User
Pass
2FA
 
 

hmmm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1324
o.G

[Original Gangster]



Status: Offline
(since 24-08-2013 20:39)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 609, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 194.3
Votes: 9

Post Posted: 22-04-2013, 15:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt curios cine mi-a dat amx_quit acum 20 min si care este motivul !

Am aflat Moshu mi-a dat !

'Varu' meu nu dai tu comanda de ban si destroy sa imi strici mie cs ca am scris in gluma "m* lui steauaaa" ok ? La regulament scrie maxim gag pentru injurii (cu toate ca nu am injurat pe nimeni), iar daca te simteai ofuscat de ce am zis puteai sa faci un post aici in care sa iti exprimi nemultumirea, astfel abordai problema intr-un mod frumos si regulamentar ! Astfel ai dat dovada de prostie si infantilitate!

Am trait-o si pe asta! Omul are admin de 5 luni si are 34 de banuri date (media de 7 banuri pe luna, cam putine nu ?! ), ultimul fiind postat pe 19 ianuarie! In stilul asta ii mai trebuie 5 ani pe server sa ajunga macar sa fie egal cu banlist-ul meu !


E bine ca isi foloseste comanda de ban asupra altor admini ca asupra codatilor nu se vede a avea o activitate decenta.

Ban-uri nu are, regulamentul nu il cunoaste, mai multi jucatori mi-au spus vorbe de 'lauda' despre el. Cred ca ne putem lipsi de el nu ?
Parerea mea este ca locul lui sa i se atribuie cuiva care este interesat intradevar de server, nu numai de rank.


" You can only get smarter by playing a smarter opponent ! "


Last edited by o.G on 22-04-2013, 19:22:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moshu<3Maya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2013 21:21)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 64, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 35.3
Votes: 3

Post Posted: 22-04-2013, 16:23:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ca specifici doar m** steaua dar de "pupa-ma jos...sau oierule" ti-am zis sa termini cu glumele k nu ne permitem si ai zis k tuh glumesti cu cine vrei...nu e prima oara cand iti zic ....si dak imi spui mie k am dat dovada de prostie si infantilitate k ti-am dat destroy...tuh cand ai intrat pe srv ai facut acelasi lucru deci dai dovada de acelasi lucru...dak e sa imi scoata adminul dar la fel trebuie procedat si cu tn ptr k ai incalcat si tuh regulamentul....nu stau sa ma tiganesc cu tine


ps: eu intr-un an de zile am facut activitate cat nu ai tuh in 5 ani - si nu am mai postat banurile am si specifikt deoarece nu se uita nimeni si nu am nici o reclamatie...abtine-te la ce limbaj ai "specimen" poti fi numit tuh -

Las la decizia lui west...am incheiat discutia!Decizia corecta down la aman2 acum....astept!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
o.G

[Original Gangster]



Status: Offline
(since 24-08-2013 20:39)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 609, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 194.3
Votes: 9

Post Posted: 22-04-2013, 16:34:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am activitate cat intr-un mileniu normal .
Atata timp cat nu ai dovezi si ai 30 de banuri date nu conteaza ceea ce scoti tu din burta !
Postarea ban-urilor se face cu un scop anume, nu numai pentru reclamatii dar ce sa stii tu cu ce se mananca o comunitate atata timp cat nu cunosti un regulament amarat.
Lasa pe cei care vor cu adevarat sa ajute serverul sa admineze.
Multi mi-au zis despre tine ca nu ai treaba cu adminul dar nu am bagat de seama.
Sincer nici nu stiu cine esti si cum ai aparut pe server(te-am vazut de maxim 4-5 luni online) si ai ajuns sa te pisi pe el de regulament si pe adminii care au totusi o vechime aici.
Si eu m-am simtit jignit, si eu mi-am luat injuraturi dar nu dau comenzi doar ca sa arat ca am puterea de a da un amarat de destroy. Pur si simplu ignor si imi vad de treaba.
Ai reactionat exact ca un copil de 16 ani care se da mare ca are admin.
Regulament nu cunosti, ban-uri nu dai,maxim slot iti trebuie tie !


"Las la decizia lui west...am incheiat discutia!Decizia corecta down la aman2 acum....astept! "
Vad ca mai nou esti si in postura de a judeca, de a lua decizia corecta din punctul de vedere al unui owner. HAHAHAHA

Atunci cand vei ajunge tu owner sau co-owner iti vei putea permite sa nu postezi ban-uri si sa aplici comenzi asupra altor admini. Daca esti primul la rank nu ai aceasta putere chiar daca tu crezi ca serverul iti apartine !


" You can only get smarter by playing a smarter opponent ! "


Last edited by o.G on 22-04-2013, 17:49:02; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moshu<3Maya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2013 21:21)
Joined: 21 Oct 2012
Posts: 64, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 35.3
Votes: 3

Post Posted: 22-04-2013, 16:43:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti-am mai spus nu stau sa ma tiganesc cu tine...abtine-te de la comentarii si jignirii la adresa mea si asteapta sa se ia o decizie in privinta asta....-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h1n1

[MEGA GRIPA]



Status: Offline
(since 28-03-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 209, Topics: 14
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 192.5
Votes: 5

Post Posted: 22-04-2013, 18:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Moshulica eu eram prezent pe server (deghizat) , in cazul dat ai gresit domnule, nu ai dreptul sa aplici comanda de destroy asupra unui admin ce conflict nu s-ar isca intre voi (doar in cazul ca ai dovezi de wall sau aim).

De la mine iti dau minim posibil in cazul asta WARN!!! (Vedem ce zice West cu Sick)

Sper sa nu se mai repete.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 22-04-2013, 20:18:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sick, h1n1, ramane la decizia voastra.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ursu

[rKo ADMIN]



Status: Offline
(since 21-03-2014 01:41)
Joined: 28 Dec 2009
Posts: 323, Topics: 21
Location: Resita

Reputation: 363.8
Votes: 8

 
Post Posted: 22-04-2013, 20:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu iara spun ca o.G provoaca scandalurile , pur si simplu te provoaca . Atat am vrut sa spun.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
h1n1

[MEGA GRIPA]



Status: Offline
(since 28-03-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 209, Topics: 14
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 192.5
Votes: 5

Post Posted: 22-04-2013, 21:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept numai parerea lui Sick!!!

Restul adminilor va rog sa va abtineti!!!

Am zis doar Warn pentru Moshu fiindca a folosit comanda destroy fata de alt admin ( are si el dreptatea lui)

P.S. La urmatoarea faza de acest gen dau remove.



Last edited by h1n1 on 22-04-2013, 21:45:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 22-04-2013, 21:43:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-> Moshu - suspendat 3 zile pt folosirea unei comenzi pe un alt admin in scopuri personale .
-> o.G - maxim llama.. ( nu uitati. .este vb de limbaj.. am mai avut discutia asta ) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rKoSiCk, 22 April 2013 19:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-09-2024, 20:34:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x