User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message578
LauraLau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 06:31)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 2

Post Posted: 05-03-2013, 14:44:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: Laura.
Nick-ul celui reclamat: Am intrat prima data pe server nu cunosc adminii...
Motiv reclamatie: Am primit exterminate,fapt pentru care nu mai pot vedea consola sa vad care admin mi-a dat...
Martori: -
Data & ora: 05.03.2013 / 14:38
Alte mentiuni?: Rog sa se ia masuri,am intrat prima data pe server pt ca imi place acest mod,dar 100% e si ultima data cu asa admini,scuza-ma dar esti inapt nu meriti admin...,sa se verifice ce admin a fost on la ora asta....acum trebuie sa-mi instalez tot...am si steam...mi-ai stricat tot.....
Dovada (poze, demo): http://www.girlshare.ro/32263790.9 asta e singura poza care imi apare in cstrike..

P.S Nu am facut cerere unban pentru ca nu e nevoie sa-mi scoateti banul...doar sa vedeti ce specii de admini aveti....


Inteligenta va urmareste dar voi sunteti al naibii de rapizi!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CuRcAnU^

[Fortza Freakz :x]



Status: Offline
(since 13-09-2014 13:50)
Joined: 01 Aug 2012
Posts: 731, Topics: 59
Location: Luna

Reputation: 143.1
Votes: 61

Post Posted: 06-03-2013, 10:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda nuj ce sa zic .... nu cred ca ai luat tu exterminate fara sa faci nimika.....dat na.. ownerilor uitativa in loguri...-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LauraLau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 06:31)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2013, 11:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CuRcAnU^ wrote:
mda nuj ce sa zic .... nu cred ca ai luat tu exterminate fara sa faci nimika.....dat na.. ownerilor uitativa in loguri...-


Daca faceam ceva nu mai cautam 30 de minute pe forum sa fac reclamatie....

Am cont aici de cateva luni,joc mai mult pe respawn cu diferite nume...niciodata nu am luat un gag macar...

Sunt si eu admin la randul meu,si asa ceva stiu ca nu se face..sa dai exterminate dupa max 10 minute de joc,fara sa zic macar un cuvant sau sa folosesc coduri...mai ales ca joc si de pe steam si nu risc sa bag coduri si sa iau ban de la valve...

Rog un owner sa verifice logurile,si cine stie cati mai iau exterminate asa degeaba si nu se mai obosesc sa faca reclamatie..

Vreau sa mentionez ca ban nu am,ieri dupa ce am reinstalat steam-ul,am reintrat pe server...

Atata vreau sa se ia masuri....


Inteligenta va urmareste dar voi sunteti al naibii de rapizi!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lAwR;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2014 19:24)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 19, Topics: None
Location: Europe

Reputation: 38.8
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2013, 19:26:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra , nu stii adminu si din cauza voastra
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LauraLau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 06:31)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2013, 21:52:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lAwR;x wrote:
contra , nu stii adminu si din cauza voastra



Am inteles..multumesc frumos ca ati verificat logurile,cum naiba sa stiu adminii din moment ce stau pe server 10 min,niciun slay/kick/ban,doar ma trezesc cu exterminate...

Tu habar nu ai cum e sa iei exterminate,nu? Pur si simplu te scoate din cs...si daca intrii iarasi nu te mai poti connecta la niciun server....

Trebuia sa ghicesc care e admin?

Oricum se vede ce fel de admini sunteti aici,am facut reclamatia de 3 zile si niciun raspuns concret..

Bafta!

P.S Nu inteleg nimic din ce zici acolo "nu sti adminul si din cauza voastra.." ce inseamna?


Inteligenta va urmareste dar voi sunteti al naibii de rapizi!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdzzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2013 07:58)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 3

Post Posted: 06-03-2013, 22:29:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am verificat log-urile si nu am vazut nimic neobisnuit (gen pika).


http://www.youtube.com/watch?v=yyggvFDRpfs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by bogdzzz, 10 March 2013 08:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-10-2024, 10:21:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x