User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Cerere marire grad

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1290
zughy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2013 12:55)
Joined: 27 Sep 2012
Posts: 236, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 136.7
Votes: 5

Post Posted: 01-04-2013, 17:05:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick : ZUGHY
2. Varsta: 26
3. Vechime pe server: 19134 minute: http://www.gametracker.com/player/ZUGHY/93.187.143.177:27015
4. Lista de Codati: http://forum.wow-freakz.com/codatii-lui-ZUGHY-t184878.html
5. Motivul cereri: in implicarea de distrugere a codatiilor si pe cei care incalca regulamentul prin mijloacele permise numai de regulament
6. Ai luat la cunostinta si accepti Regulamentul mR.FreakZ TEAM ?da am luat la cunostinta si accept si respect regulamentul .va multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
am_bulan_tu?

[..::::dol4r force:::]



Status: Offline
(since 24-03-2014 16:40)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 583, Topics: 8
Location: bucuresti :X

Reputation: 70.1
Votes: 10

Post Posted: 01-04-2013, 18:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro!!!!!






##@@^^ party animall ##@@^^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
werde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2023 15:09)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 491, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 218
Votes: 15

Post Posted: 01-04-2013, 18:32:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. Duce il dau doar owneri nu poti sa faci cerere.


Last edited by werde on 02-04-2013, 14:52:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cRe1oNN

[#BlackMagic]



Status: Offline
(since 30-06-2015 10:27)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 351, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 219.1
Votes: 11

Post Posted: 01-04-2013, 18:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai conte .. iar pentru duce nu cred ca se face cerere .. scrie la Cerere marire clar : Grad oferit de owneri adminilor fideli .. eu nu prea te numesc admin .. esti doar cu numele .. iti spun ca ma uit pe un codat si tu imi spui tot mie sa ma uit pe altu .. tu la ce mai esti pe server .. doar sa te joci si sa fii cu numele trecut acolo la admini .. din partea mea ai contra .. si iti mai zic TU NU AI NICIO TREABA CU ADMINATUL .. apuca-te de altceva ..

I'm a magician !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zughy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2013 12:55)
Joined: 27 Sep 2012
Posts: 236, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 136.7
Votes: 5

Post Posted: 01-04-2013, 19:13:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

creionne nu mai minti ti am zis sa te uiti pe unu si tu mi ai raspuns ca deja te uiti pe unu de stiam ca te uiti nu iti mai ziceam stai calm si aproopo mai intra si tu pe server si stai o ora nu 5 minute si iesi asa ajuti tu serveru.azi e prima oara cand te vad pe server dupa 2 luni.laso mai moale ca sunt mai activ ca tine pe server si imi fac treaba cum trebuie eu stiu ca te poarta invidia ca am avansat dar asta e realitatea .eu ma duc la servici si vin obosit si tot intru pe server numa asa ca sati arat ca imi pasa de server nu ca tine intru din joi in pasti .si lasa minciunile deoparte mie nu imi plac minciunile .multumesc anticipat .si inca un amanut cand se intra pe server se saluta si cand se iese la fel invata si bunele maniere.ca sa fim admini uniti asa trebuie sa ne salutam.am incheiat si multumesc pentru cei care ma inteleg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cRe1oNN

[#BlackMagic]



Status: Offline
(since 30-06-2015 10:27)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 351, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 219.1
Votes: 11

Post Posted: 01-04-2013, 21:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unu la mana nu mai posta in cerere .. doar pentru ca esti admin nu inseamna ca ai dreptul sa postezi in ea .. noi incercam sa dam exemplu playerilor ce sa NU faca si tu faci opusul! Acum nu are rost sa intru in polemica cu tine. Pe tine de ce sa te salut .. nu stiu care e mai vechi dintre noi doi .. nu stiu care ar trebui sa aibe respectul mai mare fata de cine .. dupa 2 luni intri tu nu eu .. adevarat ca nu am activitate foarte multa in ultima vreme dar asta este .. nu ma roade invidia dar cand vad || ca tine care nu stiu sa se uite pe un codat .. asteapta sa ii rezolve altii problemele pe care si le-au luat cand a facut cerere de admin .. el nu .. el sta si se joaca linistit .. fara niciun stres. Daca ownerii cred ca eu nu am dreptate .. inseamna ca imi pare rau , iar atunci experienta si vechimea nu mai sunt un atuu si un punct forte pentru un player.

App. Un alt exemplu : pe mapa de_alexandra erai pe server .. si stii foarte bine ca pe mapa asta se poate urca pe harta.Bun tu te jucai nu aveai treaba .. am intrat eu .. un sfert din playeri erau pe harta .. nu am vazut sa dai un slay sau sa le zici ca nu au voie pe mapa .. nu , tu continuai sa te joci.


I'm a magician !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zughy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2013 12:55)
Joined: 27 Sep 2012
Posts: 236, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 136.7
Votes: 5

Post Posted: 02-04-2013, 13:46:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand tu nu dai dreptul de admin.nu stiu sa ma uit pe codati ia uitate pe lista mea sa vezi inainte de a scoade pe gura tot felul de minciuni aberante ,creione tu de ce erai spectator atuncii????ca sa te uiti pe 2 playerii nu era nevoie de 2 admini spec te uitai pe rand pe fiecare sau iti lua o zii intreaga .asa ai zis de parca ai fi dat cu sapa ca te ai uitat pe 2 playeri .da nu era nevoie de doi admini spectatori si vezi cu de_alexandra iar minti si minti in continuare .adumi dovezi nu vrajeli aberante .creiione vezi ca cu mine ti sde rupe mina treaba ta.daca intri si te pui spectator poti s ate uiti si pe doi playerii pe rand si lasa figuriile astea .imi cer scuze ca postez si va rog s ama iertai dar treaba pe server nu e asa roz pe cum credeti.
A fi admin nu este un drept este un privilegiu asadar adminii vor fi multi dar vor ramane doar ce-i care merita!!! -Fiecare admin cu grad mai mare sau admin mai vechi are obligatia de a ajuta adminul nou si de a-i explica ce are de facut daca acesta are unele probleme. Nu sariti pe el si nu da-ti cu paru pentru ca nimeni nu se naste invatat. ia vezi ce zic aceste reguli si spunemi daca tu ai invatat pe cineva care nu stie pe nimeni tu intri opa gasesti o minciuna si faci reclamatii etc ..in loc sa zici baiatule nu e bine aia nu e bine aia.va multumesc si va rog sa ma iertati ca am postat aici dar eu sunt pe dreptate 100% si nu imi plac minciunile imi pare rau ca am postat.va multumesc si sper din tot sufletul sa ma intelegeti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
werde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2023 15:09)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 491, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 218
Votes: 15

Post Posted: 02-04-2013, 14:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va mai certati lasati un owner sa dea tc ca poate luati warn.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cRe1oNN

[#BlackMagic]



Status: Offline
(since 30-06-2015 10:27)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 351, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 219.1
Votes: 11

Post Posted: 02-04-2013, 18:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja e al 3 post al meu si nu mai are sa iti mai scriu imi obosesc mana pentru ce .. nu are rost .. din partea mea poti face ce vrei nu ma intereseaza. Daca erai asa "usa de biserica" nu mai postai in cerere "perfectule".

P.S. Esti atat de incompetent uita-te mai bine la reclmatiile mele si daca vezi vre una imi spui si mie. Da am una dar aia e cerere de unban .. a postat pozele facute de mine , asa ca nu stiu care minte si baga in ele.
P.S.2 Nu am pe cine sa invat majoritatea se descurca foarte bine .. tu esti singurul incapabil sa dai un vot sau sa schimbi o mapa.


I'm a magician !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AddikT

[Music Freakz Me OuT!]



Status: Offline
(since 14-01-2015 09:42)
Joined: 12 Feb 2010
Posts: 2253, Topics: 246
Location: BERLIN Club !

Reputation: 249.6
Votes: 34

         
Post Posted: 07-04-2013, 01:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca ai omis ceva, atunci cand POATE ai citit Regulamentul, pentru binele tau de a pastra privilegiul pe care il ai pe mR, acest grad se da doar adminilor fideli si cred ca intelegi ce inseamna asta.
Quote:
# Gradul de DuCe, adica VIP este exclusiv ales de catre Owneri !


O alta posibilitate de UP ar fi cea de mai jos, daca te intereseaza, ma poti contacta.
Quote:
# Gradul de RoYaL, adica Co-Owner il pot obtine doar donatorii !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AddikT, 06 April 2013 23:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-07-2024, 05:24:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x