai incepem o cearta aici.Scipio nu te cunosc nu ma intereseaza ce faci , nu-mi mai pronunta numele.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 25-02-2013, 12:30:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai bine inchid topicul ca sa nu degenereze si mai mult conflictul . Asta era o discutie intre Scipio si Inlove , au aparut si altii ca melcii dupa ploaie.

Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ~MRS~, 25 February 2013 10:31



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 20-04-2024, 11:44:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x