User
Pass
2FA
 
 

Unban meka
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2494
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 29-03-2013, 12:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www60.zippyshare.com/v/64140237/file.html

meka4
westood_big
agressive_playa
agressive_playa, s4rp3,
28.03.2013/22:15

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fabiana_love_fabiana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2013 12:59)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 216, Topics: 8
Location: bucuresti

Reputation: 126.1
Votes: 4

 
Post Posted: 29-03-2013, 12:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fa cererea pt unban cum trebuie ....playa da-i dovada la om:))

Two Guns....Two Bullets....One Split-Second....-




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bagabont

[Un drogat notoriu !]



Status: Offline
(since 21-11-2013 15:57)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 144, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

Post Posted: 29-03-2013, 13:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum ai sa faci iar interventii -) dupa ce vezi demo -)

Acelasi bagabont, fara bani in cont...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 29-03-2013, 14:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai luat ban pentru wall...


http://www.fileshare.ro/e29405148


Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 29-03-2013, 16:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)-))


Imi pare rau dar altceva nu am ce sa zic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bagabont

[Un drogat notoriu !]



Status: Offline
(since 21-11-2013 15:57)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 144, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

Post Posted: 29-03-2013, 20:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e vine lui playa ca nu mergea plugin-ul de ss. asa ca ti-a facut demo ! Bft

Acelasi bagabont, fara bani in cont...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 31-03-2013, 00:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este ultima data cand mai vin pe forum pentru astfel de motive. Am luat destroy la 2-3 zile de la un verdict dat exact in acelasi scop.


Nu Bagabont, mi-ati dat destroy pentru ca nu aveti o treaba cu jocul asta, nu pentru ca nu mergea un plugin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bagabont

[Un drogat notoriu !]



Status: Offline
(since 21-11-2013 15:57)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 144, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

Post Posted: 31-03-2013, 10:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da ma ai dreptate. tu esti un profesionist, noi am fost 3 admini care ne-am inselat, nu stim, suntem niste incepatori toti. - ma faci sa rad -



p.s: fa iar interventii cu bajetii sa spuna ca nu esti codat, ca mam distrat tare si data trecuta -)


Acelasi bagabont, fara bani in cont...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 31-03-2013, 11:00:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu astept sa vad cerere facuta cum trebuie si mai vb...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 31-03-2013, 12:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bagabont wrote:
da ma ai dreptate. tu esti un profesionist, noi am fost 3 admini care ne-am inselat, nu stim, suntem niste incepatori toti. - ma faci sa rad -



p.s: fa iar interventii cu bajetii sa spuna ca nu esti codat, ca mam distrat tare si data trecuta -)


Sunteti, si voi si toti ceilalti admini de la care am luat pana acum ban pentru ca nu sunteti in stare sa faceti diferenta dintre cod si skill. Ma intreb pe ce dracu se da adminul aici, ca pe experienta cu siguranta nu se da.

Quote:

Salut,

Inca mai esti owner pe respawn? Daca inca esti te-as ruga sa vii sa clarifici tu lucrurile in cererea mea de unban.
Cred ca stii foarte bine ca sunt vechi atat pe serverul de respawn cat si in comunitate, stii cum joc si cred ca stii la fel de bine ca n-as juca cu coduri. Nu am pretentia sa-mi iei apararea sau lucruri de acest gen, vreau doar sa fii corect si sa judeci situatia intr-un mod partial pentru ca adminii care am vazut ca sunt activi in acest moment pe server nu sunt asa straluciti si tare mi-e ca nu sunt obiectivi in decizii.


Nu mai fac nicio interventie pentru ca sunteti cazuti in cap si nu intelegeti un lucru evident.
Si pentru ca vad ca mori de curiozitate uite "interventia" mea. Singura interventie, trimisa lui Prophet, daca vroiam sa te impresionez crede-ma ca iti puteam aduce mult mai multi dar am vrut doar o decizie impartiala nu data de niste copii ofticosi pe unul si altul ca nu va convine cum joaca.

Si da, voi trei sunteti cu siguranta incepatori - nu stiu care erau aia trei care au zis, Sarpe nu a zis ca am cod daca la el te refereai si sa stii ca si el este unul din cei cu care am jucat o perioada de timp in anii trecuti fara sa ma acuze de diverse coduri -.
Oricum o dai nu cadeti prea bine. Mi-ati facut demo de la voi in conditiile in care puteati sa-mi faci de la mine si sa inlaturati orice indoiala, si acum eu vin si acuz ca ati creat o situatie voiata in care trei mari admini vin si ma acuza de wall in conditiile in care "confuzia" putea fi evitata. Iar a doua situatie de care va acuz in cazul in care o veti nega pe prima este ca nu sunteti destul de experimentati sa faceti demo de la jucator incat sa inlaturati indoiala de wall, caz in care este un motiv in plus de a va considera lipsiti de experienta.

Nu stiu cat de grozavi credeti ca sunteti, dar din afara pareti destul de penibili. Credeti-ma. Si poate ca nu-ti dai seama, dar tocmai i-ai jignit si facut incompetenti pe "bajetii" aia de care ai amintit, "bajeti" care au un grad mai mare decat tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bagabont

[Un drogat notoriu !]



Status: Offline
(since 21-11-2013 15:57)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 144, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

Post Posted: 31-03-2013, 14:08:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai baiatule pe mine nu ma impresionezi cu absolut nimic... pt mine esti ca toti ceilalti, doar un simplu player tare-n gura in fata ecranului.. Bafta man !


Impresii fa in fata celor care sufera si traieste virtual...

ps: defapt nu am jignit pe nimeni, doar daca se simt cumva... iar tu te agiti ca fanta -


Acelasi bagabont, fara bani in cont...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 31-03-2013, 14:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu dc ati luat in considerare astfel de cerere...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 31-03-2013, 15:08:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa-l iertam pentru incapacitatea de a face o cere conform modelului...

in demo nu e vorba de skill e vorba de wall.....mi-ai iesit tragand de vr 3 ori in fata ma-m pus spec si ti-am facut demo....
dup ma-m sfatuit si cu alti admini....nare cum sa ni se para la 3 admni ca ai wall....
s4rpe nu a zis ca ai cod dar nici ca nu ai......a spus : e posibil sa ai daca joci asa si pe alte harti..........si tu ai jucat!


Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 31-03-2013, 17:18:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea este facuta foarte bine, ai toate informatiile pe care le stiu si care sunt cerute prin acel model. Te legi de acest aspect doar sa cauti nod in papura.

Nu esti nici primul si cu siguranta nici ultimul care ma suspecteaza ca joc cu coduri, sincer sa fiu nici nu ma intereseaza acest aspect. Daca esti un admin bun, chiar daca erai sigur ca am cod, tinand cont de numarul de cereri unban si reclamatii finalizate in favoarea mea pe care le-am avut pe acest server puteai veni sa ceri parerea pe forum asupra acelui demo. Ai preferat in schimb sa-mi dai atat ban cat si destroy. Am scos in evidenta acest aspect pentru ca denota clar experienta ta ca admin.

Sarpe a zis ca este posibil sa am cod daca joc asa si pe harti NOI, pe harti pe care nu le cunosc. Ai macar bunul simt si nu rastalmaci cuvintele. Si iti garantez ca daca stia cine sunt iti spunea ca nu am nimic, cum am scris si mai sus, am jucat destula vreme cu el pe server si asta pe vremea in care jucam frecvent si mai bine decat acum.
Ceilalti admini de care amintesti au fost implicati cu doua sau trei zile inainte sa-mi dai tu ban intr-o alta cerere de-a mea de unban. Si in acea situatie erau siguri ca am cod dar verdictul a fost in favoarea mea.

Si nu sunteti doar trei admini carora li s-a parut ca am wall, sunt mult mai multi, in postul de aici -> http://forum.wow-freakz.com/view-post-2761763.html?#2761763 am facut o lista cu cererile de unban si reclamatiile pe care le-am avut pe acest server. Observi ca in nici macar una nu am avut nimic?

Imi cer scuze de iesirile de mai sus insa eram nervos, sper sa nu se mai intample.
Te rog frumos ca in viitor daca ma mai suspectezi de ceva sa faci demo de la mine, chiar daca din cauza lagului este posibil sa nu am acelasi randament vei vedea cu certitudine ca nu am nimic. De altfel te rog ca pe viitor daca nu esti sigur pe o poza, demo sau orice altceva facut asupra mea sa-mi ceri sa ies de pe server daca vei considera ca este mai bine asa si ca ai nevoie de un verdict pe forum asupra mea. In acest mod vei da dovada de maturitate si un nivel ridicat de experienta, mult mai ridicat decat daca executi comenzi asupra mea si se ajunge la situatii similare cu aceasta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 01-04-2013, 20:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haideti sa incheiem odata problema asta, ellada este un player vechi aici pe server si jucator chiar bun , "a creat probleme" multor playeri si admini datorita skillului ... nu stiu ce vedeti voi wall ca eu chiar nu vad, ati mai facut multe demo-uri pt wall la diferiti playeri si doar vi sa parut , plus de asta realizati ca nici un codat nu ar sta atata sa scrie si sa va lumineze ca nu are nici un cod ,ca sa primeasca unban si sa primeasca iar ban ? ca si data trecuta imi sustin parerea , UNBAN !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 09-05-2024, 20:22:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x