User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin ChaNNeL

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message857
KillingStrider

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-07-2013 10:36)
Joined: 14 Aug 2011
Posts: 262, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -123.9
Votes: 9

Post Posted: 18-04-2013, 20:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : LetSmoKe
Numele adminului reclamat : ChaNNeL
Data si ora : 18.04.2013 | 21:10
Motiv reclamatie : Batere de joc, abuz
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : Download

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NicKu [#] Ionutzu.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-09-2013 15:32)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1926, Topics: 106
Location: ZzZzZzZ

Reputation: -19.6
Votes: 101

Post Posted: 18-04-2013, 20:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hahahaha ma faceti sa rad ce e asta? ABUZ ? abuz de slap cumva(nu) abuz de un slay dp comanda? (nu prea cred) abuz ca am dat cu o grenada in ct ca nu stiam ca merge ca am fzt la anton(nu prea cred) va vorbiti intre voi sa ma dati jos? ei asta nu o sa se intample va garantez eu -) asa ca lasativa copii nam voie sa dau comenzi? lu denis i-am dat slay dp ce am zis comanda ok? nu s-a anulat nu nimic si cu grenada am dat ca am vazut la anton si nu au murit nici unu asa ca lasate .

P.S : Hahahahaha cica ABUZ - - ma faci sa rad



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillingStrider

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-07-2013 10:36)
Joined: 14 Aug 2011
Posts: 262, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -123.9
Votes: 9

Post Posted: 18-04-2013, 20:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NicKu [#] Ionutzu. wrote:
Hahahaha ma faceti sa rad ce e asta? ABUZ ? abuz de slap cumva(nu) abuz de un slay dp comanda? (nu prea cred) abuz ca am dat cu o grenada in ct ca nu stiam ca merge ca am fzt la anton(nu prea cred) va vorbiti intre voi sa ma dati jos? ei asta nu o sa se intample va garantez eu -) asa ca lasativa copii nam voie sa dau comenzi? lu denis i-am dat slay dp ce am zis comanda ok? nu s-a anulat nu nimic si cu grenada am dat ca am vazut la anton si nu au murit nici unu asa ca lasate .

P.S : Hahahahaha cica ABUZ - - ma faci sa rad


Deci copilash de cand se dau comenzi si la ct? Se dau doar la godmode sau ceva in genul.Adica tu cand zici "Simon spune care mai misca moare" ct daca misca trebuie sa le dai slay.Comenzile sunt facute pentru t nu si ct => abuz. Si cei ma cu asta.Fi atent tu stai 10 minute sa faci o runda? Se observa clar cum zici "Simon spune primu cu santa in cap moare" x6-7.Si se mai observa cum ca spectatori sunt nerabdatori sa joace.Si zic playeri de ce pleaca lumea de pe server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NicKu [#] Ionutzu.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-09-2013 15:32)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1926, Topics: 106
Location: ZzZzZzZ

Reputation: -19.6
Votes: 101

Post Posted: 18-04-2013, 20:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dovada ca 10 minute? si ai grija cui ai zici copilash ca suntem de aceiasi varsta. si am zis simon spune care ct mai sta in cusca are slay pt ca nu vedeam nimic de ei (erau 6-7) si eu de unde sa stiu ce omor acolo nu vroiai sa fac si fk?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillingStrider

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-07-2013 10:36)
Joined: 14 Aug 2011
Posts: 262, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -123.9
Votes: 9

Post Posted: 18-04-2013, 20:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NicKu [#] Ionutzu. wrote:
Ai dovada ca 10 minute? si ai grija cui ai zici copilash ca suntem de aceiasi varsta. si am zis simon spune care ct mai sta in cusca are slay pt ca nu vedeam nimic de ei (erau 6-7) si eu de unde sa stiu ce omor acolo nu vroiai sa fac si fk?


Bine domnule copilash.Nu am prins toate 10 minutele dar se vede in demo cum pierdeai vremea si playerii vroiau sa joace si nu trebuie sa le dai slay pentru asa ceva pentru ca nu scrie asa ceva in regulament

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 18-04-2013, 21:01:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda este CLAR din demo ca iti bati joc!
Motive:
- Ai dat slay la un player nevinovat pecand erai CT si puteai sa il omori daca tot era asa "PARALEL"
- Daca era "PARALEL" de ce nu lai ajutat sa inteleaga situatia ? Chiar daca esti admin/helper?
- De cand dai comenzi la CT [ ALTA BATJOCORA ] in plus ai profitat de FrendlyFire pentru a da comenzi la CT sa te distrezi


Primesti 1 ADV chiar daca iti trebuiau 2 ! Deci la urmatoarea cerere nu se lasa asa -

T/C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by crizzatu, 18 April 2013 19:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 15:32:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x