User
Pass
2FA
 
 

Totul si despre AnonymouS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message637
evilboy920

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2013 11:02)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 26, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 61.9
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2013, 17:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut pe cei care accesati acest topic!

Va ganditi de ce am ales sa numesc guilda asa! Ei bn am ales numele asta datorita jucatorilor care au fost membri la un momet dat! Guilda are vechime inca de cand sa deschis Cata pe FReakz! Dar a suferit foarte multe schimbari ! Niciodata nu mia placut sa fac treaba cu jucatori experimentati! Mereu am cautat si am gasit oameni incepatori cu ambitie! Greseala mea a fost ca ii invatam de toate, si la un momet dat dupa ce prindeau cv experienta si cv gear ,prindeau curaj si incepeau sa sufere de ei ! Asa ieseau certuri din cauza mindriei si eram obligat sa scap de ei sau pur si simplu leave guild!
De la inceput au fost foarte multi oameni buni la inceput care sau dovedit a fi la sfarsit ,oameni cu mai multe masti! De aici si vine numele guildei!
Mereu sa intamplat asa din cauza mea pentru ca am fost prea indulgent ,fara reguli stricte si severe! Dar acum sa schimbat treaba! Reguli noi si severe! Asa vad cine vrea cu adevarat sa stea in guilda! Cine joaca de fun si cine joaca pentru iteme!
Ne place sa imbinam utilu cu placutu si dam prioritate vietii reale!
FaRA sa ne dam seama Ts3 a fost cel care nea tinut pe toti uniti,unde sa format o gasca
!Nu prea acceptam pusti in guilda decat daca acel pusti are bun simt si respect de sine il acceptam! Sunt oameni cu virste cuprinse intre 20-40 cu care ai ce discuta!
In guilda asta mereu sa facut decat un raid de 25 pentru ca asa am ales de la bun inceput! nu ne place sa aglomeratie! Cativa jucatori care stiu ce au de facut si atat! Putini dar buni! Fiecare membru lupta pt locul sau la raid pt ca sunt mai mullti decat 25!
Nu ne plac oamenii egoisti si fomisti de iteme! Ne plac oamenii cu bun simt si respect si mai ales modesti! Veteranii mereu au ajutat oamenii noi cu tot felul de ponturi si tot felul de materile! Nici un player care intra la noi nu sta "umplutura"!

Va asteptam in guilda AnonymouS!
Toti pentru unu,si unu pentru toti!



Last edited by evilboy920 on 12-04-2013, 22:03:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReDBullXXX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-10-2013 20:35)
Joined: 14 Jun 2012
Posts: 28, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2013, 19:55:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa ne traiasca Guild Masteru! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c0c0lin0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2013 20:29)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Denmark

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2013, 23:57:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa vezi ce o sa aplic eu regulamentul ...

10x pentru prezentare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-10-2024, 07:51:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x