User
Pass
2FA
 
 

Sistemul ticaloshit
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4940
TzuTzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2010 10:06)
Joined: 17 May 2008
Posts: 64, Topics: 7
Location: Bucuresti...taramul viselor...

Reputation: 94.9
Votes: 8

Post Posted: 13-07-2008, 20:17:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

levier pierzi imaginea de asamblu, poti sa ma dai afara din casa, de pe forum de pe server, fa-o nu-i nici o problema da nu mai puneti la regulament fraze de genu "Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare" daca acetste regulni nu sunt respectate de toti

"twister_woohoo: dami si mie ultimele poze
twister_woohoo: iti face 100 de poze
twister_woohoo: din cate imi amintesc
RaZZoR: pai sunt o suta
twister_woohoo: asa
twister_woohoo: si eu le vreau pe ultimele 4
RaZZoR: nah
RaZZoR: -
twister_woohoo: oke mah
twister_woohoo: -
RaZZoR: ta rog inceteaza q faza q cheaturile k nam
RaZZoR: sa inshelat shoker si ajtept sa isi ceara scuze
twister_woohoo: -
twister_woohoo: doamne mah
twister_woohoo: esti jalnic
RaZZoR: ms
twister_woohoo: shocker
twister_woohoo: si cu mine
twister_woohoo: nu ne cerem scuze
twister_woohoo: niciodat
RaZZoR: aaaa
twister_woohoo: cand avem dreptate
RaZZoR: ok am inteles
twister_woohoo: -
RaZZoR: dar aqm nai
RaZZoR: ji nici el na avut
twister_woohoo: deci nu recunosti macar
RaZZoR: c?
twister_woohoo: ceea ce te face si mai....
twister_woohoo: atunci ai avut cod
RaZZoR: nuh
twister_woohoo: -
twister_woohoo: ba da

...


twister_woohoo: acum te rog
twister_woohoo: sterge pozele alea
twister_woohoo: pt k
RaZZoR: dc?
twister_woohoo: normal nu am voie
twister_woohoo: sa folosesc cmd aia pe tine
twister_woohoo: -
RaZZoR: sami faci super ss
twister_woohoo: stiai nu
twister_woohoo: -
RaZZoR: dap
twister_woohoo: ?
twister_woohoo: oke eu is corect
twister_woohoo: iti zic
twister_woohoo: -
RaZZoR: deci aqm ai zis ca am sau nu wall
RaZZoR: ?
RaZZoR: knd ai fakut ss
RaZZoR: ??
twister_woohoo: deci acum esti clean
twister_woohoo: -
RaZZoR: ok
twister_woohoo: atunci nu cred
twister_woohoo: -
RaZZoR: shoker a gresit fata de mn k ma lasat q banu dat....
twister_woohoo: shocker rar se inseala"

pana la urma atunci daca miar fi fakut cinevaa poze lear fi posta insa nu a facut nimeni poze deci nu sa procedat corect continuati cu etichetarea gresita si asta deranjeaza aici intervine penibilul

daca u LEVIAER miai acordat dreptu sa intru la tn in casa tiai asumat un risc la fel si cu svr numai k daca reusesc prin absurd sa calc stramb abia atunci ma dai afara deci am trait inainte de freakz si sunt aproape sigur k o sa traiesc si dak "freakz" nu mai exista in viata mea e vorba de corectitudine de etica si demnitate care aparent nu exista
creati nijte reguli demne de utopii si le incalcati frecvent ptr k ai dreptul sa "ma dai afara fara nici o explicatie" ptr k eu am mai multa nevoi de u decat ai u d mn... mai gandestete

eu pun problema las p altii sa decida

bafta si un viitor cat mai stralucit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 13-07-2008, 22:32:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RaZZoree ai avut anti-ss, nu ma poti pacalii niciodata.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bogdan_Florin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2009 07:24)
Joined: 13 Nov 2007
Posts: 176, Topics: 17
Location: In propria mea constelatie

Reputation: 104.5
Votes: 5

 
Post Posted: 14-07-2008, 00:22:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoL
Mia placut analogia lui Levier dar sincer eu las fi impuscat pe ala daca intra la mine in casa.
al doilea LoL
Nu inteleg ce vrei RazZor sau cine oi fi.Vrei sa ti se aprobe slotul?Daca sa zis ca nu vei primi asta e mergi mai departe,pe limbajul tau Daca un owner sau mai multi nu dorest avansarea dumitale la functia de slot atunci nu vei primi nimic.
al treilea LoL
Vrei sa nu fii numit codat?Din cate vad nimeni nu ti-a luat dreptul de a juca pe server.Vrei sa nu fii numit codat atunci dovedesteo, joaca stai linistit fa posturi folositoare sau macar amuzante.
In concluzie:
Nu esti primu nici ultimul caz de acest gen.Twister la fel a zis ca sunt codat mia facut n-mii de poze am facut demouri de fiecare data cand jucam pe aceasi acuza de anti-ss.Am iesit curat.
Ideea e joaca stai in banca ta si cu timpul daca meriti vei fi avansat.

Si restu daca nu aveti dovezi impotriva lui nul acuzati de cheat.In privinta celorlate comenterii e dreptul vostru la replica si libera initiativa.


Mare e gradina ta Doamne!...si mereu isi muta gardul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ky....
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-03-2009 18:54)
Joined: 11 Feb 2008
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 5

Post Posted: 14-07-2008, 01:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

loool am scris punctele la nimeerala si a mers - sunt de acord cu oricine are drepate afirmativ ! cf fetele btw?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Next|Level*Optick

[Creep]



Status: Offline
(since 27-12-2010 11:17)
Joined: 20 Jan 2008
Posts: 567, Topics: 16
Location: Ibiza

Reputation: 234.9
Votes: 5

 
Post Posted: 14-07-2008, 01:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ky ai postat aiurea de unde stii tu cine are dreptate
sorry de off


"***, I hit em' up"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 14-07-2008, 16:03:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai chiar ma deranjeaza stilul asta de a vorbi.
vrei sa pari inteligent prin limbajul asta si totusi ma iriti la ochi cu folosirea foarte accentuata a "j , k, q...." si alte prescurtari dastea ale generatie yahoo messenger.
macar daca vrei sa pari inteligent nu o face "aja" domne, scrie corect. ca presupun ca te-ai chinuit ceva sa storci atatia termeni ... probabil te dor genunchii ca au sustinut atat dexul
si tin minte pe pool day atunci cu codurile, de asemenea mai tin minte ca te-am observat cu twist si shocker, parca era si bobby sau extrem atunci ... sincer nu mai stiu de ultimu pe alta harta care era mai intunecata asa si sarea tinta aia in toate partile
Si da, in continuare sustin decizia luata la comun cu restul adminilor online in acea zi, decizie de a-ti da ban imediat fara drept de apel.

analogia facuta de levier poate nu e una prea fericita. dar gandestete ca orice club, bar, club de biliard, ping pong etc - ... are dreptul de a-si rezerva clientela asa cum si acest server are acest drept.
daca cuiva i s-a pus pata p tine nu iti ajuti cauza iritandu-l in continuare sau raspunzand ironic, sau pocindule numele, vorba vine scris fonetic, ca deh, noi este smecheri cu dexu in brate si dei si dictionarul de expresii si care mai sunt astea grele ale dictionarelor si acu facem p desteptii. nu cre ca intelegi ca nu asa se obtin rezultate. un pm ar fi rezolvat mult mai multe intrun timp mai scurt fara sa scoti din sarite pe nimeni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzuTzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2010 10:06)
Joined: 17 May 2008
Posts: 64, Topics: 7
Location: Bucuresti...taramul viselor...

Reputation: 94.9
Votes: 8

Post Posted: 14-07-2008, 17:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

credema ca in circumstante normale aj fi folosit PM`ul dar in cazul de fata era total inutil pentru ca am facut o cerere "ca la carte" si mi sa raspuns "k sunt da nu sunt vazut deci contra", "k nam vazut nici o data cs.freakz.ro full -> contra", "ca am fost prins codat (nedemonstrabil si "fara drept de apel")=> contra", au fost si admini care au zis pro (de cand sunt pe svr asta mi saiu facut ss de 3 ori odata mia facut diavolitza odata sunman si o data twisty, daca aveam anti ss nu inseamna ca nu trebuia sa faci ss) dar opinia lor nu a contat ptr ca ei "saracii" erau de fata (sunman kre nu era admin knd am fost banat dar era p svr iar knd a dobandit titlul nu a ezitat sa faca ss) knd ati luat decizia dar s-au gandit ca mai bine gandesc ptr ei si nu iau decizii la comun, nam cautat sa irit p nimeni si o repet daca mai exist sau nu in "viatza" freakz depinde de owneri si de mentalitatea lor, de viziunea lor despre "corect sau incorect"

daca voua vi se pare corect k eu sa primesc ban fara drept de apel fara dovezi, intro clipita, ptr ca aveti ochiul format si experienta destula, foarte bine, dar nu creati un regulament fictiv pe care sa il respectati ocazional knd trebuies aratate lumii fructele experientei voastre (ma refer la topicurile cu codati ale fiecarui admin)

repet nu mai etiketati k nare rost nu sunteti perfecti 100% si in cazul meu ati eshuat lamentabil in a da dovada de demnitate

eu "va iubeam" ptr ca aparent aveati un regulament pe care ar fi trebuit sal respectati dar n-ati facut-o si asta m-a obligat sa recurg la aceasta forma de protest(topicul de fata)am facut o cerere crezand ca-mi va fi aprobata daca aveam dubii nu o facea, logic

ps(sper ca marea masa de useri stiu ce inseamna apropo de dictionare) nu am folosit nici un dictionar knd am creat topicul sau knd vam dat o replica sunt un tip normal de 18 kre nu vre sai fie reproshata incultura, am crescut la fel ji nu vb elevat doar k sa ma dau in stamba o fac k sa nu fiu prost, o fak ptr k pot...

sunt sigur ca am atras atentia si sper k pe viitor sa cascati okii si sa respectati regulamentul ptr ca altfel totul s-ar duce de rapa

daca e dupa mn topicul este inkis nam obtinut nimijk si kred k nici nu vreau nimik bafta in continuare ne vedem p svr asta dak no sa fiu banat iar fara drept de apel...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 14-07-2008, 18:46:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate fara sa ma chinuiesc sa citesc ce ai scris ,sa iti zic drept in 2 cuvinte :
CITEZ :"Esti praf" !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 14-07-2008, 19:17:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba nenea poet mai usor cu scrisu ca nu citeste nimeni romanele tale

si sa iti zic ce cred eu
pana la urma toni e owneru serverului si toate sa iti dea ban din simplu fapt ca nu ii place numele tau si cu asta basta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzuTzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2010 10:06)
Joined: 17 May 2008
Posts: 64, Topics: 7
Location: Bucuresti...taramul viselor...

Reputation: 94.9
Votes: 8

Post Posted: 14-07-2008, 19:38:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dap, tres bien ... nimik impotriva total de acord ...

daca ai fi stiut sa citesti ai fi aflat k nu caut sa fiu banat ci doar sa mi se spele numele...

am nevoie de voi pe cate nevoie aveti voi de mine o sami vad de treaba si sper sa exist qm am existat si pana aqm

twister nu pot satzi urez decat succes in viata o sa ai nevoie ... kiar sper sa ajungi departe multzumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 14-07-2008, 21:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

criminale, o arzi aiurea.
si n-ai adus nici otv-ul.
PAI CE FACEM MA AICI!? FARA OTV NU DAM UNBAN!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 14 July 2008 17:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-05-2024, 09:05:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x