User
Pass
2FA
 
 

Recuperare item (Vandut din greseala)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery
Author Message720
Ripzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2013 10:19)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 27-03-2013, 21:45:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character Name: Ripzz
Item Name & ID: Brackenshell Shoulderplates ID 77268
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ripzz
Details: (optional) : Am vandut fara sa vreau shouderii in ICC,am pus niste shoulderi de acolo pe mine sa vad cum arata caracterul meu cu ei si din greseala am dat sell la shoulderii gresiti,am iesit din instanta si abea dupa mi-am dat seama de treaba asta . Sper sa se poata recupera,numai bine !


Am si pe un set facut la Equipment manager ce cuprindea si acesti shoulderi si acum spune clar ca imi lipsesc deci nu poate fi vorba despre o inselatorie din partea mea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ripzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2013 10:19)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 29-03-2013, 18:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raspunde si aici cineva ?Va rog eu frumos,sunt 2 zile de cand am postat,nu cred ca unuia dintre voi,dragi moderatori v-ar conveni situatia asta..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-03-2013, 13:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://armory.freakz.ro/character-feed.xml?r=Genesis&&cn=Ripzz&&gn=AnonymouS

Nu vad nimic in legatura cu Brackenshell Shoulderplates. Ai ceva screenshot cu itemul ?



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ripzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2013 10:19)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 30-03-2013, 13:57:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am,nu am facut niciodata screenuri,in schimb am la Equipment manager un set salvat ce includea si acei shoulderi si imi spune ca acum lipsesc,asta ar fi singura dovada,poate doar si guilda AnonymouS care stie de ei ..Doar cu iei i-am luat,la ds..

Nu inteleg de ce nu apar..Si eu i-am cautat in acel log si nu sunt ..

Poate pot folosi ca dovada niste marturii,daca vrei sa intrii pe canalul guildei..



Crede-ma ca daca nu i-as fi avut nu m-as fi agitat atat.. Te poti uita si pe gear-ul meu,am aproape tot heroic din ds iar shoulderii ii aveam pe normal,iar acum am shoulderi de 359 :-s


Toata treaba a fost ca am pus niste shoulderi din ICC pe mine,am dat sell din greseala la shoulderii mei(Vroiam sa dau la cei din ICC) la un vendor de acolo si am iesit din raid,mi-am dat seama dupa 2 minute,ma duc la un vendor de afara la buyback nu aparea nimic,am intrat intr-un raid sa pot intra inapoi in ICC iar nimic la vendor-ul acela..Imi vine sa-mi bag unghia in gat,daca nu-i mai pot recupera e si mai de rahat treaba..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-03-2013, 11:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No recover, scuze.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 31 March 2013 09:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery  


The time now is 03-10-2024, 06:39:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x