User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Atent

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1203
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 17-04-2013, 02:20:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu - Aurelian
Numele adminului reclamat - Atent
Harta- de_westwood
Ora si data 16.04.2013
Regula incalcata - nerespectarea harilor si parerea altui admin
Dovada - 1.

Va rog sa ma combateti cu argumente daca ma insel : Eu stiu ca Atent este Blood Trial , adica trebuie sa se implice atat pe server cat si pe forum ! Pe forum s-a implicat cam peste tot , toate topic-urile , toate post-urile insa nu asta e ideea .
Ideea este ca daca comentezi intr-un Topic al carui punct de vedere nu iti apartine trebuie sa comentezi intr-un mod constructiv sa ajuti acel player care este autorul , Nu sa iti exprimi propriile frustrari - . Insa NU ! In fiecare post care iti apartine este cu privinta la adminii care sunt pe server , dar tu esti superior si perfect fcu gandirea ta fata de toti din cate am inteles . O sa iti arat ca nu esti !

Pe harta de_westwood erau in jur de 12 playeri- chelu , pr0t0type , briceag , etc. (Admini: Eu si Atent ) Intrasem de cateva clipe cand la vot apar 3 harti :

-de_dust2
-aviara_fun
de_inferno


* Tin sa te anunt Atent ca votul consta in 4 harti , iar 3 harti se dau in cazul in care sunt foarte putini playeri si chiar nu isi au rostul 4 harti ! ( recoomandat este 4 harti ) In cazul de fata aveai mai mult de 10 playeri .

* Plus de asta te-am anuntat in legatura cu harta aviara_fun ca are BUG (playerii nu se pot misca ) atat pe chat cat si pe amx_chat !


Aici avem dovada ca Adminul Atent a dat votemap si a iesit harta de_dust2 http://img199.imageshack.us/img199/5961/atentdust.JPG




Dupa cum am vazut ca vorbesti numai in proverbe hai sa-ti zic eu unul : Inainte sa razi de cineva uita-te la tine :

Acesta e al 2-lea screen-shot http://img266.imageshack.us/img266/1299/atentdust2.jpg Unde am utilizat comanda /last Si SURPRIZA : harta dust_2 urma sa ruleze pe server a 4 oara ! Dupa cum vedeti in poza este intrebat si de chelu daca s-a uitat la ce harti au fost , iar raspunsul din partea lui Atent este : SIGUR CA M-AM UITAT ! Daca te-ai uitat si nu ai observat ca a rulat de 3 ori harta de_Dust2 fa-ti un control la ochi ! Iar daca ai ochii in regula Si vrei sa iei decizii pe server cum te taie capul ,imi pare rau sa te dezamagesc dar nu poti face asta ! -

Dupa ce a uitilizat si el comanda /last (pe noi nu ne credea ) a ajuns la concluzia ca trebuia sa bage harta aviara_fun desi eu i-am spus ca are BUG ! Dupa ce a schimbat harta pe aviara_fun i-am cerut explicatii atat eu pe AMX_CHAT cat si ceilati playeri pe CHAT , iar acesta a fugit de responsabilitate ! A iesit pur si simplu de pe server ! .

Plus de asta i-am spus acum cateva zile sa dea vot ca eu fac un demo iar el m-a evitat complet , continuand sa se joace ! - PE BUNE ?


Daca aveti dubii in cele spuse mai sus rog ownerii sa intre pe Log si sa verifice cele spuse de mine .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 17-04-2013, 02:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stau sa ma mai uit in log , adminii si deciziile se respecta ierarhic . Daca mai vad ca isi face de cap ii salt adminul cu urmatoarea ocazie !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 17-04-2013, 03:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am dezamagit sau am mintit niciodata de cand am acces ! Am spus numai in cazul in care nu ma crede cineva sa fiu verificat de un owner !

Sa mearga treaba bine pe server este nevoie sa ne intelegem intre noi , iar el e singurul blood trial care se crede SEF ceea ce nu face bine serverului ! Plus ca nu tine cont de decizia ta rTh de a nu mai posta nimeni in lista de codati a altui player

El nici macar nu are o lista a codatilor , in schimb comenteaza in lista lui Randale !!!



PS: : -Daca consideri ca un admin a gresit cu ceva incerci sa vorbesti cu el , iar daca nu ajungeti la intelegere amiabila il pui la reclamatii si dezbatem cu totii problema ! asa trebuia sa faci si tu in cazul in care Randale l-a banat pe "prietenul tau neamt " si consideri ca a gresit !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
atent

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2013 11:44)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 61, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 17-04-2013, 11:19:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

surpriza si inteleptul nu stiu cum ,mi-a mai zis.
Ma eliberez din obligatia de a admina pentru evitarea vigilenta si continua a micilor crispari care va asalteaza zilnic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 17-04-2013, 18:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atent wrote:
surpriza si inteleptul nu stiu cum ,mi-a mai zis.
Ma eliberez din obligatia de a admina pentru evitarea vigilenta si continua a micilor crispari care va asalteaza zilnic.


Inteleptul se pare ca ti-a spus pe nume -

Multumesc de intelegere , o sa iti ducem dorul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
atent

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2013 11:44)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 61, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 17-04-2013, 21:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru o zi doua,numai gandii asa negativ.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 17-04-2013, 21:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atent wrote:
surpriza si inteleptul nu stiu cum ,mi-a mai zis.
Ma eliberez din obligatia de a admina pentru evitarea vigilenta si continua a micilor crispari care va asalteaza zilnic.


Aici vad ca amandoi jignesc, cine-s aia?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chelu19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2013 00:39)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 25, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 67
Votes: 2

Post Posted: 18-04-2013, 01:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-as fi vrut sa intervin dar se pare ca "inteleptul" se leaga de orice amanunt fara sens pentru a iesi din necaz -. Domnule Atent, Vigilent, Indiferent si poate si Corpolent ( ma refer in tesut adipos si nu cerebral asa ca nu te bucura prematur) care este surpriza?

Am sa explic conversatia aceasta (desi nu cred ca am de ce), dar nu pentru tine... Asa ca daca vrei sa insinuezi ca te-am jignit, afla ca te-ai jignit singur! Tot ce fac in acea conversatie este sa-i raspund unui copil frustrat probabil (jrq goldcs sau cum il cheama) pe limba lui si se pare ca si pe limba ta ( nu cea de fatada e adevarat). Probabil ca nu e corect ce am facut, dar pt asta domnul jrq goldcs ma poate reclama iar eu imi pot primi o pedeapsa, desi mai mult de un 5 min gag nu cred ca merit. Doar pt faptul ca am pus cuvantul "alt" inainte de jignire nu inseamna ca m-am referit la tine. Ma puteam referi la oricine altcineva atata timp cat nu am precizat, dar ca sa te simti satisfacut am sa-ti spun ca DA, la tine ma refeream! Surprizaaaa! Macar de data asta ai fost Vigilent! Si imi mentin parerea. Postul facut de reclamant e un argument care mi-o sustine.

Nu o sa intru cu tine in nicio polemica asa ca nu te obosi sa-mi raspunzi...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 18-04-2013, 01:16:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si totusi, ce aveti voi de impartit? Nu se poate rezolva pe cale amiabila?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chelu19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2013 00:39)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 25, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 67
Votes: 2

Post Posted: 18-04-2013, 01:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avioane nu am ce sa rezolv pt ca nu am nimic de impartit. Chiar am spus ca nu voiam sa intervin. E prima oara cand intru in discutie cu acest individ in afara de ce ai vazut in imagini. Dar nu pot sa ma abtin cand vad un admin atat de incapabil fie si el doar trial. Si eu am avut trial pt vreo 2 saptamani si chiar daca nu am ramas cu el, consider ca nu am gresit cu nimic. De altfel motivul pt care nu am ramas cu el a fost ca nu am avut lista de codati, nimic de genul comenzi, neATENTie, aroganta etc. In fine nu asta e subiectul ci faptul ca atunci cand ai admin ai si o responsabilitate. Te duci si citesti regulamentu ala ca nu e atat de greu...si il respecti! Nu stai sa te legi de toate nimicurile atunci cand gresesti...

Cam asta e...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aureliann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 23:56)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 245, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 75.4
Votes: 5

Post Posted: 18-04-2013, 01:35:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Si totusi, ce aveti voi de impartit? Nu se poate rezolva pe cale amiabila?


Pe cale amiabila ? e ca la accidente usoare ? NU cu acest blood-trial Nu ai ce intelegere amiabila sa faci . este total "deasupra noastra " dupa cum crede el si noi suntem niste inapoiati . sper sa se tina de cuvant cu retragerea accesului si am terminat povestea cu filozofiile si etc -
PS: nu am nimic de impartit cu el dar daca citesti primul post al reclamatiei o sa intelegi mai bine . (Faza cand i-am zis sa dea vote.map si el se juca ignorandu-ma atat pe chat cat si ep amx_chat ) Nu am un print screen ^^Avioane^^ Dar dupa cum am spus mai jos in primul post , pot fi verificat prin log , desi stiu ca este chestia cu Ierarhia ...



Quote:
In fine nu asta e subiectul ci faptul ca atunci cand ai admin ai si o responsabilitate. Te duci si citesti regulamentu ala ca nu e atat de greu...si il respecti! Nu stai sa te legi de toate nimicurile atunci cand gresesti...



Aici acest player are mare dreptate si ma bucur ca este de acord cu mine si mi-o sustine la randul sau si el ! Sunt total de acord !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 18-04-2013, 03:48:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se pare ca am fost destul de precis in ceea ce am scris mai sus. Nu vreau sa ma repet , nu mai are rost . Pana la urma sunteti colegi si nu am nevoie de "incidente" nici pe forum si nici pe server. Incercati sa va rezolvati problemele si sa va "suportati" . Sa nu mai vad afirmatii inutile .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by clau88, 18 April 2013 01:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-05-2024, 13:48:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x