User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban...
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4395
TaNky^!?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2014 16:47)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 242, Topics: 25
Location: Tulcea

Reputation: 138.6
Votes: 5

 
Post Posted: 27-04-2013, 19:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cata vorbaraie -


:-"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chuck.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 19:11)
Joined: 25 Apr 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 27-04-2013, 19:53:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Whoohow, de la cerere unban la jigniri reciproce.
Si Twister, sa fim seriosi, ai inceput sa injuri ca ultimu' martafoi de pe strada, doar pentru ca a fost impotriva ta.
Normal ca o.G poate confirma ca am aim, dar atunci de ce nu a facut si el un demo mai ca lumea sa mi se vada "Silentu' pe Buton"?
Si te rog nu mai umple paginile la topic, ca subiectul e cererea de unban, mai bine asteapta sa raspunda un (Co-)Owner sa aflam decizia finala.
Eu cred ca tu mai mult de oftici pe mine ca ti-o dau cam grav. Raised eyebrow... Ha... JJ -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 27-04-2013, 21:49:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chuck. wrote:
Whoohow, de la cerere unban la jigniri reciproce.
Si Twister, sa fim seriosi, ai inceput sa injuri ca ultimu' martafoi de pe strada, doar pentru ca a fost impotriva ta.
Normal ca o.G poate confirma ca am aim, dar atunci de ce nu a facut si el un demo mai ca lumea sa mi se vada "Silentu' pe Buton"?
Si te rog nu mai umple paginile la topic, ca subiectul e cererea de unban, mai bine asteapta sa raspunda un (Co-)Owner sa aflam decizia finala.
Eu cred ca tu mai mult de oftici pe mine ca ti-o dau cam grav. Raised eyebrow... Ha... JJ -



tu taci mersi. - ai aim punct. iar og nu a facut demo pt ca nu putea sa te prinda ca il scoteai cand intra spect.


si tu spikeSEN: scuteste'ma, nsh care dintre noi este retardatul mintal. bafta


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catharsis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2014 13:04)
Joined: 25 Jan 2013
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 129.9
Votes: 4

Post Posted: 28-04-2013, 12:12:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi chiar vreti sa dati ban pt. demo-ul ala? -) @swosh si tu ce argumente ai ca este aim? eu nu inteleg nimic din demo-ul asta. sunt 2 fraguri si alea cu bug. ce e de inteles din demo-ul asta? n-am zis clar ca nu are aim, o avea. dar nu poti demonstra ca are prin demo-ul ala.

Care semnatura? Eu pun degetu!?


Last edited by catharsis on 28-04-2013, 12:37:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | BaLaMa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2013 16:18)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 54.9
Votes: 2

Post Posted: 28-04-2013, 12:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spike ,nu stiu cum te-ai ridicat tu asa mult , cand eram noi "old-boys" inainte , tu nici nu stiati de rko , noi suntem dupa fast stie sick bine asta , nu te mai lua cu astia vechi cel putin twister care e, cel mai de treaba player , dar nici sa`l calci pe nervi..Cand aveai doar slot , nu aveai gura asa de mare , acum.. vad ca prea comentezi la orice - , n`am nimic cu tine dar mnah , putin respect merita si el , doar si-a spus concluzia despre Chuck.
@ SALL

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 28-04-2013, 13:11:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok .
Este o cerere unban , numai postati aici cei care nu aveti admin . Balama tu ai doar 17 ani , nu ma pun la mintea ta , vezi ca eu ti-am dat unban ieri, pentru ca stiu ca nu esti baiat rau si nu joci codat , ai tu iesirile tale , dar iti trec repede .
Greseala care s-a facut aici e din partea lu o.G pentru ca s-a luat dupa un player si a dat ban ; scuze pentru cei ce au citit aici , dar ieri eram si eu plictisit dupa o zi de munca si m-am cam saturat de zmei pe forum si pe servar .

Asteptati sa intre unul dintre cei care platesc pentru servarul asta si sa ia o decizie cu privire la cererea de unban . Pentru offtopic balama , catharsis si twister exista alte posturi separate .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrWeed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2014 13:14)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 237, Topics: 21
Location: Timisoara

Reputation: 138.5
Votes: 3

 
Post Posted: 28-04-2013, 14:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HOOOO W^T^F^ cei cu offtopicu asta twister nu stiu cine esti da cu un limbaj dinasta nu ajungi departe in lumea asta Spike am pretenti de la tine sa nu bagi copii in seama ai o varsta totusi si in PLUS e o cerere de unban nu e chat luativa YM si injurativa pana numai puteti

T.C. Concluzie primeste unban da sau nu UN OWNER CEVA ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 28-04-2013, 15:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MrWeed wrote:
HOOOO W^T^F^ cei cu offtopicu asta twister nu stiu cine esti da cu un limbaj dinasta nu ajungi departe in lumea asta Spike am pretenti de la tine sa nu bagi copii in seama ai o varsta totusi si in PLUS e o cerere de unban nu e chat luativa YM si injurativa pana numai puteti

T.C. Concluzie primeste unban da sau nu UN OWNER CEVA ??


normal ca habar nu ai cine sunt, ca si tu probabil esti unul aparut peste noapte.
Copil? hmm. dupa cum ai spus si tu weed habar nu ai cine sunt asa ca mai bine ai tacea daca nu esti in cunostiinta de cauza.
Lasati aerele astea de superioritate astia cu admin facut pe o sacosa de malai si o curca taiata. si spike: tot frustrat ramai dupa cum observi.
P.S: e ontopic avand in vedere ca am postat un demo si se asteapta o decizie finala. asa ca salut.


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 28-04-2013, 16:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda , ce poti sa mai comentezi cu un robot .

Nu se poate inchide postu asta odata , ca e degeaba facut , de un player .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
salam71

[co-owner Rko ]



Status: Offline
(since 28-02-2023 17:56)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 417, Topics: 1
Location: Pantelimon

Reputation: 139.6
Votes: 4

Post Posted: 28-04-2013, 17:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va luati la cearta din nimicuri!Spike calmeaza-te fii matur - Burtca(twsiter) este unul dintre bunii/vechi playeri ai rko-ului si fost admin, VA ROG NUMAI IL BANATI pentru nimicuri!In ceea ce priveste banul ti l-am scos Chuck desi la cerereaa din urma nu am fost as ingaduitor!sper sa prinzi aripi, nu de alta dar 1 este Mos Craciun pe an!In caz ca nu merge sa te conectezi PM-me!T.C(In cazul in care unul dintre colegii mei nu sunt de accord cu deciziile mele pot edita/respectiv rebana'


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by salam71, 28 April 2013 15:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 12:28:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x