User
Pass
2FA
 
 

unban T w i S t e R(2)
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2420
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 30-03-2013, 14:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

offtiopic: Aseara am jucat si pe war6 ala de respawn, desigur un admin mi'a facut poze si i'am explicat situatia cu pozele, iar el mi'a spus ca se vad perfect. chestia e ca le facuse TGA pozele. Nu stiu aici se pot face TGA? poate asa se vad. ...

"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 30-03-2013, 15:37:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai poze clare nu primesti unban.
Cauta pe world wide web si arata-ne link-uri cu alte cazuri similare cu ale tale. Daca ne convingi iti dam unban.

Eu unul n-am mai intalnit asa ceva pana la tine.


Spor!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-[Rq]-@L|N

[Mr.Almighty]



Status: Offline
(since 20-12-2013 21:05)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 540, Topics: 9
Location: San Severin

Reputation: 147.2
Votes: 13

Post Posted: 30-03-2013, 18:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa ia unban, west poate tu nu-l cunosti, insa joaca aici de mult si da foarte bine, ma ibine ca acum cand nu a jucat de mult, gaseste tu un motiv sa aiba cod cand el e mult mai bun de atat, daca nu ii dati unban pierdeti oamenii vechi degeaba, aveti reguli prea stricte, admini vechi de pe server zic ca e curat si ca merita unban dar voi tineti cu regula cu neaparat pozele, nu s-ar putea face discriminare fata de altii deaorece pe el il cunoastem, faceti cum vreti, mi-am zis doar opinia.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 30-03-2013, 20:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-[Rq]ChatterboxL|N wrote:
Eu zic sa ia unban, west poate tu nu-l cunosti(...)


Nici nu citesc mai mult.
Fara poze nu primeste unban! Regulamentul este regulament pentru toti, tu esti God si ar trebui sa stii asta.
Ia aminte ca au fost codati chiar admini de pe server, apoi unu care a jucat mai demult pe server...

Nu face off-topic!
Asteptam pozele sau convinge-ne ca ai dreptate cand spui ca nu iti merg -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 31-03-2013, 18:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pot posta pozele pe care un admin de pe war6.freakz (respawn) mi le'a facut si a zis ca el le vede? diferenta este de 1 zi sau doua dupa ce am luat ban pe rko.
mentionez ca acestea sunt TGA nu BMP pentru ca respectivul a zis ca se vad mai bine -
offtopic: eu am ip rutabil deci banul nul mai am, dar din respect pentru acest srv ma port ca atare in ceea ce priveste banul meu.
ontopic: si in legaura cu alte cazuri pe net sincer nu am cautat si nu voi cauta pentru ca dupa cum am tot repetat joc doar de fun si relaxare.
Salut.


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 31-03-2013, 19:11:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau pentru tine dar chiar daca ai ip-routabil daca chiar vor owneri iti pot da ban/interzice sa intri pe server, credema cand iti spun ca personal pentru mine ip-routabil nu inseamna sfarsitul clientul de cs are si alte informatii pe care le poti bloca in asa fel sa nu poti sa intri pe server.

asa ca numai incepeti sa spuneti ca am ip routabil si ca bla bla bla


tot ce aveai de facut era sa scrii pe google "cs poze distorsionate" si sa cauti in lista de maxim 15 topicuri care iti apareau de pe diverse forumuri.


hai sa iti caut eu asta pe google

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 31-03-2013, 20:41:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh!KaD0Ta wrote:
Imi pare rau pentru tine dar chiar daca ai ip-routabil daca chiar vor owneri iti pot da ban/interzice sa intri pe server, credema cand iti spun ca personal pentru mine ip-routabil nu inseamna sfarsitul clientul de cs are si alte informatii pe care le poti bloca in asa fel sa nu poti sa intri pe server.

asa ca numai incepeti sa spuneti ca am ip routabil si ca bla bla bla


tot ce aveai de facut era sa scrii pe google "cs poze distorsionate" si sa cauti in lista de maxim 15 topicuri care iti apareau de pe diverse forumuri.


hai sa iti caut eu asta pe google



aroganta ta ma lasa rece. iar in legatura cu ip'ul routabil ma asteptam sa comenteze un "destept" ca admini si "bla bla bla" cum zici tu. eu am zis chestia cu ip ca sa nu se mai oboseasca sal scoata sau sa spuna cu nu este in lista de banuri etc Si doar sa clarificam situatia pozelor mele.
Eu am oferit o optiune pentru a rezolva situatia nu aveam nevoie de cele 15 topicuri ale tale.
in toate comentariile tale observ un aer superior, asa ca te rog nu o face cu mine, nu prea ma impresioneaza, nu sunt genul. salut.
West un raspun la propunerea mea?


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catylinna

[Lookwhatyou'vedone]



Status: Offline
(since 30-11-2021 22:03)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1422, Topics: 46
Location: Cyprus

Reputation: 2796
Votes: 161

Post Posted: 31-03-2013, 21:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu daca observi sau daca macar iti dai silinta ,el incearca sa te ajute asa "arogant" cum zici tu ca o face !
Ma faci sa cred ca tu nici macar nu vrei unban -
Vorbele tale"joc de placere "asa cum ai zis, atunci de ce te agiti asa ? -


Casuta vocala @Caty @Catylinna


Last edited by Catylinna on 01-04-2013, 14:18:27; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catharsis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2014 13:04)
Joined: 25 Jan 2013
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 129.9
Votes: 4

Post Posted: 31-03-2013, 23:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vazut pozele....eu zic ca e ceva bug de la pluginul de ss. poate ar trebui sa-l verificati si in consecinta sa-l schimbati daca nu merge cum trebuie. mi se pare ca au mai fost probleme de genul asta si cu alti playeri, aveau pozele salvate pe stiu eu unde... scuze daca m-am bagat unde nu trebuie.

Care semnatura? Eu pun degetu!?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
salam71

[co-owner Rko ]



Status: Offline
(since 28-02-2023 17:56)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 417, Topics: 1
Location: Pantelimon

Reputation: 139.6
Votes: 4

Post Posted: 01-04-2013, 10:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar fi ideal daca ar posta si alti admini la acest topic si in general la cererile de unban!Cunoscandul pe Twsister de multa vreme, stiind modul sau de a juca din partea mea ar fi unban,dar nu sunt numai eu aici...De aceea o parere din partea lui sick ar fi ideala, nu de alta dar au stiluri asemanatoare de joc - !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 01-04-2013, 13:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catylinna wrote:
Nu stiu daca observi sau daca macar iti dai silinta ,el incearca sa te ajute asa "arogant" cum zici tu ca o face !
Ma faci sa cred ca tu nici macar nu vrei unban -
Vorbele tale"joc de placere "asa cum ai zis, atunci de ce te agiti asa ? - Si TC ,daca inca nu a postat nimic in legatura cu pozele lui ,numai are rost sa ne jignim intre noi.


catylinna, da joc de placere si de ce ma agit? ca sa pot juca aici sa nu ma mut pe alt srv. dc? pentru ca aici am petrecut 4-5 ani si aici mi'am facut niste prieteni cu care imi place sa joc si ma cunosc. Iar daca ma mut pe alte servere ma trezesc cu poze facute din 5 in 5 minute. pentru ca joc bine - (sunt modest e doar o gluma nu va atacati).
si daca vrea sa ma ajute o poate face intr'un mod bun fara sa faca arogante pentru ca alea sunt arogante.

deja s'au facut 2 paigini de topic si fara folos. tin sa le multumesc lui okk si alin pentru sustinere.
offtopic: ne intalnim prin bucuresti la o bere daca vreti cand se va organiza o intrunire ceva, sa vedeti ca nu joc codat -)


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gycutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2013 08:13)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 246, Topics: 15
Location: Constanta

Reputation: 152.5
Votes: 4

Post Posted: 01-04-2013, 13:45:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baaaaaaai twistule - iar ai probeleme mamica ...
nu foloseste coduri... e doar bun, stiu ca au mai fost admini, jucatori vechi care au folosit coduri, dar de el sunt sigura ca nu are. eu i-am facut si demo-uri cu carul, dar degeaba... cand dadeam mai tare sunetul intelegeam, in fine -
votez pentru Unban.


don`t give up... never!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catylinna

[Lookwhatyou'vedone]



Status: Offline
(since 30-11-2021 22:03)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1422, Topics: 46
Location: Cyprus

Reputation: 2796
Votes: 161

Post Posted: 01-04-2013, 14:17:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am uitat sa imi spun parerea in legatura cu tine si cu pozele facute si despre faptul cum joci ,intradevar esti foarte bun ,nu bun -,imi place cum joci si am incredere in tine ca nu iti arde sa joci cu coduri.
Eu doar am spus ca shika incerca sa te ajute asa cum o face ,nu trebuie sa-l jignesti :p ,atata tot !
Meriti unban ,daca ar fi dupa mine ,din prima ti-as fi spus ca ai unban ,dar din pacate trebuie sa asteptam parerea ownerilor ,iei sunt tot ce conteaza .-


Casuta vocala @Caty @Catylinna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Somy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2013 13:13)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 428, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 142.9
Votes: 7

Post Posted: 01-04-2013, 15:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu votez Unban (dar sa fie supravegheat) . Oricum decizia le apartine Ownerilor .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 01-04-2013, 18:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@gykutza: da shaveiko iar am probleme - da las ca se rezolva ele -
@Catylinna: iti multumesc apreciez ceea ce ai spus si in legatura cu sika nu l'am jignit si nici nu o sa fac asta cu nimeni, doar sa nu ma trateze de sus ca persoana nu in ceea ce priveste relatia player/admin, in spetza aroganta cu care a dat comenturile. -
ontopic: dap astept si eu parerea lui sick - sau west in legatura cu propunerea mea sau chiar gripei porcine(h1n1) -


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by salam71, 01 April 2013 21:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-03-2024, 14:33:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x