User
Pass
2FA
 
 

Nu e Motiv de ban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message989
Undercover212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2014 09:05)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 200, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 5

Post Posted: 03-04-2013, 18:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*DEAD* Undercover : iesi fa

*DEAD* Christiana : /hp

*DEAD* s!cR!u : ce ai ma

************************************************
Informatii despre ban
Nume: Undercover
IP: 79.113.152.92
Motiv: limbaju
Durata banului: 120 minute.
Admin: Py7y
Ora si data: 18:37:15, 03 April 2013


Tin sa mentionez ca acest admin imi da mereu slay cand raman ultimul si cand am bomba sau chiar daca merg sa fac defuze imi da slay si nu numa mie la mai multi... face abuz de admin si a vazut azi si Dutu care era online cand imi tot dadea kick si roket fara nici un motiv ... va rog sa luati masuri... ca nu sunt singurul care se plange de el... multumesc anticipat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 03-04-2013, 19:02:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Undercover212 wrote:
*DEAD* Undercover : iesi fa

*DEAD* Christiana : /hp

*DEAD* s!cR!u : ce ai ma

************************************************
Informatii despre ban
Nume: Undercover
IP: 79.113.152.92
Motiv: limbaju
Durata banului: 120 minute.
Admin: Py7y
Ora si data: 18:37:15, 03 April 2013


Tin sa mentionez ca acest admin imi da mereu slay cand raman ultimul si cand am bomba sau chiar daca merg sa fac defuze imi da slay si nu numa mie la mai multi... face abuz de admin si a vazut azi si Dutu care era online cand imi tot dadea kick si roket fara nici un motiv ... va rog sa luati masuri... ca nu sunt singurul care se plange de el... multumesc anticipat !


Ai luat pt ca motivele s-au adunat...iar ce spui tu este numai minciuni si iar minciuni, pt ca log-ul poate sa confirme, ce spui tu nu este adevarat.
Iti dau slay ca nu cauti bmb si ca stai pandar cu polaru in casa, nici macar nu te straduiesti sa o cauti...
Si nu cred ca se plange nimeni de mine pe sv, colegii mei stiu asta si jucatorii la fel, spui numai baliverne pt a imi face rau...
I-ai zis dinkai "ma ... pe scutul tau" , m-am facut ca nu vad, apoi i-ai zis "fa" ,esti needucat si lipsit de respect, un putoi de clasa 9!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Undercover212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2014 09:05)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 200, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 5

Post Posted: 03-04-2013, 19:05:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am martori cand ai facut azi abuz de admin era Dutu online cand imi tot dadeai roket si slay si kick ... acuma 3 sau 4 zile i-am zis la ese ce faci a zis ca poate ai glumit dar u vad ca esti dea dreptul un copil de 9 clase amice nu eu... ca persisti in prostie.. iti e ciuda ca te omor si incepi sa faci figuri ca ai admin ... eu iti zic sa te potolesti si rog echipa Freakz sa ia masuri !!! a si uitasem vezi ca esti un mare mincinos... eu nu joc niciodat polar ca nu stiu cu polarul... toti jucatori vechi stiu asta ca nu stiou juca polar.... deci nu minti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dinka

[Slightly Different]



Status: Offline
(since 25-01-2016 20:15)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 100, Topics: 15
Location: Timisoara

Reputation: 124.9
Votes: 7

Post Posted: 03-04-2013, 19:08:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Undercover212 wrote:
Am martori cand ai facut azi abuz de admin era Dutu online cand imi tot dadeai roket si slay si kick ... acuma 3 sau 4 zile i-am zis la ese ce faci a zis ca poate ai glumit dar u vad ca esti dea dreptul un copil de 9 clase amice nu eu... ca persisti in prostie.. iti e ciuda ca te omor si incepi sa faci figuri ca ai admin ... eu iti zic sa te potolesti si rog echipa Freakz sa ia masuri !!!


Din p.m.d.v. ma bucur enorm ca ai primit ban, deoarece ai un limbaj care lasa de dorit, si in cazul meu, nu numai tu. Cat poti fi de frustrat ca joc cu scutul? E free game, joc cu ce vreau eu. Daca esti frustrat fiindca nu ma poti omora usor, asta nu este motiv ca sa jignesti, iar tu ai des astfel de tendinte.

Ar trebui sa iti vezi de treaba ta, ce motive ai sa ma jignesti cand eu joc fara sa am treaba nimanui, nici ca as fi pe server?




Some people will never learn !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 03-04-2013, 19:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Undercover212 wrote:
Am martori cand ai facut azi abuz de admin era Dutu online cand imi tot dadeai roket si slay si kick ... acuma 3 sau 4 zile i-am zis la ese ce faci a zis ca poate ai glumit dar u vad ca esti dea dreptul un copil de 9 clase amice nu eu... ca persisti in prostie.. iti e ciuda ca te omor si incepi sa faci figuri ca ai admin ... eu iti zic sa te potolesti si rog echipa Freakz sa ia masuri !!! a si uitasem vezi ca esti un mare mincinos... eu nu joc niciodat polar ca nu stiu cu polarul... toti jucatori vechi stiu asta ca nu stiou juca polar.... deci nu minti


Da uite ce ciuda imi este numai pot, NORMAL BA CA ITI DAU SLAY DACA STAI PANDAR SI NU CAUTI BMB SI SCUZA-MA DA EU ACUM 3-4 ZILE ERAM LA SERVICI SI NU AM JUCAT DELOC CS.
Cum ar fi fost de ziua mea sa ma joc cs...
Abuz de admin cand ii zici lu aia ca te ... pe scutu ei si o faci "fa"..ce exemplu dai tu ba.
Esti un mincinos asta esti ti-am zis logurile sunt dovada ca mi-am facut trb bn si ca nu es asacum spui tu + ca aberezi!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Undercover212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2014 09:05)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 200, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 5

Post Posted: 03-04-2013, 19:15:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi cand ai iesit de pe server mi-ai dat kick crezi ca in consola nu scrie cine da kick amice ??? i-am zis la Dutu si a zis ca asta esti u mai ciudat.... lasa ca intra dutu si confirma asta... si faza cu bomba mereu merg sa fac defuze si atuncia mergeam prin casa ca aveam 25 de secunde si mi-ai dat slay... apoi ai iesit cand ti-am zis ca iti fac report... cand a intrat ese i-am povestit faza si a zis ca poate ai glumit... dar u defapt asa faci mereu.. si faza cu Iesi Fa e la fel ca si cum ai zice el e... nu e jignire... asa ca nu iti cauta scuze...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IoanDutu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2016 15:18)
Joined: 19 Jun 2012
Posts: 420, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 371
Votes: 11

Post Posted: 03-04-2013, 20:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara,

In primul rand, intradevar jocul este free game, DAR --> Este in limita bunului simt ! In momentul in care ramai printre ultimii jucatori si ai bmb si stai intr-un colt cu ea si nu incerci macar sa o plantezi sau macar sa o arunci poate vine altu sa o ia, este normal ca jucatorii...adica restul de 12-13 care sunt spect sa ia foc ca asteapta inca 26-30 de secunde dupa cineva care sta in fund si nu face eforturl sa castige runda. Din acest punc de vedere si eu dadeam slay/rocket, pentru ca s-a depasit aceasta regula : "Jocul este Free Game in limita bunului simtl". Sper ca m-am facut inteles.

2. In momentul in care orice jucator, nu numai tu in mod special incepe sa vorbeasca urat si sa jigneasca pe cineva prin prisma nervilor, automat o sa ia GAG. Daca jignirile, fie ele dupa expirarea gagului sau ulterior pe alta harta continua, inseamna ca "cei 7 ani de acasa" nu si-au facut inca efectul si trebuie lucrat putin la partea de human relations. Deci, dupa parerea mea si dupa postarea din log, apreciez ca ai luat BAN pe un motiv bine intemeiat.

Propun ca pe viitor, cand un jucator mai are accese de furie si simte nevoia sa se descarce, sa se exprime cu joce tare (cum fac si eu in unele momente), nu sa se apuce sa scrie pe chat.

Daca nu stiai, exista inca o regula prin care orice admin poate sa o aplice : "In momentul in care un administrator nu este lasat sa isi indeplineasca atributiile sau este deranjat in mod repetat de anumite aspecte legate de un jucator, poate sa foloseasca comanda amx_ban nick timp.

Sper ca v-am lamurit. Va doresc o seara cat mai placuta.

Cu stima,
Ionut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 03-04-2013, 21:00:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban meritat. Cum poti sa vorbesti asa cu o fata ?
Nu te lega de Py7y aiurea pentru ca el stie jocu' si nu cred ca a dat niciodata slay/kick/ban aiurea (exceptie fac jucatorii mai robotei asa).
V-ati obisnuit sa dezgropati aiurea din trecut fara nici o dovada clara care sa justifice cele spuse de voi.
Probabil ti-a expirat deja banul.
Bafta!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharp.

[Dopat. Superantrenat]



Status: Offline
(since 06-03-2016 13:34)
Joined: 06 Oct 2012
Posts: 763, Topics: 63
Location: Iasi

Reputation: 208.4
Votes: 50

   
Post Posted: 03-04-2013, 21:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram si eu atunci pe server, banul a fost meritat. Ai lipsa de bun simt, mai ales in fata unei domnisoare/doamne.. chiar nu esti la prima abatere.

In ultimul timp cand esti mai drastic se considera abuz de admin, exista un regulament si trebuie tratat a atare.

Ne vedem pe server.


mzq-: ba da in **** mea daca tot esti asa bun joaca si tu calumea
SHARP: nu mai joc ca lumea
mzq-: cand ai mingea in apropierea careului
mzq-: stii doar sa driblezi
mzq-: tot ce iti iese in cale
mzq-: si intrii cu ea in poarta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 04-04-2013, 06:34:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban meritat. Bravo Pyty. Am vazut si eu cum joci Undercover, panda,geana,camp aceste sinonime fac parte din "rutina jocului tau". Si din cate imi aduc aminte ti-am dat si eu de cateva ori slap/rocket pe la sfarsitul unor runde, din aceleasi motive. Banul ti-a expirat. Pe viitor sa iei in considerare ce s-a scris in topicul acesta. O zi buna -

It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ese, 04 April 2013 04:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 17-05-2024, 01:15:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x