User
Pass
2FA
 
 

[DUPLICATE] Bug druid [caracterul meu]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message611
12bobo982010

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2018 22:20)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 26-03-2013, 11:32:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Descrierea bugului / Bug description: Am sters caracterul acum ceva timp si am facut cerere de recuperare caracter ... Dupa ce a aparut caracterul (druid numele Ciumalanga) am pus iteme pe el ... am bagat iteme din raiduri de ilvl mare , ultimul lucru pe care l-am pus a fost relicu ... dar imi apare ca nu pot sa port relic ( apare in dreapta relic cu rosu ) de pus pe mine merge dar nu se pune la ilvl ... asa se pune agility , stamina si restul haste si ce mai este acolo .. dar nu se puna la ilvl ... ! Mai am un bug cand ma transform in pasare si ma duc in Ogrimmar la fly sa ma duc undeva si ma transform din pasare in trol cad prin pereti ... daca merg cu un mount de fly nu patesc nimic , doar cu pasarea .. Pozele sunt mai jos....
Dovada / Proof: http://imgur.com/YfIjoFR,7CUXFuz,52WU7j6,BGJBAai#0

Sper sa se rezolve asta - - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 26-03-2013, 11:36:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Se stie de bugul cu relic.Poti sa-l echipezi statusurile ti se vor pune,sngura problema e ca apare cu rosu.
2.Se stie si de acest bug si se lcreaza la el.


So many words untold...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INsanez0r.

[Need more rage ;o3]



Status: Offline
(since 16-08-2016 19:12)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 1708, Topics: 53
Location: Not Active.

Reputation: 12
Votes: 59

Post Posted: 26-03-2013, 12:17:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Csvyo wrote:
1.Se stie de bugul cu relic.Poti sa-l echipezi statusurile ti se vor pune,sngura problema e ca apare cu rosu.
2.Se stie si de acest bug si se lcreaza la el.

What he said + nu te lua dupa Item Level de la char sheet, ci dupa .ilvl nume iar cand te duci la fly master du-te cu fly mount nu in shapeshift.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 26 March 2013 16:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  


The time now is 08-07-2024, 15:03:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x