User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 531, 532, 533  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message635689
hmaryus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2021 17:35)
Joined: 31 Oct 2011
Posts: 266, Topics: 8
Location: Cluj Napoca

Reputation: 365.3
Votes: 15

 
Post Posted: 16-03-2013, 17:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nu-i de la mine vina ca se vedea sacadat in filmare ...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sspyke

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2019 19:12)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 151, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 106.1
Votes: 13

 
Post Posted: 16-03-2013, 18:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba tu esti de vina


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2013, 18:24:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In opinia mea ne batem prea mult capu cu acest filmulet, bossu e 3/10 ca dificultate.Cand o sa bage urmatorul boss o sa filmam first kill chiar daca ramanem 2-3 in viata si gt.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 16-03-2013, 18:51:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

arggalati12 wrote:
In opinia mea ne batem prea mult capu cu acest filmulet, bossu e 3/10 ca dificultate.Cand o sa bage urmatorul boss o sa filmam first kill chiar daca ramanem 2-3 in viata si gt.



ziceam sa avem si noi un video la morchok editat bine cu mai multe pov..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2013, 19:19:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata lumea aseara filmez eu filmez eu pana la urma nu am mai filmat si pana la urma nu a iesit nimic.Morchok<Halfus
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 16-03-2013, 19:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ HKP , Shocker and others [ da e cu intentie sa activez casuta vocala ] ( Si daca nu shock a pus video pe 1st page atunci pentru cel care a pus filmuletu )

Parca tura trecuta cand a venit INL cu un filmulet 10 HC [ Council ] HQ ni s-a spus ceva in gen :
" Ca sa ajunga filmuletul vostru pe 1st page trebuie sa fie HQ ( sau HD ) cel putin [1] si [2] si aici subliniez : cel putin 2 POV", cu toate ca voi ne-ati cerut 3 pov [ MDPS/Tank , Rdps + Healer ] si totusi filmuletul vostru cu o tactica de toata jena a ajuns pe prima pagina.

Acum explicati-mi si mie de ce nu as crede ca HKP e "favorizat" [ pe putin spus ] pe acest server.

Cu toate ca nu imi sta in caracter sa fiu carcotas, situatia asta chiar ma depaseste.Astept cu drag un raspuns bine formulat nu de HATER sau alte rahaturi cum ca sunt "ofticos" sau altele.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2013, 19:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bn punctat delirium -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 16-03-2013, 20:06:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delirium_ wrote:
@ HKP , Shocker and others [ da e cu intentie sa activez casuta vocala ] ( Si daca nu shock a pus video pe 1st page atunci pentru cel care a pus filmuletu )

Parca tura trecuta cand a venit INL cu un filmulet 10 HC [ Council ] HQ ni s-a spus ceva in gen :
" Ca sa ajunga filmuletul vostru pe 1st page trebuie sa fie HQ ( sau HD ) cel putin [1] si [2] si aici subliniez : cel putin 2 POV", cu toate ca voi ne-ati cerut 3 pov [ MDPS/Tank , Rdps + Healer ] si totusi filmuletul vostru cu o tactica de toata jena a ajuns pe prima pagina.

Acum explicati-mi si mie de ce nu as crede ca HKP e "favorizat" [ pe putin spus ] pe acest server.

Cu toate ca nu imi sta in caracter sa fiu carcotas, situatia asta chiar ma depaseste.Astept cu drag un raspuns bine formulat nu de HATER sau alte rahaturi cum ca sunt "ofticos" sau altele.


1. Cã "nu-þi stã în fire" sa fii cârcotaº nu este o scuzã pentru faptul cã eºti acum.

2. Unii se bagã în situaþii care îi depãºesc pentru cã nu îºi dau seama cã îi depãºesc. Tu însã, deºi þi-ai dat seama, nu ai avut abilitatea sã nu te bagi ºi nu vreau sã speculez asupra motivelor pentru care þi-a lipsit aceastã abilitate.

3. În filmul pe care l-ați fi vrut voi pe prima paginã jumãtate din ecran era acoperitã de raid frame, motiv pentru care fight-ul era dificil de urmãrit și de înțeles. Tu chiar nu observi diferențele între cele douã interfețe? La HKP, cel care are sarcina sã filmeze joacã la distanțã maximã, cu rezolutie mare, pentru a oferi o perspectivã cât mai largã asupra întregului encounter și, chiar dacã moare, are grijã sã schimbe unghiul în așa fel încât video-ul sã rãmânã util celor care îl urmãresc pentru a reuși sã facã boss-ul.

4. Dacã ați scoate constant filme mai bine editate, cu POV-uri mai bune și mai repede decât restul guildelor, îți garantez cã voi ați fi prima opțiune în momentul în care s-ar dori un film pentru prima paginã, chiar dacã la un anumit boss alții ar reuși sã facã ceva similar, eventual cu o zi sau douã mai repede. Subliniez: constant. HKP așa a ajuns prima opțiune. Fiind constant printre primii care scoteau filme cel puțin decente. Și fãrã sã cearã sã fie puși pe prima paginã. A fost o surprizã chiar și pentru noi.

Activând intenționat cãsuța vocalã HKP și cerând rãspuns în mod explicit ("astept cu drag un raspuns bine formulat") consider cã nu ar trebui sã se aplice regula legatã de "nu se posteazã din afara INL". Postez în calitate de membru HKP, chiar dacã nu mai joc de ceva luni, nu în cea de moderator și o fac conºtient de faptul cã este posibil sã fiu sancþionat atât în cadrul HKP cât ºi al staff-ului. Consider, totuºi, cã am fost suficient de decent, diplomat, util ºi la obiect în rãspuns pentru a evita astfel de sancþiuni. Dacã totuºi, consideri rãspunsul meu neavenit, flame sau offtopic, te rog sã-l raportezi.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 16-03-2013, 21:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delirium_ wrote:
@ HKP , Shocker and others [ da e cu intentie sa activez casuta vocala ] ( Si daca nu shock a pus video pe 1st page atunci pentru cel care a pus filmuletu )

Parca tura trecuta cand a venit INL cu un filmulet 10 HC [ Council ] HQ ni s-a spus ceva in gen :
" Ca sa ajunga filmuletul vostru pe 1st page trebuie sa fie HQ ( sau HD ) cel putin [1] si [2] si aici subliniez : cel putin 2 POV", cu toate ca voi ne-ati cerut 3 pov [ MDPS/Tank , Rdps + Healer ] si totusi filmuletul vostru cu o tactica de toata jena a ajuns pe prima pagina.

Acum explicati-mi si mie de ce nu as crede ca HKP e "favorizat" [ pe putin spus ] pe acest server.

Cu toate ca nu imi sta in caracter sa fiu carcotas, situatia asta chiar ma depaseste.Astept cu drag un raspuns bine formulat nu de HATER sau alte rahaturi cum ca sunt "ofticos" sau altele.


da-ti 2 palme vampirule drojdier -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 16-03-2013, 22:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa te calmez : Nu te-am invitat aici sa ne "manjim" cu report & others, cum nici nu intentionez sa fac un mare tam tam din asta insa tin sa te anunt ca esti prost informat.
Filmuletul la care faceam referire asa cum am scris si in post-ul anterior ( Si daca tot vrei sa pari informat si bineintentionat am pretentia sa citesti cu atentie cele care le scriu ca sa evitam reply-uri cum e sta , adica inutile ) este cel de Council 10 heroic HC (te sfatuiesc sa il vezi daca nu l-ai vazut pana acum , ti-am lasat si link ca sa intelegi mai bine). Subliniez 10 nu cel de 25 la care te referi tu facut de sharkyz.

Cat despre UI si raid frame tind sa cred ca ocupa mult mai putin spatiu si POV-ul pentru fight e mai bine acoperit cat si pentru tactici si organizarea raidului [ exemplu pentru cei ca tine @ 4:59 cand Geanu ( Spriest ) foloseste defensive cd's ca sa fereasca damage de la quake ] and others care le poti vedea si invata ceva din video.
Ca sa facem o mica comparatie cu al vostru in care lumea nici nu stie sa stea la stomp si fuge spre cristal ca sa luati dmg inutil , asa tactica promovati pe site ? [ @ 2:18 ne aratati cat de multe ati studiat despre boss si cum se moare ca un globalist ]

Dragul meu Pfear raspunsurile tale imi dau motive sa cred ca esti pe langa cu totul.
Acum te intreb si eu : De ce ai promova un fail ?!
Cat despre motive gen : " Și fãrã sã cearã sã fie puși pe prima paginã. A fost o surprizã chiar și pentru noi. " as putea sa adaug simplu : "
drodu wrote:

zohlomg: probabil il pun asa
zohlomg: oricum cine vrea inchide muzica
zohlomg: si pune ce-i place
.

Restu comentariilor sunt de prisos nu ? Acum intelegi de ce am specificat : " situatia asta chiar ma depaseste "

Buttom line : Astept cu drag un raspuns bine formulat nu de HATER sau alte rahaturi cum ca sunt "ofticos" sau altele.

NEXT !


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 16-03-2013, 22:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delirium_ wrote:
Ca sa te calmez : Nu te-am invitat aici sa ne "manjim" cu report & others, cum nici nu intentionez sa fac un mare tam tam din asta insa tin sa te anunt ca esti prost informat.
Filmuletul la care faceam referire asa cum am scris si in post-ul anterior ( Si daca tot vrei sa pari informat si bineintentionat am pretentia sa citesti cu atentie cele care le scriu ca sa evitam reply-uri cum e sta , adica inutile ) este cel de Council 10 heroic HC (te sfatuiesc sa il vezi daca nu l-ai vazut pana acum , ti-am lasat si link ca sa intelegi mai bine). Subliniez 10 nu cel de 25 la care te referi tu facut de sharkyz.

Cat despre UI si raid frame tind sa cred ca ocupa mult mai putin spatiu si POV-ul pentru fight e mai bine acoperit cat si pentru tactici si organizarea raidului [ exemplu pentru cei ca tine @ 4:59 cand Geanu ( Spriest ) foloseste defensive cd's ca sa fereasca damage de la quake ] and others care le poti vedea si invata ceva din video.
Ca sa facem o mica comparatie cu al vostru in care lumea nici nu stie sa stea la stomp si fuge spre cristal ca sa luati dmg inutil , asa tactica promovati pe site ? [ @ 2:18 ne aratati cat de multe ati studiat despre boss si cum se moare ca un globalist ]

Dragul meu Pfear raspunsurile tale imi dau motive sa cred ca esti pe langa cu totul.
Acum te intreb si eu : De ce ai promova un fail ?!
Cat despre motive gen : " Și fãrã sã cearã sã fie puși pe prima paginã. A fost o surprizã chiar și pentru noi. " as putea sa adaug simplu : "
drodu wrote:

zohlomg: probabil il pun asa
zohlomg: oricum cine vrea inchide muzica
zohlomg: si pune ce-i place
.

Restu comentariilor sunt de prisos nu ? Acum intelegi de ce am specificat : " situatia asta chiar ma depaseste "

Buttom line : Astept cu drag un raspuns bine formulat nu de HATER sau alte rahaturi cum ca sunt "ofticos" sau altele.

NEXT !


Eu zic sa incetezi. Nu vad filmuletul vostrul cu Morchock.
Un raspuns mai bine formulat decat cel al lui Pfear nu o sa gasesti.
Eu o sa ma abtin de la comentarii pentru ca stau prost cu nervii.

//

Quote:
Cat despre motive gen : " Și fãrã sã cearã sã fie puși pe prima paginã. A fost o surprizã chiar și pentru noi. " as putea sa adaug simplu : "
drodu wrote:

zohlomg: probabil il pun asa
zohlomg: oricum cine vrea inchide muzica
zohlomg: si pune ce-i place
.


Mai citeste o data. Pfear se referea ca nimeni din guilda nu s-a dus la Zohl sa ii ceara sa puna filmuletul pe site. l2read


Daca situatia te depaseste si tu inca astepti un raspuns e un nonsens Hypnotized

mnr2311 wrote:
Delirium lasai mane ca iar iti invoca gen"servar privat.....aici nu aveti drepturi......noi filmam din 200 de unghiuri si daca de dau o camera si un obiectiv nu stiu ce sunt alea lasai iti dau dreptate faza cu "sunt favorizati"








Last edited by Rizwan on 16-03-2013, 22:26:19; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2013, 22:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delirium lasai mane ca iar iti invoca gen"servar privat.....aici nu aveti drepturi......noi filmam din 200 de unghiuri si daca de dau o camera si un obiectiv nu stiu ce sunt alea lasai iti dau dreptate faza cu "sunt favorizati"

P.s:Hai la voi pe forum v-a rog... multumim de "sfaturile acestea pro" dar eu zic s-a incetati cu atat flame si suferinta da ms de intelegere e forumul nostru si omu are voie sa posteze ce vrea ms bft 2 all si sper ca s-a clarificat situatia. ....and DA SUNTETI FAVORIZATI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 16-03-2013, 22:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

terminati-va aman2...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 16-03-2013, 22:33:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rizwan wrote:

Eu zic sa incetezi. Nu vad filmuletul vostrul cu Morchock, ati facut vreo unul ?
Un raspuns mai bine formulat decat cel al lui Pfear nu o sa gasesti.
Eu o sa ma abtin de la comentarii pentru ca stau prost cu nervii.

//


Mai citeste o data. Pfear se referea ca nimeni din guilda nu s-a dus la Zohl sa ii ceara sa puna filmuletul pe site. l2read


Daca situatia te depaseste si tu inca astepti un raspuns e un nonsens Hypnotized


Te bate romana grav. Ca sa-ti demonstrez ca si tu esti depasit de situatie : Tot serverul inca asteapta sa daramati Alizabal, nu vede nimeni pe 1st page filmuletul vostru ? Sau nu a mai cerut nimeni ?
Eu nu ma rog de nimeni sa imi puna filmuletele pe net, nu ma cred o starleta ca voi, dar cand vad un FAIL pe 1st page spune multe despre nivelul serverului.
Acum am si eu o curiozitate : La urmatorul boss tot voi veti testa script la boss pentru ca stiti sa filmati ?Ati ajuns o guilda de cameramani sau ce?
Din cate vad eu nu mai aveti treaba cu script & others asa ca se explica de ce 4.0.6 a fost in mare un fail dpdv al scriptului.Sper ca nu tot voi veti "testa" urmatorii bosi ca sigur iar ii batem doar din mouse.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 16-03-2013, 22:37:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba delir...gata baaaa...esti pe privat...fac ce vor ei...te-ai certat de 10x cu ei si nu ai rez nimic...zi-le doar dava-n plm de lesinaturi si atat...cu asta inchei tot -
go @blizz daca vrei drepturi egale -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 531, 532, 533  Next    


The time now is 15-05-2024, 18:23:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x