User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 760, 761, 762  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1297101
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 15-04-2013, 10:53:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flashmoo wrote:
Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Punkyfunky wrote:
Iulyart wrote:
Eu va urez bafta la joc ca la first realmuri numai am cum, odata ce numai e guilda de progres. Am sa joc incontinuare dar nu in hkp, sau poate ne vedem pe blizz....



eu zic sa vii pe blizz chiar iti recomand sa vi pe blizz e un mic efort la inceput sa cumperi jocurile dar apoi poti plati cu gold

ce naspa poþi fi!


eo sau el ?-)



chiar tu cand intri ca daca nu ma inshel citisem in posturile tale mai demult ca ai intra si tu p blizz daca mergem mai multi nu ?

TU! de ce? pentru ca tot tu ai spart guilda din multe puncte de vedere.


- fi mai explicit te rog gen

WTF are u talking about ????




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-04-2013, 14:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Keypad gaming belkin, model N52te, aspect ok, functional, fara probleme, lumina albastra taste, scroll. Se poate face proba ori la mine ori la domiciliul cumparatorului(daca e vb de Bucuresti). In principiu e identic cu Razer Nostromo, pe spate e scris "Powered by Razer". Pretul in magazin e 350+ RON, la mine e 150.

Youtube link: https://youtube.com/watch?v=FJrtn3yeN1o:








Contact: PM
Pret: 150 Ron

Trimit oriunde in tara prin Posta Romana sau Fan Courier, transportul suportat de cumparator. Fara schimburi, doar cash.

p.s. A avut problema ca nu se mai aprindea lumina la taste si scroll, am rezolvat usor astazi cu ajutorul unui prieten electronist.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 15-04-2013, 16:11:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Keypad gaming belkin, model N52te, aspect ok, functional, fara probleme, lumina albastra taste, scroll. Se poate face proba ori la mine ori la domiciliul cumparatorului(daca e vb de Bucuresti). In principiu e identic cu Razer Nostromo, pe spate e scris "Powered by Razer". Pretul in magazin e 350+ RON, la mine e 150.

Youtube link: https://youtube.com/watch?v=FJrtn3yeN1o:








Contact: PM
Pret: 150 Ron

Trimit oriunde in tara prin Posta Romana sau Fan Courier, transportul suportat de cumparator. Fara schimburi, doar cash.

p.s. A avut problema ca nu se mai aprindea lumina la taste si scroll, am rezolvat usor astazi cu ajutorul unui prieten electronist.


recomand cu placere , defapt sa il corectez pe Qiu putin, primul a fost Belkinu, apoi Razer a cumparat drepturile si a modificat numele - , ele sunt identice, daca doriti pun poze cu el sa vedeti ( eu detin razer nostromo)
[img][/img]






Last edited by Punkyfunky on 15-04-2013, 21:59:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyleader
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 23:09)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 202, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 15-04-2013, 17:35:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar chiar te ajuta chestia aia la performanta care o ai la raiduri? eu cred k tear incurca mai mult
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ixi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2017 21:00)
Joined: 01 Mar 2011
Posts: 164, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 161
Votes: 8

 
Post Posted: 15-04-2013, 19:54:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poze mai mari nu ai avut ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-04-2013, 21:40:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te ajuta, odata ce te inveti sa-l folosesti -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 15-04-2013, 22:28:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skyleader wrote:
dar chiar te ajuta chestia aia la performanta care o ai la raiduri? eu cred k tear incurca mai mult


asa am zis prima saptamana ba chiar incepusem sa regret ca il luasem , dar acum nu mai stiu sa joc wow din tastatura , cei drept eu am combinatia nostromo + naga




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Guitarist

[Warlord]



Status: Offline
(since 13-05-2015 03:19)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 199, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 59.8
Votes: 8

 
Post Posted: 15-04-2013, 23:18:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Punkyfunky wrote:
Iulyart wrote:
Eu va urez bafta la joc ca la first realmuri numai am cum, odata ce numai e guilda de progres. Am sa joc incontinuare dar nu in hkp, sau poate ne vedem pe blizz....



eu zic sa vii pe blizz chiar iti recomand sa vi pe blizz e un mic efort la inceput sa cumperi jocurile dar apoi poti plati cu gold

ce naspa poþi fi!


eo sau el ?-)



chiar tu cand intri ca daca nu ma inshel citisem in posturile tale mai demult ca ai intra si tu p blizz daca mergem mai multi nu ?

TU! de ce? pentru ca tot tu ai spart guilda din multe puncte de vedere.


- fi mai explicit te rog gen

WTF are u talking about ????


Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!



"Yo Momma is so fat chain lightning hits her three times"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-04-2013, 23:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guitarist wrote:

Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!

nvm, orice as zice ai nega pentru ca te joci cu el... so... wtf? ce ai cu mine tu?!



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 15-04-2013, 23:44:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flashmoo wrote:
Guitarist wrote:

Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!

nvm, orice as zice ai nega pentru ca te joci cu el... so... wtf? ce ai cu mine tu?!


poi fi mai clar man te rog sa aud dc zici ca eu am spart guilda ? ca nu imi dau seama la ce te referi ? daca vrei sa iti spun cine o spart guilda iti scriu aici ca mdp de cei care vor comenta...
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) --------
am intrat pe vacantion mode so chill out and go have a drink pt ca nu te inteleg frate si vb lui Guitarist ne faci sa ne schimbam parerea despre tine


P.s. daca tot se sparge guilda go ENS ca vad ca la signature Ens e 1st one nu HKP , shame on u






Last edited by Punkyfunky on 16-04-2013, 03:37:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-04-2013, 23:52:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HKP nu s-a spart, o guilda se sparge atunci cand membrii nu se mai inteleg, sunt certuri, si unu fura tot gv-u, altu ia 10 membri si se duce in alta parte, si mai raman 5 oameni in guilda. HKP se reorganizeaza pe retail, acolo unde se poate face performanta si se poate juca fara nervii provocati de buguri, etc. Cine nu vine pe retail pierde, ramaneti pe freakz la guilde de duzina. N-am eu timp acum, dar dupa ce termin cu licenta intru pe retail si se termina smecheria. Cat despre bani, conturile se platesc cu gold, trebuie doar banii de inceput, pe care sunt sigur ca toti ii aveti sau ii puteti strange in cateva luni. Nu ma astept la membrii noi sa ne urmeze, am asteptari de la cei vechi, care reprezinta HKP de multa vreme, se stiu ei care. -

@ meow - pasul spre retail e unul spre bine din orice punct de vedere:
1. ori esti bun, faci performanta si joci wow like a boss fara buguri
2. ori te plictisesti, nu mai ai chef sa farmezi, ti se ia si te lasi de wow definitiv si-ti vezi de viata
Oricum ar fi, iesi mai castigat decat daca ramai aici.

Si fara acuze, pentru ca nu ai dreptul, mai ales la adresa veteranilor, care au pus umarul la guilda mult inaintea ta.

Decizia de a face guilda pe retail in detrimentul freakz a fost in final a mea, la fel si ideea. Ca altii m-au aprobat si m-au incurajat, asta conteaza mai putin. Daca cineva nu e multumit, asta e, nu putem fi entertaining pentru toata lumea. Multumim pentru colaborare, ne-a facut placere sa jucam impreuna, dar fara scandal de discoteca ieftina, ca nu-mi plac lucrurile de genul asta.

Pace si calm, da? -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 16-04-2013, 00:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Guitarist wrote:

Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!

nvm, orice as zice ai nega pentru ca te joci cu el... so... wtf? ce ai cu mine tu?!


poi fi mai clar man te rog sa aud dc zici ca eu am spart guilda ? ca nu imi dau seama la ce te referi ? daca vrei sa iti spun cine o spart guilda iti scriu aici ca mdp de cei care vor comenta...
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce soareci de oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) BY Emanuel --------
am intrat pe vacantion mode so chill out and go have a drink pt ca nu te inteleg frate si vb lui Guitarist ne faci sa ne schimbam parerea despre tine


P.s. daca tot se sparge guilda go ENS ca vad ca la signature Ens e 1st one nu HKP , shame on u


Hai cã m-ai fãcut curios, ia spune-mi tu mie cum am „spart” eu HKP? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 16-04-2013, 00:19:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

thilan wrote:
Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Guitarist wrote:

Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!

nvm, orice as zice ai nega pentru ca te joci cu el... so... wtf? ce ai cu mine tu?!


poi fi mai clar man te rog sa aud dc zici ca eu am spart guilda ? ca nu imi dau seama la ce te referi ? daca vrei sa iti spun cine o spart guilda iti scriu aici ca mdp de cei care vor comenta...
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) --------
am intrat pe vacantion mode so chill out and go have a drink pt ca nu te inteleg frate si vb lui Guitarist ne faci sa ne schimbam parerea despre tine


P.s. daca tot se sparge guilda go ENS ca vad ca la signature Ens e 1st one nu HKP , shame on u


Hai cã m-ai fãcut curios, ia spune-mi tu mie cum am „spart” eu HKP? -



iti aduci aminte cand erai in Awaken si eu intram pe Ts la voi si tu faceai arene cu fatuca aia priestu ala si te laudai ca lai facut pe Punky - si ziceai ca in HKP nu se face pvp ? (eu nam skill) si spunei pe ts ca cine plm is si aia din HKP si juma de guilda nu ? sau mia multi, erati Hateri ? si cand am revenit din vacantion mode sa te vad in HKP ? fatalule ca nu am alte cuvinte adica dai cu kkt in toata guilda HKP si acu esti mandru membru HKP , din cauza fatalailor ca tine am renuntat sa joc pe freakz , si fi sigur nu aveti ce cauta in HKP pe retail si de-ar fi sa nu facem nici primu boss din ToT. Deaia il urasc pe drodu ca a umplut guilda de fatalai prosti, daca Qiu nu a mai avut timp sau Killars sa se ocupe jap asta i-a luat pe cei mai buni dintre cei mai buni - nu dau nume se cunosc ei cei care fac parte din categoria " SUNT IN HKP chiar daca acus cateva luni ziceam MuE HKP " sau cum ziceau aia ? HkakaPe ? do u remember ? -






Last edited by Punkyfunky on 16-04-2013, 03:42:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 16-04-2013, 00:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
thilan wrote:

Hai cã m-ai fãcut curios, ia spune-mi tu mie cum am „spart” eu HKP? -



iti aduci aminte cand erai in Awaken si eu intram pe Ts la voi si tu faceai arene cu fatuca aia priestu ala si te laudai ca lai facut pe Punky - si ziceai ca in HKP nu se face pvp ? (eu nam skill) si spunei pe ts ca cine plm is si aia din HKP si juma de guilda nu ? sau mia multi, erati Hateri ? si cand am revenit din vacantion mode sa te vad in HKP ? fatalule ca nu am alte cuvinte adica dai cu kkt in toata guilda HKP si acu esti mandru membru HKP , din cauza fatalailor ca tine am renuntat sa joc pe freakz , si fi sigur nu aveti ce cauta in HKP pe retail si de-ar fi sa nu facem nici primu boss din ToT. Deaia il urasc pe drodu ca a umplut guilda de fatalai prosti, daca Qiu nu a mai avut timp sau Killars sa se ocupe jap asta i-a luat pe cei mai buni dintre cei mai buni - nu dau nume se cunosc ei cei care fac parte din categoria " SUNT IN HKP chiar daca acus cateva luni ziceam MuE HKP " sau cum ziceau aia ? HkakaPe ? do u remember ? -


Îmi place când îmi pune cineva vorbe în gurã, n-am vorbit de rãu HKP și nu cred c-am vorbit de rãu vreo altã guildã, pentru cã n-ar fi un lucru tocmai inteligent, și sunt destule motive pentru care n-aș face asta. Cred cã frustarea ta la adresa mea se rezumã la faptul cã nu ți-am acordat respectul „cuvenit” atunci când ai venit în Awaken pe motiv cã ai fost un vechi membru, nu prea îmi pãsa de lucrul asta. Eu cu asta am cam încheiat, limbajul tãu de neanderthal mã face sã-mi pierd complet interesul de a purta o discuție civilizatã cu tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 16-04-2013, 00:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

thilan wrote:
Punkyfunky wrote:
thilan wrote:
Punkyfunky wrote:
Flashmoo wrote:
Guitarist wrote:

Punky nu avea cum sa sparga guilda , nu avea rank , nu mai juca de mult , cu mult inainte sa se sparga HKP!

nvm, orice as zice ai nega pentru ca te joci cu el... so... wtf? ce ai cu mine tu?!


poi fi mai clar man te rog sa aud dc zici ca eu am spart guilda ? ca nu imi dau seama la ce te referi ? daca vrei sa iti spun cine o spart guilda iti scriu aici ca mdp de cei care vor comenta...
-------- Kleptomaniac, Drodu, Moofasa, Anca si ce stiu eu ce soareci de oameni mai sunt ca de cand au intrat oamenii cu harfe de gm ( exclusi cei aflati deja in g si primise gm aia n-au uitat de unde au plecat) BY Emanuel --------
am intrat pe vacantion mode so chill out and go have a drink pt ca nu te inteleg frate si vb lui Guitarist ne faci sa ne schimbam parerea despre tine


P.s. daca tot se sparge guilda go ENS ca vad ca la signature Ens e 1st one nu HKP , shame on u


Hai cã m-ai fãcut curios, ia spune-mi tu mie cum am „spart” eu HKP? -



iti aduci aminte cand erai in Awaken si eu intram pe Ts la voi si tu faceai arene cu fatuca aia priestu ala si te laudai ca lai facut pe Punky - si ziceai ca in HKP nu se face pvp ? (eu nam skill) si spunei pe ts ca cine plm is si aia din HKP si juma de guilda nu ? sau mia multi, erati Hateri ? si cand am revenit din vacantion mode sa te vad in HKP ? fatalule ca nu am alte cuvinte adica dai cu kkt in toata guilda HKP si acu esti mandru membru HKP , din cauza fatalailor ca tine am renuntat sa joc pe freakz , si fi sigur nu aveti ce cauta in HKP pe retail si de-ar fi sa nu facem nici primu boss din ToT. Deaia il urasc pe drodu ca a umplut guilda de fatalai prosti, daca Qiu nu a mai avut timp sau Killars sa se ocupe jap asta i-a luat pe cei mai buni dintre cei mai buni - nu dau nume se cunosc ei cei care fac parte din categoria " SUNT IN HKP chiar daca acus cateva luni ziceam MuE HKP " sau cum ziceau aia ? HkakaPe ? do u remember ? -


Îmi place când îmi pune cineva vorbe în gurã, n-am vorbit de rãu HKP și nu cred c-am vorbit de rãu vreo altã guildã, pentru cã n-ar fi un lucru tocmai inteligent, și sunt destule motive pentru care n-aș face asta. Cred cã frustarea ta la adresa mea se rezumã la faptul cã nu ți-am acordat respectul „cuvenit” atunci când ai venit în Awaken pe motiv cã ai fost un vechi membru, nu prea îmi pãsa de lucrul asta. Eu cu asta am cam încheiat, limbajul tãu de neanderthal mã face sã-mi pierd complet interesul de a purta o discuție civilizatã cu tine.


1. nu am nevoie de respectul fatalailor
2. membri Awaken pot sa iti confirme
3. suge`o ceapa




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 25 March 2016 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 760, 761, 762  Next    


The time now is 10-05-2024, 13:21:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x