User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie maidanez
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2128
KillingStrider

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-07-2013 10:36)
Joined: 14 Aug 2011
Posts: 262, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -123.9
Votes: 9

Post Posted: 02-04-2013, 20:41:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

appLeXxXx wrote:
KillingStrider wrote:
goD__Z|LA* wrote:
Asa e se mai intampla ..si a zis ca era probleme cu sv si a intrat pe sv ala....ca nu cred ca voi jucati numai jb , mai jucati si alte moduri pe alte servere si ei nu zic nimic cum ca ati fi "tradat" serverul...


E tot un server de jailbreak + este rival cu noi si mai fac ei reclama la noi



Pai daca e asa.. Toate serverele JailBreak sunt rivale.. se mai intampla nu cred ca tu nu ai mai jucat pe un alt server de JailBreak


Nu, nu am jucat.Ca sa sti cand intri pe un server iti pune binduri dar daca intri pe altul si sunt binduri pe aceeasi taste ti le scoate.Ziceam daca nu era un server de jb dar asa nu prea cred...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AaanGel. JailBreak Mod
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2013 09:20)
Joined: 12 Mar 2013
Posts: 32, Topics: 5
Location: JBX.FREAKZ.RO

Reputation: 57.2
Votes: 3

 
Post Posted: 02-04-2013, 20:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este un sv de JB eu numai CS joc dar MOD JB sau FIFA mai mult nmk nu prefer nmk inafara de JB


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
appLeXxXx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2013 20:14)
Joined: 04 Mar 2013
Posts: 135, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -127
Votes: 11

Post Posted: 02-04-2013, 20:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KillingStrider wrote:
appLeXxXx wrote:
KillingStrider wrote:
goD__Z|LA* wrote:
Asa e se mai intampla ..si a zis ca era probleme cu sv si a intrat pe sv ala....ca nu cred ca voi jucati numai jb , mai jucati si alte moduri pe alte servere si ei nu zic nimic cum ca ati fi "tradat" serverul...


E tot un server de jailbreak + este rival cu noi si mai fac ei reclama la noi



Pai daca e asa.. Toate serverele JailBreak sunt rivale.. se mai intampla nu cred ca tu nu ai mai jucat pe un alt server de JailBreak


Nu, nu am jucat.Ca sa sti cand intri pe un server iti pune binduri dar daca intri pe altul si sunt binduri pe aceeasi taste ti le scoate.Ziceam daca nu era un server de jb dar asa nu prea cred...


Daca nu ai aflat , nu pe toate serverele iti scoate bindurile.Dar ma rog, sa fie ca tine, azi nu mai am chef de alta cearta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillingStrider

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-07-2013 10:36)
Joined: 14 Aug 2011
Posts: 262, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -123.9
Votes: 9

Post Posted: 02-04-2013, 20:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

appLeXxXx wrote:
KillingStrider wrote:
appLeXxXx wrote:
KillingStrider wrote:
goD__Z|LA* wrote:
Asa e se mai intampla ..si a zis ca era probleme cu sv si a intrat pe sv ala....ca nu cred ca voi jucati numai jb , mai jucati si alte moduri pe alte servere si ei nu zic nimic cum ca ati fi "tradat" serverul...


E tot un server de jailbreak + este rival cu noi si mai fac ei reclama la noi



Pai daca e asa.. Toate serverele JailBreak sunt rivale.. se mai intampla nu cred ca tu nu ai mai jucat pe un alt server de JailBreak


Nu, nu am jucat.Ca sa sti cand intri pe un server iti pune binduri dar daca intri pe altul si sunt binduri pe aceeasi taste ti le scoate.Ziceam daca nu era un server de jb dar asa nu prea cred...


Daca nu ai aflat , nu pe toate serverele iti scoate bindurile.Dar ma rog, sa fie ca tine, azi nu mai am chef de alta cearta.


Am scris acolo "dar daca" sau nu vezi bine.Da ma rog ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AaanGel. JailBreak Mod
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2013 09:20)
Joined: 12 Mar 2013
Posts: 32, Topics: 5
Location: JBX.FREAKZ.RO

Reputation: 57.2
Votes: 3

 
Post Posted: 02-04-2013, 21:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandesc si eu pentru un bind reclamatie acm fiecare au un gest ca fac reclmatie ca lii ciuda ca eu am slot dar ei nu au nmk si vreau ca eu sa primesc REMOVE dar credca GHOST/CRIZZATU gandesc mai logic!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gatekeeper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2015 11:32)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 54, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 37.7
Votes: 4

 
Post Posted: 02-04-2013, 22:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata! Nu mai ai voie sa iesi din casa, sa joci alt joc inafara de cs ca doar nu e cs si cum iti permiti libertatea sa intrii pe alt server ca asa vrei tu? rusiine. Adica in timpul tau liber intrii pe ce sv vrei tu? Doar jb freakz.Eu zic sa-l spanzuram sau sa-l aruncam in temnita!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NicKu [#] Ionutzu.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-09-2013 15:32)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1926, Topics: 106
Location: ZzZzZzZ

Reputation: -19.6
Votes: 101

Post Posted: 03-04-2013, 11:02:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"ca lii ciuda ca eu am slot dar ei nu au nmk si vreau ca eu sa primesc REMOVE dar credca GHOST/CRIZZATU gandesc mai logic!"

copile cand aveam eu admin pe jb tu nici nu stiai ce e ala "Counter" nu imi e ciuda de nimic - mai ales de un slot dar ce sa zic vai de tine .



Inca o data mai zic gata cu OFF sa asteptam decizia nu mai postati .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 03-04-2013, 17:26:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

v-ati eliberat ? va simtiti mai bine ? va contraziceti ca niste copii si dati din una il alta,mai bine incercati sa va intelegeti si sa va respectati este doar un joc, tc





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 03 April 2013 15:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-09-2024, 19:37:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password