User
Pass
2FA
 
 

[Grafica - Portofoliul guildei]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 71, 72, 73  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message185641
Clubber

[Zis si Stalkeru']



Status: Offline
(since 12-12-2020 14:23)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 500, Topics: 25
Location: Tuzla City

Reputation: 122.6
Votes: 22

   
Post Posted: 18-03-2013, 22:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut scuze ca postez aici.
@Pfear cand ai timp si chef ( nu e graba ca si asa n-am reputatie ink) te rog frumos sa-mi faci si mie un avatar ceva legat de paladin.Multumesc mult

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ixi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2017 21:00)
Joined: 01 Mar 2011
Posts: 164, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 161
Votes: 8

 
Post Posted: 19-03-2013, 00:35:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O ador ! Multumesc +rep -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LeopoldButters

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2017 18:24)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 38.6
Votes: 3

Post Posted: 19-03-2013, 07:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : Fappyfap
Rasã: Troll
Clasã: Hunter
Spec: Survival
1-2 imagini preferate sau 1-2 termeni pe care sã-i exprime grafica, : Ma las in latitudinea alegerii tale
text suplimentar (de ex. titlu), numele (sau sigla) ghildei, dacã existã. : Survival Trainer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 19-03-2013, 11:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LeopoldButters wrote:
Nume : Fappyfap
Rasã: Troll
Clasã: Hunter
Spec: Survival
1-2 imagini preferate sau 1-2 termeni pe care sã-i exprime grafica, : Ma las in latitudinea alegerii tale
text suplimentar (de ex. titlu), numele (sau sigla) ghildei, dacã existã. : Survival Trainer


Dacã eºti din HKP, leagã-þi contul de forum de cel de joc. Dacã nu, n-ai ce cãuta aici, trebuia sã-mi trimiți PM, așa cum scrie în Pfear's Workshop. (Ai ratat textul de sub semnãturi). Oricum, apreciez cã l-ai citit pe cel de deasupra lor, majoritatea nu fac nici mãcar asta.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 20-03-2013, 10:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din acest moment nu mai fac niciun sig pentru HKP. Reason: Tkachuk.
Nu sunt 10 zile de când i-am fãcut sig-ul, pentru care mi-a "Multumesc mult"... și cam atât. Dar sã vã explic cam cât de mult: vine acum cu request: m-am fãcut trollițã, poți sã-mi faci alta?

Frate, dupã ce obții o semnãturã ca aia de la mine mori cu ea de gât și dacã te duci la alianțã. Te mândrești cã e printre cele mai șmechere sig-uri de pe server, nu te duci la tonomatul de semnãturi și-i dai doi pumni sã mai scuipe una, cã tot e stricat și merge fãrã fise. Asta în condițiile în care eºti pe plus cu rep-ul. Nu-i vorba de rep, cã oricum ai 1% din cât am, e vorba de gest și de atitudine. Un fel de-a spune: "Apreciez faptul cã faci pentru mine ce nu poate sã facã aproape nimeni altcineva de pe server. Nu prea am cum sã-þi întorc favorul, dar aºa, simbolic, ia 1 rep, în semn de apreciere. ªi dacã ai vreodatã nevoie de ceva de la mine te-ajut cu mare drag."

Asta în condițiile în care ești nou în ghildã.

Cu Lusya mã știu de aproape un an. I-aș fi fãcut și 10 semnãturi, nu una. În semn de apreciere mi-a dat 20 rep, maxim posibil, ºi mi-a spus: "o ador" (nu existã echivalent în rep pentru asta - este motivul pentru care fac sig-uri in the first place). Tu îmi spui "mulțumesc mult". Pãi cam cât? "Pãi cam o sãptãmânã. Dupã care mã piº pe ea, cã fac race change. Sper cã-mi faci alta".

Ok, exagerez, nu ai spus cã te piși pe ea. Te-ai pișat doar, fãrã s-o spui. Dar la partea cu no more sigs nu exagerez. Dimpotrivã.

Crede-mã, am fost suav.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tkachuk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2016 14:14)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 105, Topics: 1
Location: Targoviste

Reputation: 301.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-03-2013, 10:46:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU am spus doar '''multumesc mult''' si niciodata nu am spus ca nu as aprecia foarte mult efortul depus pentru semnatura mea.Am multumit politicos pentru ca nu stiam ce pot face mai mult doar prin cateva cuvinte scrise aici.Nici mesajul nu a fost simplu sau ca nu mi-ar placea sau ca vreau sa imi faci alta si atat,m-am scuzat si am spus doar daca in viitor vreodata vei avea timp si daca ai putea si vrei desigur.Cu reputatia am scris si im primul mesaj chiar nu am idee la ce se foloseste sau cum se poate dona/da la alt user pe forum.Nu stiu la ce ajuta si chiar nu am nevoie deloc de puncte.Daca stiam ca iti pot multumi altfel decat prin aceste cuvinte as fi facut-o desigur.
Imi cer scuze pentru mesajul inteles gresit si nu cred ca trebuie sa ''sufere'' si ceilalti jucatori pentru ca am inteles eu gresit.
Multumesc,





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dautare900

[^A^]



Status: Offline
(since 20-02-2015 19:42)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 242, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 18

     
Post Posted: 20-03-2013, 16:29:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

boss Pfear nu fi rau Love Struck te rog frumos Love Struck mai gandestete macar - si nu va mai certati din prostii ! Love Struck Love u idiot's Love Struck


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 20-03-2013, 16:30:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu m-a supãrat cã nu mi-ai dat rep. Ci cã nu ai pus preț pe munca mea, renunțând la sig atât de repede dupã ce ți l-am fãcut, corelat cu faptul cã ești nou în ghildã, deci n-am fost la niciun raid împreunã, nu ne tragem de șireturi. Fie trebuia sã-l ceri dupã ce fãceai race change, dacã aveai de gând, fie rãmâneai cu ãsta, pentru cã este unul dintre cele mai mișto din tot Workshop-ul, iar simplul fapt cã a fost fãcut pentru tine cred eu cã ar trebui sã fie motiv suficient sã-l porți, mai ales dacã îl comparãm cu restul semnãturilor de pe forum. Comparația cu comportamentul Lusyei am fãcut-o pentru cã ea a procedat așa cum ar trebui sã procedãm cu toții când cineva face ceva pentru noi ce noi înșine nu am putea face. Indiferent dacã ne este rudã de gradul I sau un strãin de pe stradã, iar mulți dintre noi uitãm asta, mai ales cu cei apropiați. Mulțumești, gãsești motive convingãtoare prin care sã arãți aprecierea, eventual bucuria primirii și, când și dacã este posibil, îți pui problema cum și ce sã faci la schimb. Dacã nu pe același plan, mãcar simbolic, nu neapãrat material.

Treaba, de fapt, stã așa: nu mai joc WoW iar șansele sã mã reapuc scad pe zi ce trece. Pe de o parte datoritã faptului cã lucrez din ce în ce mai mult, dar și pentru cã WoW se bazeazã pe principii sociale fãrã respect pentru persoanã (care nu țin cont de individ). O regulã spune cã dacã îi dai cuiva o recompensã de fiecare datã când face ceva va face acel lucru de mai puține ori decât dacã "rata de drop" este aleatorie. WoW este gândit sã stai sã pierzi vremea în el. Și este o operã de artã din acest punct de vedere.

Având în vedere cã nu mai joc și nu mai vreau sã joc WoW, mai devreme sau mai târziu trebuiau sã înceteze și activitãțile conexe, respectiv forumeala și fotoșopeniile. A fost sã fie acum.

Sã fiți iubiți.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dautare900

[^A^]



Status: Offline
(since 20-02-2015 19:42)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 242, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 18

     
Post Posted: 20-03-2013, 16:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear cmon - nu trebe neaparat sa stai in wow sa faci ceva anume spre exemplu mie imi e dor sa mai vb'im cu totii ca inainte sa ne mai injuram , sa mai radem , sa mai facem misto -

OLD TIMES RULLZ !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-03-2013, 19:23:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
Nu m-a supãrat cã nu mi-ai dat rep. Ci cã nu ai pus preț pe munca mea, renunțând la sig atât de repede dupã ce ți l-am fãcut, corelat cu faptul cã ești nou în ghildã, deci n-am fost la niciun raid împreunã, nu ne tragem de șireturi. Fie trebuia sã-l ceri dupã ce fãceai race change, dacã aveai de gând, fie rãmâneai cu ãsta, pentru cã este unul dintre cele mai mișto din tot Workshop-ul, iar simplul fapt cã a fost fãcut pentru tine cred eu cã ar trebui sã fie motiv suficient sã-l porți, mai ales dacã îl comparãm cu restul semnãturilor de pe forum. Comparația cu comportamentul Lusyei am fãcut-o pentru cã ea a procedat așa cum ar trebui sã procedãm cu toții când cineva face ceva pentru noi ce noi înșine nu am putea face. Indiferent dacã ne este rudã de gradul I sau un strãin de pe stradã, iar mulți dintre noi uitãm asta, mai ales cu cei apropiați. Mulțumești, gãsești motive convingãtoare prin care sã arãți aprecierea, eventual bucuria primirii și, când și dacã este posibil, îți pui problema cum și ce sã faci la schimb. Dacã nu pe același plan, mãcar simbolic, nu neapãrat material.

Treaba, de fapt, stã așa: nu mai joc WoW iar șansele sã mã reapuc scad pe zi ce trece. Pe de o parte datoritã faptului cã lucrez din ce în ce mai mult, dar și pentru cã WoW se bazeazã pe principii sociale fãrã respect pentru persoanã (care nu țin cont de individ). O regulã spune cã dacã îi dai cuiva o recompensã de fiecare datã când face ceva va face acel lucru de mai puține ori decât dacã "rata de drop" este aleatorie. WoW este gândit sã stai sã pierzi vremea în el. Și este o operã de artã din acest punct de vedere.

Având în vedere cã nu mai joc și nu mai vreau sã joc WoW, mai devreme sau mai târziu trebuiau sã înceteze și activitãțile conexe, respectiv forumeala și fotoșopeniile. A fost sã fie acum.

Sã fiți iubiți.


o.O Boss, nu exagera -

Ia zi, ne vedem weekendu asta?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:01)
Joined: 24 Oct 2010
Posts: 69, Topics: 4
Location: Cuiu harti

Reputation: 85.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2013, 23:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mare maiestru Pfear poti sa recolorezi si tu sigul meu putin eventual sa il recreezi - daca binevoiesti si ai timp -

Nu nici o graba cand ai tu timp liber

Ca tema sa fie ceva legat de pala Tank Belf female... No pinky sides -


Real Life 1st Place
Player Life [1st Place][Virtual World]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 24-03-2013, 23:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, doar cã am alte câteva restanþe înainte... Flameblast, Clubber ºi... atât, cred. Dacã mi-a scãpat cineva, sã dea pm sau sã reposteze.
Apropos, am rugãmintea la cei care nu (mai) sunt în HKP sã nu posteze aici. Îmi puteþi da pm dacã e.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ihatespammerzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 17:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 18, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 61.6
Votes: 2

Post Posted: 08-04-2013, 14:10:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear scz de deranj... ti-am dat pm acum mai bine de o saptamana si inca nu am primit raspuns... se poate sa imi faci si mie o semnatura Tauren Warrior cu imaginea asta?? http://i47.tinypic.com/2yv3254.jpg cu numele Shiiva si cu semnul HKP!
Daca nu ai timp inteleg... doar spune-mi ca sa stiu daca apelez la altcineva...
Merci anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 09-04-2013, 03:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am mesajul tau si nu am sters recent din ele. Cam cu cat "mai bine de o saptamana"? Vezi ca se mai intampla sa vrei sa trimiti si sa uiti sa pui subiect. Din pacate, pe freakz pagina de error sending, cu mesaje de genul: nu ai completat X arata cam la fel cu cea de "Mesajul a fost trimis". Daca o inchizi repede fara sa te uiti atent poti crede ca ai trimis cand de fapt nu ai trimis.

De putut pot s-o fac, va trebui sa stau intr-o zi sa ajung la zi cu restantele, am vreo 4-5 sig-uri promise. Daca iti trebuie rapid, roaga pe altcineva.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ihatespammerzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 17:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 18, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 61.6
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2013, 17:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ai timp... nu e graba pt ca vreau o semnatura facuta de tine! Iar in legatura cu mesajul, daca e vina mea imi pare rau! Credeam ca mesajul s-a trimis... De aceea am scris "mai bine de o saptamana"! Inca odata scuze!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 71, 72, 73  Next    


The time now is 05-05-2024, 13:57:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x