User
Pass
2FA
 
 

Spam Zone "Again and again and again..."
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 93, 94, 95  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167928
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2013, 16:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nightpanther wrote:
roseris10 wrote:
Night eu nu stiu cum esti tu mai presus ca roshk. 1. Dai dps fail 2. roshk stie mai bine sa joace ca tine de 9999 ori 3. Esti un sarac trist:)

Have a Nice Day!




Nu stiu cu ce drept ma critici tu pe mine .. Nu cred ca ne cunoastem .. Si nici nu cred ca tu ai habar despre situatia aceasta .. Si din cate vad nici macar nu faci parte din guilda .. Deci te rog nu ma critica fara sa cunosti situatia .. O zi buna iti doresc.


Hmm, eu cred ca te cunoaste, avand in vedere cine e..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roseris10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 19:24)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 62.9
Votes: 2

 
Post Posted: 16-04-2013, 17:03:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roshkatul wrote:
Nightpanther wrote:
roseris10 wrote:
Night eu nu stiu cum esti tu mai presus ca roshk. 1. Dai dps fail 2. roshk stie mai bine sa joace ca tine de 9999 ori 3. Esti un sarac trist:)

Have a Nice Day!




Nu stiu cu ce drept ma critici tu pe mine .. Nu cred ca ne cunoastem .. Si nici nu cred ca tu ai habar despre situatia aceasta .. Si din cate vad nici macar nu faci parte din guilda .. Deci te rog nu ma critica fara sa cunosti situatia .. O zi buna iti doresc.


Hmm, eu cred ca te cunoaste, avand in vedere cine e..



Yep:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 16-04-2013, 17:05:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

roseris10 wrote:
Roshkatul wrote:
Nightpanther wrote:
roseris10 wrote:
Night eu nu stiu cum esti tu mai presus ca roshk. 1. Dai dps fail 2. roshk stie mai bine sa joace ca tine de 9999 ori 3. Esti un sarac trist:)

Have a Nice Day!




Nu stiu cu ce drept ma critici tu pe mine .. Nu cred ca ne cunoastem .. Si nici nu cred ca tu ai habar despre situatia aceasta .. Si din cate vad nici macar nu faci parte din guilda .. Deci te rog nu ma critica fara sa cunosti situatia .. O zi buna iti doresc.


Hmm, eu cred ca te cunoaste, avand in vedere cine e..



Yep:)


Eu nu cred acest lucru... Oricum dati reply cat vreti nu o sa va mai raspund .. Cel putin lui Roshkatul. O zi buna.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roseris10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 19:24)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 62.9
Votes: 2

 
Post Posted: 16-04-2013, 17:07:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nightpanther wrote:
roseris10 wrote:
Roshkatul wrote:
Nightpanther wrote:
roseris10 wrote:
Night eu nu stiu cum esti tu mai presus ca roshk. 1. Dai dps fail 2. roshk stie mai bine sa joace ca tine de 9999 ori 3. Esti un sarac trist:)

Have a Nice Day!




Nu stiu cu ce drept ma critici tu pe mine .. Nu cred ca ne cunoastem .. Si nici nu cred ca tu ai habar despre situatia aceasta .. Si din cate vad nici macar nu faci parte din guilda .. Deci te rog nu ma critica fara sa cunosti situatia .. O zi buna iti doresc.


Hmm, eu cred ca te cunoaste, avand in vedere cine e..



Yep:)


Eu nu cred acest lucru... Oricum dati reply cat vreti nu o sa va mai raspund .. Cel putin lui Roshkatul. O zi buna.



Asa ai zis si mai sus deci... Awkward

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2013, 17:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/view-post-2847815.html?#2847815

Discuss despre asta, aici.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2013, 18:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zzalexander wrote:
Nightpanther wrote:
Ellenni cum spui tu ca m-am bagat in discutii ... acum te-ai bagat si tu ca un supozitor ... deci hai sa incheiem subiectul ok?

Ce ar trebui sa insemne " acum te-ai bagat si tu ca un supozitor " ca nu inteleg Thinking.Eu am zis ceea ce mi s-a parut nedrept,iar avand in vedere faptele tale...mai bn ai tacea si te rog nu exagera cu, comportamentu..wipe nu cred ca e mamica ta sa te apere.M-as bucura daca nu ai mai raspunde la asta.Ms.
Iar cat despre ceea ce ai zis Wipe
Quote:
Elenni, night si-a luat portia, asa ca nu are rost sa il sustii pe roshk, e o pedeapsa mica sa stii...
asta a fost o pedeapsa pt incalcarea altei reguli,nu are nicio treaba una cu alta..


Sa nu uitam totusi ce a spus Elenni,

Vreau sa aflu de ce am fost sanctionat eu ca iam dat demote la mute, si in ce fel a fost sanctionat nightpanther pentru ce a facut? Reset DKP primit de nightpanther a fost din alt motiv, si a fost inainte sa ii dau eu demote la mute.

Pana la urma ce a facut night?
1. Dupa ce s-a intors in guilda si nu a mai fost acceptat la gr2, a continuat zi de zi sa se ia de DPS-ul, Heal-ul, chiar si de tankul de la grupa 2, devenind enervant, el nu avea dreptul sa faca asta deoarece nu mai era parte din grupa.. ce treaba mai are el cu grupa pana la urma?

De asemenea chiar si in timpul raidului, night a continuat sa comenteze in ceea ce priveste grupa noastra motiv pentru care iam dat demote.

2. Night a fost inlocuit la grupa de un alt rogue, un recrut pe nume Attak, nightpanther s-a luat de Attak deoarece "da dps slab" si l-a enervat pe guild chat pana ce Attak a ajuns sa ii dea ignore in cele din urma.


Vreau sa aflu..
-ce am facut rau prin ai da demote incat sa merit -dkp? Nu cred ca iar convenii nimanui in timp ce ei fac raid si dau tryuri la un boss de 40-50 de min sa il spamez prin comentarii complet eronate pe motiv ca au DPS/Heal slab, spamand acest lucru pe guild chat.
-de ce am fost eu sanctionat iar el nu a fost?

Nu am chef sa ma mai cert, dar deja 90% din membrii grupei 2 s-au saturat de prezenta acestei "vedete" in guilda din cauza comportamentului sau.

Ca un membru/veteran al guildei, am dreptul sa il reportez pe nightpanther de incalcarea regulilor guildului Blue World:

"2. Acestia nu trebuie injositi de ceilati membri chiar daca sunt mai slabi sau detin mai putine cunostinte." l-a injosit pe Attak
"2. Caterinca de prost gust si persistenta este interzisa. Cu totii mai facem glume, dar sa fie cu o limita. "

El poate fi sanctionat de asemenea pentru:

"Injurii Guild Chat: Mute (timp de: alegerea liderului)"
"Acte de noob in timpul raidului / Leave raid: -DKP (alegerea liderului)" - acte de noob in timpul raidului nostru, chiar daca el nu era prezent la raid, tot a facut asta via Guild chat.

Avand in vedere regulile incalcate el poate fi sanctionat in felul urmator:
-Mute pe Guild Chat (motiv pentru care am luat -dkp)
-Poate primi -dkp

Avand in vedere ca a incalcat atat de multe reguli, ar putea fi sanctionat si cu guild kick, acestea fiind la alegerea guild masterului



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2013, 22:32:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Bony, te rog sa iti tii parerile pentru tine, si sa nu mai postezi aici aiurea.
2. Roshk, asa e. Ai gresit, te-am sanctionat. Tot faci figuri pentru 5 dkp, las-o dracului de treaba... In loc sa tot comentezi aiurea, mai bine ai tacea si v-ati vedea toti de treaba. Omu incearca sa va lase in pace si voi va tot luati de el. Va tot plangeti de fiecare data ca se leaga de altii, dar eu va vad numai pe voi ca va legati de el. Eu raspund de el, deoarece e la mine la grupa. Ii dati pace, nu ma intereseaza cum faceti dar sa nu mai vad certuri si alte prostii sa evitam -dkp-urile si alte sanctiuni.

P.S. Vreau sa terminati cu posturile tampite in topicurile guild-ului. Aveti ceva de impartit? Intalniti-va face to face, si nu ma mai implicati pe mine in problemele voastre personale. Daca voi 2 sau cati sunteti, nu va inghititi. NU E PROBLEMA MEA!



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2013, 15:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si din nou... CU CE AM GRESIT? ca iam dat demote? iam dat demote pentru un motiv bine intemeiat, chiar mai multe + ar trebui sa imi multumeasca ca am facut-o eu si nu elenni, cum intentiona. Inceteaza sa ii mai aperi doar din cauza ca e la grupa ta. Nu esti doar raid leader, esti si guild master, unul incompetent in ultimul timp.

Sincer nici nu imi pasa de 5 dkpuri, dar m-am saturat de atatia ratati in guilda.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 17-04-2013, 15:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot continuii sa ma ataci ca un player dedicat si membru vechi al guildei ce esti .. Te rog frumos sa ma lasi odata sa imi vad de jocul meu ... Daca nu faceti o sedinta cu ofiteri/veterani si hotarati ce faceti cu mine .. daca ma dati sau nu afara .. doar ca vreau sa nu mai fiu criticat si adus in discutii aiurea .. mai lasa-ma cu atata suferinta care o ai .Imi cer scuze zisesem ca nu o sa iti mai dau reply dar deja nu incetezi si chiar ma streseaza chestia asta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2013, 19:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer, as vrea sa vad asta.. dar desigur, guild masterul nostru, ca un om dur ce a devenit, nu o sa isi recunoasca vina -


*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
INsanez0r.

[Need more rage ;o3]



Status: Offline
(since 16-08-2016 19:12)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 1708, Topics: 53
Location: Not Active.

Reputation: 12
Votes: 59

Post Posted: 17-04-2013, 19:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai nightpanther acum poti sa-ti schimbi si numele daca vrei, in nightbici sau bicianoptii - a? a? ce zici ? =).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 18-04-2013, 06:20:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INsanez0r. wrote:
Bai nightpanther acum poti sa-ti schimbi si numele daca vrei, in nightbici sau bicianoptii - a? a? ce zici ? =).


- O sa ma mai gandesc:> acum sunt nedumerit .. ce sa fac ... Sunt bune ambele optiuni. Multumesc esti o scumpa Ragenab:*



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aenos

[Copacel Mode ON]



Status: Offline
(since 13-01-2022 06:45)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 133, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: 385.6
Votes: 13

 
Post Posted: 18-04-2013, 08:56:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poti sa ma dai afar, de pe paladin - ca e degeaba si cu wipe nu am nimic doar ca nu asculta -)
si ca m-a bagat la gr 3 ca tank da eu nu is imbracat de yor'sahj hc , da ma cert eu cu el maine - spor la joaca



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 18-04-2013, 13:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aenos wrote:
poti sa ma dai afar, de pe paladin - ca e degeaba si cu wipe nu am nimic doar ca nu asculta -)
si ca m-a bagat la gr 3 ca tank da eu nu is imbracat de yor'sahj hc , da ma cert eu cu el maine - spor la joaca


Aenoase stai chill ca tu esti healerul number one la gr 1 -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aenos

[Copacel Mode ON]



Status: Offline
(since 13-01-2022 06:45)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 133, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: 385.6
Votes: 13

 
Post Posted: 18-04-2013, 14:44:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alegerea a fost facuta pt sapt urmatoare, de duminica ma
apuc de dk blood dak rezolv chestia cu talentele, adica imi apare ca si cand nu am lvl, vreo idee?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 93, 94, 95  Next    


The time now is 20-09-2024, 00:29:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password