User
Pass
2FA
 
 

RiQueLme , VioL*Sp!k3Sn
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1764
BlaKe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 18:43)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 2

Post Posted: 05-04-2013, 19:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : BlaKe
ip player : 188.26.144.190
Steam : STEAM_0:1:18534830
nume admin : RiQueLme , VioL*Sp!k3Sn

motiv/dovada/argument : S-a dat la vot dust2 si inferno, a iesit d2 si dupa a mai aparut un vot intre alte 3 harti. Am intrebat dc nu se schimba pe d2 ca a fost vot deja si am primit gag de la RiQueLme. S-a schimbat harta si am intrebat dc am luat gag ca doar am intrebat si RiQueLme a zis " sa ti vezi de treaba ta". I-am zis ca sufera si bineinteles ca am primit din nou gag, i-am scris iar ca sufera pe admin chat si am primit ban 30 min de la riquelme si ban pe steam permanent de la VioL*Sp!k3Sn .

Mereu cand joc cu toata lumea si cu restu de admini este totul ok, dar cand raman astia singuri nu se suporta. Puteau sa raspunda si ei ca niste oameni normali nu ca niste copii frustrati !!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 05-04-2013, 19:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amx_addban "STEAM_0:1:18534830" 30 spam

ai 30 de minute , ai dat retry dupa llama sau gag de la Riquelme .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaKe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 18:43)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 2

Post Posted: 05-04-2013, 20:28:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

normal ca am intrat dupa gag ca ma enervasem ca sunteti 2 frustrati.

Si dupa ce am intrat din nou acelasi lucru, nu zici nimic cat H1N1 pe server si cum iese incepi cu amenintarile ca data viitoare iau ban permanent.

Pentru ce? Ca esti tu frustrat? Invata mai intai sa joci si comenteaza dupa !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 05-04-2013, 20:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era h1n1 pe servar cand ti-am dat ban , tu nu ai cu cine te certa ? Si vezi ca la tine e al cincilea sau al saselea ban pentru limbaj care il iei de la mine si pentru ca te iei in gura cu toti admini . Nu sunt pentru ban permanent pentru limbaj , pentru ca toti suntem "frustrati" in unele momente , dar la tine parca as face o exceptie .

Nu te mai da zmeu pe servar si numai zice tu la admini ce sa faca , sa vedem ma iau eu de tine degeaba !

Esti obositor , daca de pe servar ai trecut si pe forum sa faci gura .......

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=LleGeNDa=-

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-06-2013 12:57)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1016, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 454
Votes: 10

Post Posted: 05-04-2013, 20:59:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

calm down people... daca era prima abatere inteleg,dar dupa cum spune spike,se pare k acest player pe nume blake a mai luat ban ptr limbaj nu?si nu odata... hai sa zicem k ia bani odata de doua ori pe nedrept,dar de atatea ori?ori reduci un pic comportamentu ori ne parasesti de tot.. acum o sa vii cu expresia :mai sunt si alte server"... ok nici o probl.. nu tinem cu forta pe nimeni... toti sunt bineveniti

Mes Que un Club Blaugrana Love Struck

Seviyorum anlasana -

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/113487/fcbarcelonamesqueunc_249992.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h1n1

[MEGA GRIPA]



Status: Offline
(since 28-03-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 209, Topics: 14
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 192.5
Votes: 5

Post Posted: 05-04-2013, 21:13:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca sincer n-am fost prezent la fazele astea, concentrat la telefon - , dar ma natarailor dati llama intai apoi ban daca insista.
Pentru toti adminii !!!! Daca dati votemap vorbiti intre voi, nu dati 10 voturi aiurea!!!
Blake esti un payer bun dar, NU TE MAI PUNE IN POARA CU ADMINII, gresesc si ei ce sa le faci -

Spike scoate banul!!
Alcapone fii si tu mai intelegator, mai ales ca in cazul asta ca Blake are dreptate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 05-04-2013, 21:23:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are ban .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaKe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 18:43)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2013, 03:25:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban am mai luat o singura data de la tine Spiksen pentru ca tipai pe server cand erai tot singur bineinteles ca daca mai iau awp imi dai ban si ti-am zis ca suferi si ca nu prea ma intereseaza daca imi dai ban.

Lasa vrajeala ca mi-am luat ban de 5-6 ori pentru limbaj ca am jucat cu toti adminii de pe server si nu am avut probleme decat o seara cu tine si azi cu Rikelme !

@H1N1 : chiar nu am intrebat decat inainte sa se schimbe harta de ce se mai da o data la vot ca iesise deja d2, nu am cautat-o cu ei, da m-am enervat dupa ca au suferit total aiurea de la o intrebare logica !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 06-04-2013, 04:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blake hai sa facem un lucru clar,

Aici este regulamentul serverului atat pentru admini cat si pentru jucatori.
http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-rKo.FreaKz.ro-t23278.html

Nu imi lua in nume de rau dar

Regula pentru jucatori


Regulament rKo wrote:
2.Este interzis folosirea unui limbaj trivial (injuraturi, certuri, amenintari etc.) : GAG / BAN 30 / BAN 120
¤ Ban-ul maxim pentru injuraturi/amenintari adresate adminilor nelogati si jucatorilor simpli este de 120 minute.( nu se mai da ban permanent ! )

7.NU contestati pe server deciziile luate de un admin (daca considerati ca un admin a gresit postati reclamatie pe forum) ---> GAG/Llama / BAN 30 min
Sa zicem ca asta ai considerat ca a gresit si ai facut reclamatie


Dupa parerea mea nu ai gresit cu absolut nimic, daca eram in locul lor iti faceam acelasi lucru, poti sa vorbesc in asa fel incat sa nu deranjezi pe nimeni, poti sa intrebi fara sa fii ironic fara sa strici buna dispozitie a jucatorului/persoanei in cauza, nu sunt obligati sa iti dea explicatii de ce au facut asa si nu cum ai vrut tu.


Si tot odata unde ai gresit a fost ca ai dat retry, daca primesti gag/llama nu este permis sa dai retry. asteapta frumos pana se termina limita de gag/llama si pe urma poti sa vorbesti.

amx_chat/amx_page/say_team @ se foloseste de catre jucatori doar in scopul de a anunta un jucator care foloseste coduri sau posibil sa foloseasca codul prin care poti sa rogi un admin sa se uite pe jucatorul x care il consideri codat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 06-04-2013, 08:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlaKe wrote:
Ban am mai luat o singura data de la tine Spiksen pentru ca tipai pe server cand erai tot singur bineinteles ca daca mai iau awp imi dai ban si ti-am zis ca suferi si ca nu prea ma intereseaza daca imi dai ban - jurate ,ma toti stiu ca eu nu joc la rank , asa ca ce treaba am eu cu awp-u tau ?!

Lasa vrajeala ca mi-am luat ban de 5-6 ori pentru limbaj ca am jucat cu toti adminii de pe server si nu am avut probleme decat o seara cu tine si azi cu Rikelme ! - ti-am dat eu de 5/6 ori pt limbaj si pentru ca dai retry dupa gag/llama ; aseara eu nu ti-am adresat nici un cuvant , deabia intrasem pe servar , cand am vazut ca ai dat retry dupa gag si direct ai scris pe admin chat la adresa lu Riquelme ; ti-am dat ban pe steam 30 de minute , pentru ca ai ip routabil si nu are efect banul pe ip la tine , oare de unde stiu !? nu pentru ca ti-am mai dat de cateva ori !?

@H1N1 : chiar nu am intrebat decat inainte sa se schimbe harta de ce se mai da o data la vot ca iesise deja d2, nu am cautat-o cu ei, da m-am enervat dupa ca au suferit total aiurea de la o intrebare logica !
- ce sa sufar daca nu am vorbit cu tine ?! nici macar sa minti nu stii , iar riquelme chiar ti-a zis inainte de gag sa iti vezi de joc ca nu esti admin sa comentezi , ideea e ca eu debia intrasem pe servar nici nu stiu ce problema cu hartile aveai .


Esti plictisitor tare de tot , o tii pe a ta la fel cum faci si pe servar , daca tot intri , intra si joacate nu spune tu la admini cum sa admineze ca nu e treaba ta , nu iti convine ceva pe servar , fa printscreen si vino si fa reclamatie cum trebuie , nu la modul asta cum ai facuto pasta , doar asa sa ne mai faci sa pierdem timpu cu explicatii , vezi ca exista un model de reclamatie , ia aminte la el si conformeazate ; apropo ai scris ca ti=am dat ban permanent , dar exact cand mi-a zis cineva ca am reclamatie pe forum , tu erai pe servar si te jucai :- , cum dr vine asta permanent si tu faci reclamatia cand esti pe servar !!!!! esti chiar ..... .


Ai ca pierd cu tine timp aiurea , in mod normal pentru ca nu ai dovezi pentru ceea ce sustii si ai facut reclamatie doar de dragu de a ne face pe noi sa pierdem vremea cu tine , ar trebui sa primesti o pauza pe servar pentru reclamatie facuta la misto .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 06-04-2013, 10:18:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici nu stau sa citesc fiecare rand.. concluzia e clara.. blake s-a bagat pt ca a vazut ca nu-si fac treaba adminii.. nu trag nicio linie. . dar pt admini am un mesaj clar pe care va rog frumos sa-l acceptati si sa-l puneti in practica : Fi-ti mai calmi cu jucatorii... mai recetivi.. nu mai sanctionati la prima mica gafa.. daca e ceva clar si concis.. taiati si spanzurati dar.. din cauza ca ii tineti prea din scurt playerii fug de pe sv nostru.. vedeti ce se intampla. .ca dimineata e aproape gol sv... inainte nu aveam loc sa intru cu loc rezervat.. incercati sa tolerati mai mult.. si o sa vedeti ca nici playerii care joaca frecvent pe sv nostru nu o sa mai fie aroganti si or sa ramana sa joace in liniste.. vreti liniste.. pai oferiti liniste.. Multumesc pt intelegere.. sper sa nu mai existe astfel de conflicte puerile.. - ma bazez pe tine spike.. esti baiat mare.. vaccinat.. te vad matur.. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlaKe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 18:43)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 48.6
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2013, 18:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un lucru mai vreau sa adaug!

EU nu o sa incep niciodata sa zic nimic, sa ma trezesc vorbind. Sunt atatia admini pe server si nu am avut nici o treaba cu nimeni decat cu tine.

DAR daca o sa dati vot de 15 ori cum s-a mai intamplat sau bagati 35hp cand sunt mai mult de 20 de jucatori pe server o sa zic ceva. Decat sa suferi de admin cu 10 jucatori pe server cum eram noi cand mi-ai dat ban mai bine ai pune mana sa faci ceva sa se umple serveru, ca pusti cu comanda de ban sunteti cateva mii in Romania, nu te simti special !

P.S. Nu joc la rank. Joc cs acum de distractie doar pentru ca joaca L C N si Anymalu ca altfel numai jucasem cs de aproape 2 ani .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 06-04-2013, 21:05:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlaKe wrote:
Un lucru mai vreau sa adaug!

EU nu o sa incep niciodata sa zic nimic, sa ma trezesc vorbind. Sunt atatia admini pe server si nu am avut nici o treaba cu nimeni decat cu tine. - bravo , mai nasol e ca mie imi plac fetele , si nu prea am motive sa ma iau de tine degeaba ,vezi tu .

DAR daca o sa dati vot de 15 ori cum s-a mai intamplat sau bagati 35hp cand sunt mai mult de 20 de jucatori pe server o sa zic ceva. Decat sa suferi de admin cu 10 jucatori pe server cum eram noi cand mi-ai dat ban mai bine ai pune mana sa faci ceva sa se umple serveru, ca pusti cu comanda de ban sunteti cateva mii in Romania, nu te simti special ! - bravo , ce bine ca sunt pusti si am comanda de ban, chiar ma gandeam cand o sa se inventeze masina timpului;)sa fiu iar copil .

P.S. Nu joc la rank. Joc cs acum de distractie doar pentru ca joaca L C N si Anymalu ca altfel numai jucasem cs de aproape 2 ani .
- iar bravo , cand te lasi , de data asta de tot sper?


Pentru Sick si h1n1 , noi admini de ce mai dam explicatii daca cititi doar ce scriu playerii ?! Sick daca nici eu nu sunt rezonabil pe servar... ,pana si la codati am ajuns sa le mai dau sanse de recuperare numa sa fie playeri pe servar ....... h1n1 tocmai ce s-au dat o gramada de admine la playeri care nu sunt familiarizati cu comenzile , e si cazu ca sunt niste probleme pana se obisnuiesc , asa am fost toti la inceput , nu inteleg ce treaba are asta cu faptul ca blake vorbeste cu adminii de parca ar fi owner ?!

Blake ,am 3 ani pe serv asta , am jucat si cand era full mai tot timpu si cand eram doar 5-6 insi si acum cand si-a revenit cat de cat , cel putin in weekend dimineata si seara in timpu saptamanii , asa ca mai usor tu cu sfaturile , esti de 1 saptamana pe servar si deja ne-ai pus etichete ?

Luati o decizie aici va rog si inchideti topicu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-@L|N

[Mr.Almighty]



Status: Offline
(since 20-12-2013 21:05)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 540, Topics: 9
Location: San Severin

Reputation: 147.2
Votes: 13

Post Posted: 06-04-2013, 21:36:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are si Spikesn dreptatea lui, noi totusi suntem aici si la rau si la bine, playerii vin si pleaca, nu cred ca au aceleasi drepturi, si nu cred ca e cazul la spikesn sa abuzeze, parerea mea e ca s-a exagerat putin si la spikesn si la blake ...close topic si gata.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gycutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2013 08:13)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 246, Topics: 15
Location: Constanta

Reputation: 152.5
Votes: 4

Post Posted: 07-04-2013, 10:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma bag si eu ca musca-n lapte acum...dar Domnul Player Blake- l-am intalnit si eu pe server, limbajul lui lasa mult de dorit, cu mine nu s-a intamplat sa intre in conflict inca, dar! sincer acum nici alcapone( ca el e) dar mai ales Spikesn nu sunt atat de incapabili sa faca o chestie pe nedrept...ii stiu cum admineaza, joaca, se comporta... iar din topicul asta singurul sanctionar trebuie sa fie Blake, doar ca ai prieteni admini pe server asta nu inseamna ca trebuie sa te comporti ca si cum toti ti-ar fi prieteni si sa vorbesti ca in fata blocului, chiar daca ai zis ca ai mai jucat, nu are nici-o relevanta!!!

don`t give up... never!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by h1n1, 07 April 2013 14:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 07-06-2024, 13:28:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x