User
Pass
2FA
 
 

..::Discutii,Spam,Off-topic::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 57, 58, 59  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message79140
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 28-02-2013, 12:36:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yep, nu cu sutele...cu miile (vezi Pavy 1k dkp intr-o saptamana)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 28-02-2013, 13:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chupacabras wrote:
Chupa here...

Referitor la postul facut de Pak la sectiunea Programare Raiduri, in care care zicea ca o sa fie un mic concurs si cel mai bun dps ar fi premiat cu dkp...in raidurile de BH 25, respectiv in cel de sambata 02.03.2013 si poate si de aici inainte...sunt de parere ca e o idee foarte buna.

Insa as vrea sa fac o precizare. In momentul de fata nu toate clasele au fixurile la zi...deci ar exista diferente...

Spre exemplu eu am setul T13 Hc de shaman elem si in full burst cu cd-uri si toate alea ajung la 30 k dps 30 si ceva...dar nu pot sa sustin acest dps...pe cand alte clase lejer ma intrec...eu avand 384 ilvl PVE. Mai sunt fixuri majore de facut la shaman, in momentul de fata nu e competitiv.

Sfatul meu e sa facem acest miniconcurs atunci cand se vor mai face fixuri importante. E doar o parere nu trebuie sa o ratificati.

Va urez o zi excelenta !


nu ma incanta propunerea asta .. eu de exemplu nu pot lua druidu si hunteru la dmg done - si totusi e doar un bh prea mult dkp ... porbabil mai incolo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 28-02-2013, 13:45:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regius22 wrote:
Chupacabras wrote:
Chupa here...

Referitor la postul facut de Pak la sectiunea Programare Raiduri, in care care zicea ca o sa fie un mic concurs si cel mai bun dps ar fi premiat cu dkp...in raidurile de BH 25, respectiv in cel de sambata 02.03.2013 si poate si de aici inainte...sunt de parere ca e o idee foarte buna.

Insa as vrea sa fac o precizare. In momentul de fata nu toate clasele au fixurile la zi...deci ar exista diferente...

Spre exemplu eu am setul T13 Hc de shaman elem si in full burst cu cd-uri si toate alea ajung la 30 k dps 30 si ceva...dar nu pot sa sustin acest dps...pe cand alte clase lejer ma intrec...eu avand 384 ilvl PVE. Mai sunt fixuri majore de facut la shaman, in momentul de fata nu e competitiv.

Sfatul meu e sa facem acest miniconcurs atunci cand se vor mai face fixuri importante. E doar o parere nu trebuie sa o ratificati.

Va urez o zi excelenta !


nu ma incanta propunerea asta .. eu de exemplu nu pot lua druidu si hunteru la dmg done - si totusi e doar un bh prea mult dkp ... porbabil mai incolo


mai incolo saaaaau deloc ! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 28-02-2013, 14:50:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU TREC NICI UN DKP PT DPS , VREAU SA FIE ONLINE DOAR CEI MAI BUNI OAMENI DIN GUILDA LA RAIDUL 1 SA VAD CU CE DPS NE ''LAUDAM ''
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dreamweaverz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 01:27)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 17:19:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut pakmane dupa cum vezi prieteni tai din guilda nu se mai suport dar totusi regulile sunt reguli indiferent ca esti prieten sau nu -









+ injuraturi pe /w deci sa luat aiurea omu








AA si btw cand nam si alti sau certat injurat etc... liai scazut dkp + Demote deci ... daca e frumos asa cum fac ei -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 03-03-2013, 17:57:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja sunteti culmea. Daca aveti 9-10 ani spuneti si o sa facem in asa fel in cat lumea sa vorbeasca frumos doar dupa o anumita ora.

Cand nam si ficatull s-au injurat, erau oameni care pot da demote on. Se putea rezolva. Daca nu suportati injuraturile si cuvintele obscene, inchideti ochii 5 minute. (l-am citat pe zozo - )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dreamweaverz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 01:27)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 18:01:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shtrumfi wrote:
Deja sunteti culmea. Daca aveti 9-10 ani spuneti si o sa facem in asa fel in cat lumea sa vorbeasca frumos doar dupa o anumita ora.

Cand nam si ficatull s-au injurat, erau oameni care pot da demote on. Se putea rezolva. Daca nu suportati injuraturile si cuvintele obscene, inchideti ochii 5 minute. (l-am citat pe zozo - )

Lasama strumphi regulile sunt reguli asa cum alti au fost sanctionati asa ar trebuie si ei sa fie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 03-03-2013, 18:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liongate poate tu ai ales drumul pocaintei dar tin sa iti zic ca nu imi pasa.Fii catelusul cuminte al guildei si raporteaza tot ce vrei in continuare,poate sa imi scada dkp-uri pana anul viitor.Daca nu iti plac injuraturile uita-te pe Acasa Tv si ocupa-ti timpul cu altceva(bineinteles,la scenele deocheate sa pui mana la ochi sa nu care cumva sa fii corupt sau sa intre maica-ta in camera sa iti dea cu papucul de casa peste frunte ca te uiti la lucrul dracului).De unde ati mai iesit si voi oare?
Si apropo,sa nu uit,cand unu joaca bine si isi face treaba e logic sa fie tratat diferit fata de terminatii astia ca tine."Best retri",o gluma proasta,ai dat si tu 20k dps in bwd si bot cand era buff cu 30% damage increase.Cred ca si la neamuri te-ai laudat de fericire.Si ca sa stii si tu,cu d-astia care vorbesc de parca ar fi venit de pe tarla,gen eu sau Buzdugan a facut Inspiration progresul care l-a facut,nu cu niste lesinati ca tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 03-03-2013, 18:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dreamweaverz wrote:
shtrumfi wrote:
Deja sunteti culmea. Daca aveti 9-10 ani spuneti si o sa facem in asa fel in cat lumea sa vorbeasca frumos doar dupa o anumita ora.

Cand nam si ficatull s-au injurat, erau oameni care pot da demote on. Se putea rezolva. Daca nu suportati injuraturile si cuvintele obscene, inchideti ochii 5 minute. (l-am citat pe zozo - )

Lasama strumphi regulile sunt reguli asa cum alti au fost sanctionati asa ar trebuie si ei sa fie


lasa-ma cu regulile...nu ai mai auzit nici o injuratura pana acum ? cand nam s-a injurat cu ficat, ficat putea sa ii dea demote. daca ar fi dupa cum vorbim, toti ar trebuii sa stam la mute

copii...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dreamweaverz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 01:27)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 18:13:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ficatuman wrote:
Liongate poate tu ai ales drumul pocaintei dar tin sa iti zic ca nu imi pasa.Fii catelusul cuminte al guildei si raporteaza tot ce vrei in continuare,poate sa imi scada dkp-uri pana anul viitor.Daca nu iti plac injuraturile uita-te pe Acasa Tv si ocupa-ti timpul cu altceva(bineinteles,la scenele deocheate sa pui mana la ochi sa nu care cumva sa fii corupt sau sa intre maica-ta in camera sa iti dea cu papucul de casa peste frunte ca te uiti la lucrul dracului).De unde ati mai iesit si voi oare?
Si apropo,sa nu uit,cand unu joaca bine si isi face treaba e logic sa fie tratat diferit fata de terminatii astia ca tine."Best retri",o gluma proasta,ai dat si tu 20k dps in bwd si bot cand era buff cu 30% damage increase.Cred ca si la neamuri te-ai laudat de fericire.Si ca sa stii si tu,cu d-astia care vorbesc de parca ar fi venit de pe tarla,gen eu sau Buzdugan a facut Inspiration progresul care l-a facut,nu cu niste lesinati ca tine.




20k haha - you make me sick seriosly Uitate la tine 1 si 2 Dnd ca ma doare capu - daca tu crezi ca e frumos asa continuo sa o faci - nu am nimic impotriva dar totusi esti un player vechi al guilda si ar trebui sa fi un exemplu nu un r..... ! si am incheiat subiectul - nu iti convine dama afara din guilda si aia e - " si asa am fost dat de 4 ori" aa si la ultimele raiduri de pe 4.6 trebuie sa vezi acolo top 3 dps -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 03-03-2013, 18:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se mai injura din cand in cand - , important e sa nu se injure intre ei si sa iasa urat . si chiar daca se injura intre ei , se cunosc de foarte mult timp si probabil isi permit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 03-03-2013, 20:07:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dreamweaverz wrote:


20k haha - you make me sick seriosly Uitate la tine 1 si 2 Dnd ca ma doare capu - daca tu crezi ca e frumos asa continuo sa o faci - nu am nimic impotriva dar totusi esti un player vechi al guilda si ar trebui sa fi un exemplu nu un r..... ! si am incheiat subiectul - nu iti convine dama afara din guilda si aia e - " si asa am fost dat de 4 ori" aa si la ultimele raiduri de pe 4.6 trebuie sa vezi acolo top 3 dps -


Tocmai ca ma uit la mine si ma uit la tine.Ce realizare ai tu?Ai luat bacul macar?Iti garantez eu ca daca ai o atitudine de curva vei fi tratat ca o curva.Nimanui nu ii plac drama queens,lingaii si astia care raporteaza orice ***** ca si un catelus ascultator.Si apropo,nu stiu cat vezi tu si cat nu,dar niciodata nu am injurat pe cineva fara sa imi dea un motiv serios(exceptie face Buzdugan).Si legat de partea cu exemplul,nu vreau sa fiu un exemplu.Wtf,ai 12 ani si cauti un idol in viata?Ca altfel nu iti inteleg ideea asta.Si tu ai fost top 3 dps pentru ca la sfarsitul patchului nu prea mai jucau atatia din aia vechi care erau buni.Mare jucator ce esti sa dai dps la bis items.Sa fi vazut tu cand erau bagati bossii si cand mergeam sa facem progres,un pala retri de 359 ilvl rupea norma la dps(23k+ la orice encounter pe 10-man,fara un buff lesinat de damage increase) si nici nu facea vreo greseala.Asa ca mai lasa figurile astea de "diva" si du-te si canta la alta masa.Si ca sa iti folosesc putin propriul sfat cu mici modificari,daca nu iti convine sa vezi pe cineva sa injure poti iesi oricand din guild.Nu cred ca te-a legat vreun ofiter sau Pakman cu lanturile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2013, 13:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MAINE PE LA 15:00-16:00 FACEM UN DS ? SAU SI MAI TZ PE LA 20:00 E OK DACA VRETI..poate incercam si azi daca nul baga prea tz.

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-03-2013, 13:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariix wrote:
MAINE PE LA 15:00-16:00 FACEM UN DS ? SAU SI MAI TZ PE LA 20:00 E OK DACA VRETI..poate incercam si azi daca nul baga prea tz.



Numele raidului : Dragon Soul - MORCHOK !
Ziua si ora : 05.03.2013 - ora 22:00
Raid leader : Pakman
Observatii : CEI MAI BUNI PLAYERI SA FITI ONLINE ! facem 25n si 10n prima data , sau vdm daca merge HC .

INVATATI SCRIPT MORCHOK !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2013, 14:08:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pakk am loc sa stiu daca are rost sa intru marog oricum o sa fiu on -

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 57, 58, 59  Next    


The time now is 29-05-2024, 11:18:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x