User
Pass
2FA
 
 

reclamatie tazz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1206
ady.bb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2020 18:09)
Joined: 17 May 2012
Posts: 213, Topics: 48
Location: undeva prin zona

Reputation: 144.9
Votes: 12

Post Posted: 22-03-2013, 18:09:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick: ady.bb
AdmiN Reclamat: freakzz tazz sau asa ceva
Harta, Ora / Data: dr_unreal_air 22 martie 6:03
Motiv / Regula Incalcata: pai era last pe unreal air si mai avea 36 hp,cand un player ii zice "tazz daca esti admin jos" si dupa ii da kick
Dovada (screenshot sau fragment din consola): http://postimg.org/image/p6062ua93/ http://postimg.org/image/9ijdcn4q7/


http://postimage.org/image/8w5d4y9r9/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
I`m a littlE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2013 18:14)
Joined: 14 Dec 2012
Posts: 50, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 2

Post Posted: 22-03-2013, 18:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tazz se ia in gura cam cu toti..pana si cu adminii...(small)

ss: http://tinypic.com/r/9gwmxg/6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
smal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2013 09:07)
Joined: 23 Nov 2012
Posts: 174, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 5

Post Posted: 22-03-2013, 18:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I`m a littlE! wrote:
Tazz se ia in gura cam cu toti..pana si cu adminii...(small)

ss: http://tinypic.com/r/9gwmxg/6


mda si mai face si amenintari de genu http://postimg.org/image/a2jdsqv75/ -

mai vorbeste si urat cu mine si pt ce vorbeste asa pt ca am 14 ani - http://postimg.org/image/j4q4a7asx/ am avut multe discuti de genu ca am 14 ani ca sunt virgin si sa imi vad de treaba mea cand o sa dau de femei ma maturizez de parca el e maturul maturilor - nu imi prea place cu vb cu mine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 22-03-2013, 18:39:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

urasc pe astia care se cred "mari"...ma nu puteti sa nu va certati voi putin...walkere daca se poate un remove si la asta!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alberto19941

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 20:15)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 116, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 4

Post Posted: 23-03-2013, 11:26:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
urasc pe astia care se cred "mari"...ma nu puteti sa nu va certati voi putin...walkere daca se poate un remove si la asta!!!
+1 si eu cred ca merita

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iNk][^][gHz

[] Trust Nobody []



Status: Offline
(since 28-05-2020 17:36)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 4203, Topics: 80
Location: oN mY beAch !

Reputation: 909.3
Votes: 80

     
Post Posted: 23-03-2013, 12:50:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multe dovezi concludente tazz, ai cam intrecut masura...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TAZZ!

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-02-2018 13:31)
Joined: 28 Feb 2013
Posts: 1239, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 142.4
Votes: 85

 
Post Posted: 23-03-2013, 14:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ady.bb: Nu scrie nicaieri ca trebuie sa ma arunc daca am 36 HP,si pana sa intre el nu a facut nimeni galagie,toate s-au desfasurat perfect normal!
@little:E bine ca incerci sa ma lasi fara acces,dar ce faci tu deja este injositor!
@Small: Daca ai fi fost putin mai matur,ti-ai fi dat seama ca eu nu am nimic personal cu tine si imi place sa te tachinez!
@Askyutza:In mod normal pentru kick nu se da remove,nici macar avertisment,dar vad ca aici stau altfel lucrurile!
@alberto: Nu cred ca am interactionat de 2 ori pe server,dar tu consideri ca merit remove.Ar fi fost bine sa-ti dai cu parerea daca intr-adevar ma cunosteai si stiai cum ma descurc(ca admin)
@ink: Nu am intrecut masura cu nimic!


Vad ca pe unii ii deranjeaza ca respect regulamentul intocmai,si nu ma abat niciodata de la reguli.Eu am vrut doar sa va ajut,si consider ca m-am descurcat ca admin!Acum,daca pentru un kick voi primi remove...E decizia ownerilor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
smal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2013 09:07)
Joined: 23 Nov 2012
Posts: 174, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 5

Post Posted: 23-03-2013, 14:48:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TAZZ! wrote:
@ady.bb: Nu scrie nicaieri ca trebuie sa ma arunc daca am 36 HP,si pana sa intre el nu a facut nimeni galagie,toate s-au desfasurat perfect normal!
@little:E bine ca incerci sa ma lasi fara acces,dar ce faci tu deja este injositor!
@Small: Daca ai fi fost putin mai matur,ti-ai fi dat seama ca eu nu am nimic personal cu tine si imi place sa te tachinez!
@Askyutza:In mod normal pentru kick nu se da remove,nici macar avertisment,dar vad ca aici stau altfel lucrurile!
@alberto: Nu cred ca am interactionat de 2 ori pe server,dar tu consideri ca merit remove.Ar fi fost bine sa-ti dai cu parerea daca intr-adevar ma cunosteai si stiai cum ma descurc(ca admin)
@ink: Nu am intrecut masura cu nimic!


Vad ca pe unii ii deranjeaza ca respect regulamentul intocmai,si nu ma abat niciodata de la reguli.Eu am vrut doar sa va ajut,si consider ca m-am descurcat ca admin!Acum,daca pentru un kick voi primi remove...E decizia ownerilor!



1: cand te certai cu mine pareai foarte serios nu ma tachinai cum zici tu little a vazut si poate sa confirme.
2:daca vrei primi remove nu vei primi pt kick ala cred ca nu te'ai uitat la poze cand ma ameninti.
3:toti admini pe unreal daca cade un player da slay sa nu mai stam dupa ei si asa cum e normal daca cade un admin se arunca jos ca doar si noi suntem niste playeri.

Si nu ne mai certam pe forum sa vedem ce zic Owneri si cu asta am terminat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iNk][^][gHz

[] Trust Nobody []



Status: Offline
(since 28-05-2020 17:36)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 4203, Topics: 80
Location: oN mY beAch !

Reputation: 909.3
Votes: 80

     
Post Posted: 23-03-2013, 16:57:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TAZZ! wrote:
@ady.bb: Nu scrie nicaieri ca trebuie sa ma arunc daca am 36 HP,si pana sa intre el nu a facut nimeni galagie,toate s-au desfasurat perfect normal!
@little:E bine ca incerci sa ma lasi fara acces,dar ce faci tu deja este injositor!
@Small: Daca ai fi fost putin mai matur,ti-ai fi dat seama ca eu nu am nimic personal cu tine si imi place sa te tachinez!
@Askyutza:In mod normal pentru kick nu se da remove,nici macar avertisment,dar vad ca aici stau altfel lucrurile!
@alberto: Nu cred ca am interactionat de 2 ori pe server,dar tu consideri ca merit remove.Ar fi fost bine sa-ti dai cu parerea daca intr-adevar ma cunosteai si stiai cum ma descurc(ca admin)
@ink: Nu am intrecut masura cu nimic!


Vad ca pe unii ii deranjeaza ca respect regulamentul intocmai,si nu ma abat niciodata de la reguli.Eu am vrut doar sa va ajut,si consider ca m-am descurcat ca admin!Acum,daca pentru un kick voi primi remove...E decizia ownerilor!


Eu nu m-am referit doar la kick, m-am referit si la acele avertismente pe care le dadeai tu ca o sa devii owner si o sa faci si dregi....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TAZZ!

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-02-2018 13:31)
Joined: 28 Feb 2013
Posts: 1239, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 142.4
Votes: 85

 
Post Posted: 23-03-2013, 17:16:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iNk][^][gHz wrote:
TAZZ! wrote:
@ady.bb: Nu scrie nicaieri ca trebuie sa ma arunc daca am 36 HP,si pana sa intre el nu a facut nimeni galagie,toate s-au desfasurat perfect normal!
@little:E bine ca incerci sa ma lasi fara acces,dar ce faci tu deja este injositor!
@Small: Daca ai fi fost putin mai matur,ti-ai fi dat seama ca eu nu am nimic personal cu tine si imi place sa te tachinez!
@Askyutza:In mod normal pentru kick nu se da remove,nici macar avertisment,dar vad ca aici stau altfel lucrurile!
@alberto: Nu cred ca am interactionat de 2 ori pe server,dar tu consideri ca merit remove.Ar fi fost bine sa-ti dai cu parerea daca intr-adevar ma cunosteai si stiai cum ma descurc(ca admin)
@ink: Nu am intrecut masura cu nimic!


Vad ca pe unii ii deranjeaza ca respect regulamentul intocmai,si nu ma abat niciodata de la reguli.Eu am vrut doar sa va ajut,si consider ca m-am descurcat ca admin!Acum,daca pentru un kick voi primi remove...E decizia ownerilor!


Eu nu m-am referit doar la kick, m-am referit si la acele avertismente pe care le dadeai tu ca o sa devii owner si o sa faci si dregi....


Erau simple glume,dar avand in vedere ca nu obisnuiesc sa pun emoticoane,s-a inteles cu totul altceva.Nu stau sa dau explicatii,ultima decizie o va avea un owner!Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 23-03-2013, 19:55:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai gata cu spamu...deja rupeti quoete in 2...cum se da slay playerilor care intra dupa 0 tu daca esti admin esti scutit?amenintarile nu sunt binevenite....walkere cred ca sa dus la vanat de lilieci...mane hai odata cu tc ca se face mare tam-tam:))) si presimt un avertisment sau remove - -
edit:reclamatia nu a fost facuta de cine trebuie=)))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alberto19941

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 20:15)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 116, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 4

Post Posted: 23-03-2013, 20:12:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tazz eu nu cred ca tu doar il tachinaii, nu asa tachinezi pe cineva sa ii spui cand o sa iei tu owner e primu care ia remove - eu cred ca ai vorbit cat se poate de serios - si bft eu daca eram in locu lu walker iti dadeam remove - ptr ca esti nesimtit
PS: normal cami dau cu parerea cred ca sunt in masura sa imi dau cu parererea si sa`ti comentez comportamentul - nu e frumos


 
Staff message (LAPD):
 
Mai usor cu insultele. Data viitoare primesti avertisment.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ady.bb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2020 18:09)
Joined: 17 May 2012
Posts: 213, Topics: 48
Location: undeva prin zona

Reputation: 144.9
Votes: 12

Post Posted: 23-03-2013, 20:24:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
bai gata cu spamu...deja rupeti quoete in 2...cum se da slay playerilor care intra dupa 0 tu daca esti admin esti scutit?amenintarile nu sunt binevenite....walkere cred ca sa dus la vanat de lilieci...mane hai odata cu tc ca se face mare tam-tam:))) si presimt un avertisment sau remove - -
edit:reclamatia nu a fost facuta de cine trebuie=)))))

aschide a fose facuta de mine pentru ca nu il mai suport.am urmat sfatul lui psycho si am inceput sa imi fac prieteni pe sv,chiar am multi,dar cu oamenii astia chiar nu se poate sa te joci


http://postimage.org/image/8w5d4y9r9/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TAZZ!

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-02-2018 13:31)
Joined: 28 Feb 2013
Posts: 1239, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 142.4
Votes: 85

 
Post Posted: 23-03-2013, 20:48:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Credeti ce vreti,decizia ii apartine lui walker!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
walk3r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2015 17:19)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 2801, Topics: 146
Location: Pe FreakZ

Reputation: 116.3
Votes: 229

       
Post Posted: 24-03-2013, 12:04:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TAZZ , find ca nu este prima reclamatie , o sa primesti un avertisment .
Nu te mai certa cu admini pentru ca o sa primesti SUSPEND/REMOVE !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by walk3r, 24 March 2013 10:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 13:18:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x