User
Pass
2FA
 
 

Prioritatea Shocker-ului la reparat bug-urile

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message1204
red2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2013 19:19)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 19, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 60.6
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2013, 09:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate am inteles de la diferiti GM sunt reparate bug-urile in functie de o anumita prioritate/importanta/efect pe care acestea le au in gameplay.

Cum explicati faptul ca druidul resto are 2 talente care nu merg(f importante atat pve cat si pvp),efflorescence si gift of the earthmother, precum si lifebloomul care este unul dintre cele mai importante healuri ale sale si s-a discutat despre acestea pana in punctul in care s-au gasit unele solutii, insa cu toate acestea nu apare nici un fix.

In schimb apar fixuri gen:
http://forum.wow-freakz.com/FIXED-Death-Knight-PvP-Death-Grip-t198186.html
http://forum.wow-freakz.com/FIXED-Paladin-PvE-PvP-Seal-of-truth-t199394.html
http://forum.wow-freakz.com/FIXED-Hunter-PvP-Master-s-Call-t202690.html
http://forum.wow-freakz.com/FIXED-Death-Knight-PvE-PvP-Death-and-Decay-t195175.html samd.....

Eu nu cred ca bugurile astea au un impact atat de mare asupra respectivelor clase cum le au cele de la druidul resto.

Chiar as dori un raspuns din partea unui GM : Shocker, Raster,Groovy......

Pe cand sa speram si druizii resto la niste fixuri? Sau ar trebui sa ne facem toti shamani sau paladini?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 15-04-2013, 14:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultimele fixuri s-au axat mai mult pe pvp, ca nu se fac fixurile pe care le vrei tu, e alta poveste. Tu vrei fixuri la Resto Druid, Mitica vrea fixuri la Paladin si Gigel vrea fixuri la warrior, nu putem sa ii multumim pe toti.
'Apar fixuri gen..' ce vrei tu sa spui cu asta ? Eu inteleg ca te plangi de faptul ca se fac fixuri. Pai stai putin sa ne gandim care e locul tau in aceasta comunitate, in acest caz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2013 19:19)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 19, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 60.6
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2013, 15:03:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Locul meu e egal cu al oricarui alt player din aceasta comunitate(comunitatea freakz nu este egala doar cu GMs, este formata in principal din playeri la care se adauga GMs), iar spre deosebire de mine,care joc resto druid, oricare alta clasa a beneficiat de unele fixuri importante.

Si eu nu "cer" fixuri pt clasa mea, postez bugul,incerc sa gasesc solutii si astept sa vad un raspuns din partea cuiva, lucru pe care nu l-am vazut(vezi topic lifebloom in care practic s-a gasit rezolvarea insa nu a zis nici un gm nimic).

Mi se pare corect ca atunci cand investesti timp,pasiune si chiar bani in ceva, fie acela si un joc online, sa fii rasplatit cu o anumita echitate intre playeri sau macar printr-o bunavointa de a da un simplu raspuns("Ma inca nu ne-am axat pe rdruid,suntem la x si o sa mai dureze ~x pana reparam si la el ceva")

In loc sa vii sa-mi spui ce stiam deja, ca nu s-au facut fixurile dorite de mine si sa ma chestionezi cu un aer de superioritate, puteai sa-mi dai un raspuns mult mai simplu care incheia discutia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 15-04-2013, 18:46:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acord cu tine, puteam sa iti dau un raspuns simplu, dar am ales sa nu fac asta din moment ce tu vii si contesti fixurile, pentru ca asta faci.
Hai ca-ti zic acum, soon si te salut.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 16-04-2013, 03:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red2 wrote:

In loc sa vii sa-mi spui ce stiam deja, ca nu s-au facut fixurile dorite de mine si sa ma chestionezi cu un aer de superioritate, puteai sa-mi dai un raspuns mult mai simplu care incheia discutia.
Sau mai bine nu veneai tu cu posturi gen "DA ASTA CAND REPARATI?"
Raster wrote:
soon



Serios, nu mai fiti batuti in cap cu intrebari de genul, stiu ca va plictisiti si vi se pare "ca nu se face nimic" si singurul lucru care va ramane de facut e sa veniti pe forum, dar cand mai vreti sa faceti asta ganditi-va de 2 ori totusi


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 15 April 2013 16:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  


The time now is 08-08-2024, 08:58:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x