User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Spikesen
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3059
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 20:44:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : T w i S t e R
ip player : 188.25.67.179
nume admin : SpikeSEN
motiv/dovada/argument : [ ex: print screen cu abuzul adminului ] : Acest asa zis admin imi da ban pt motiv de "lag" desi mie nu'mi sare pingul de 20, ii cer lui okk pe mess sa mi' scoata deoarece am crezut ca e vreun bug sau a facut cineva vreo gresala. intru pe srv intreb cine mi'a dat ban, mi se spune ca spikesen pt motiv de lag desi celorlalti li se parea ciudat. se schimba harta si okk ma intreaba ce am patit, i'am explicat si mi'a zis ca eu l'as fi injurat pe spikesen(dupa spusele lui spike desigur), dar eu nu am mai vb cu el de la discutia de pe forum care a fost inchisa. okk m'a intrebat ce are cu mine si dc ne certam? i'am zic ca eu nu stiu ca nu am mai vb cu ratatul in speta acest spike. Apoi am primit destroy. Pt jignire trebuia sa primesc Maxim GAG sau Llama din cate stiu dupa regulament. Dar se pare ca acest spike are niste hibe, lacune mai degraba.
concluzii : Cer scoaterea adminului sau cel putin masuri drastice impotriva acestui indivit pentru exemple repetate de idiotenie -

Va multumesc ! o zi buna ! -


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 21:08:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwiSteR210 wrote:
nume player : T w i S t e R
ip player : 188.25.67.179
nume admin : SpikeSEN
motiv/dovada/argument : [ ex: print screen cu abuzul adminului ] : Acest asa zis admin imi da ban pt motiv de "lag" desi mie nu'mi sare pingul de 20, ii cer lui okk pe mess sa mi' scoata deoarece am crezut ca e vreun bug sau a facut cineva vreo gresala. intru pe srv intreb cine mi'a dat ban, mi se spune ca spikesen pt motiv de lag desi celorlalti li se parea ciudat. se schimba harta si okk ma intreaba ce am patit, i'am explicat si mi'a zis ca eu l'as fi injurat pe spikesen(dupa spusele lui spike desigur), dar eu nu am mai vb cu el de la discutia de pe forum care a fost inchisa. okk m'a intrebat ce are cu mine si dc ne certam? i'am zic ca eu nu stiu ca nu am mai vb cu ratatul in speta acest spike. Apoi am primit destroy. Pt jignire trebuia sa primesc Maxim GAG sau Llama din cate stiu dupa regulament. Dar se pare ca acest spike are niste hibe, lacune mai degraba.
concluzii : Cer scoaterea adminului sau cel putin masuri drastice impotriva acestui indivit pentru exemple repetate de idiotenie -

Va multumesc ! o zi buna ! -


Esti doar un "pui de gaina acum" , inteleg - , ideea e ca mi-a ajuns de cate injuraturi ne luam noi ca admini de la toti "coloratii"(nu ma refer la tigani , nu sunt rasist) de pe servar . Cand te iei de familie numai pot juca cu tine pe servar , eu fiind admin . Sunt de acord cu tine , daca ti se scoate banu , sa-mi scoata si mie adminu .

Un player care are 30 de ore in cateva luni, asa zice gametrackeru, vine si se da la toti admini de pe servar ca el candva a fost la randul lui admin si a facut pe ... eu de 3 ani nu prea te-am vazut pe servar , nu te vad sa faci ceva pentru servarul asta .... dar in schimb cand noi ne dam cu parerea acolo unde avem dreptu asta , ne iei pe toti in p.. ba imi mai implici si familia ; din partea mea tu esti un d... si astept ca jignirile de acum incolo daca mai ai la adresa mea sa mi le dai pe privat , asta daca o sa mai ai de ce .

Numai postati alti playeri aici . Sa decida west sau sick , daca ti-a scos tie banu sa-mi scoata si mie adminu , din partea mea nu exista alta varianta ; exista un prag de bun simt , pe care tu l-ai depasit .

Exista pm , lasa-mi id-ul de mess acolo si vorbim , ca sa numai trebuiasca sa vada toti ce ineptii scoti din tine .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 21:53:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pui de gaina ? -) mia zis gykutza ca esti baiat bun si ma rugat sa te las in pace asa ca te'am lasat in pace:). ar trebui sa o mentionezi in acatiste ca acum mancai cu paiul bai baiatule. Eu nu m'am luat de nimeni niciodata si mai ales de admini. si avand in vedere acel topic cu demo am acceptat orice parere doar ca nu vroiam ca acel player cu aim evident sa mai joace pe srv, adica faceam ceva pt srv putea sa nu ma intereseze.
Vechime? te rog.. sunt de cand a aparut acest srv de pe vremea lu pac si haos baieti pe care tu probabil nu'i cunosti ca doar ti'ai procurat adminu cu sacosa de "binevointa" -. intr'adevar nu am mai jucat de vreo 2-3 ani dar nu cred ca te priveste pe tine viata mea particulara sau dc nu am mai jucat pe srv perioada asta. "Vine si se da la toti adminii?" in afara de okk cu care imi permit anumite glume, in rest nu am glume cu nimeni si nici nu m'am luat de nimeni, nu'mi sta in fire -. Te'ai trezit tu cu stea in frunte sa comentezi aiurea, desi te'am rugat sa nu o faci pt ca nu aveam nimic cu tine repet, si mai ai si glume daste cu mine gen " inteligent e ala de te-a incaltat dimineata" pai ti'am zis ca te daram ok?


Asta a fost ultimul meu msg in legatura cu acest subiect numit SpikeseN. Si app nu am nevoie de id tau Spike nu am nevoie de show'uri *** frustrati la web. Salut!


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 22:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwiSteR210 wrote:
pui de gaina ? -) mia zis gykutza ca esti baiat bun si ma rugat sa te las in pace asa ca te'am lasat in pace:). ar trebui sa o mentionezi in acatiste ca acum mancai cu paiul bai baiatule. Eu nu m'am luat de nimeni niciodata si mai ales de admini. si avand in vedere acel topic cu demo am acceptat orice parere doar ca nu vroiam ca acel player cu aim evident sa mai joace pe srv, adica faceam ceva pt srv putea sa nu ma intereseze.
Vechime? te rog.. sunt de cand a aparut acest srv de pe vremea lu pac si haos baieti pe care tu probabil nu'i cunosti ca doar ti'ai procurat adminu cu sacosa de "binevointa" -. intr'adevar nu am mai jucat de vreo 2-3 ani dar nu cred ca te priveste pe tine viata mea particulara sau dc nu am mai jucat pe srv perioada asta. "Vine si se da la toti adminii?" in afara de okk cu care imi permit anumite glume, in rest nu am glume cu nimeni si nici nu m'am luat de nimeni, nu'mi sta in fire -. Te'ai trezit tu cu stea in frunte sa comentezi aiurea, desi te'am rugat sa nu o faci pt ca nu aveam nimic cu tine repet, si mai ai si glume daste cu mine gen " inteligent e ala de te-a incaltat dimineata" pai ti'am zis ca te daram ok?


Asta a fost ultimul meu msg in legatura cu acest subiect numit SpikeseN. Si app nu am nevoie de id tau Spike nu am nevoie de show'uri *** frustrati la web. Salut!



Ba omule , cred ca esti om , ca vad ca incerci sa scrii , nu prea iti reuseste pentru ca ai doua , trei cuvinte in vocabular si alea de mahala ; pe mine nu ma intereseaza ce iti zice tie alte persoane , vad ca ,continui cu amentintarile de "zmeu ratat" ce esti .

Sigur ca nu ai nevoie de id pentru ca esti superwomen , te dai ce nu esti si apoi incepi si iti versi frustrarile pe un forum public .

Iti mai repet odata , ai ceva de zis , zi pe privat , nu te mai da barbat pe forum , vrei sa ma injuri si sa ma ameninti ai pm .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 22:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[/quote]Ba omule , cred ca esti om , ca vad ca incerci sa scrii , nu prea iti reuseste pentru ca ai doua , trei cuvinte in vocabular si alea de mahala ; pe mine nu ma intereseaza ce iti zice tie alte persoane , vad ca ,continui cu amentintarile de "zmeu ratat" ce esti . [/quote]


Eu incerc sa scriu? -))) AHAHAH citez: "pe mine nu ma intereseaza ce iti zice tie alte persoane". Mie persoanele alea imi ZIC ca tu nu ai o treaba cu romana..
Hai sictir ca ma plictisesti.


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 22:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwiSteR210 wrote:
Ba omule , cred ca esti om , ca vad ca incerci sa scrii , nu prea iti reuseste pentru ca ai doua , trei cuvinte in vocabular si alea de mahala ; pe mine nu ma intereseaza ce iti zice tie alte persoane , vad ca ,continui cu amentintarile de "zmeu ratat" ce esti . [/quote]


Eu incerc sa scriu? -))) AHAHAH citez: "pe mine nu ma intereseaza ce iti zice tie alte persoane". Mie persoanele alea imi ZIC ca tu nu ai o treaba cu romana..
Hai sictir ca ma plictisesti.[/quote].


Analfabetu ma corecteaza pe mine , ce mai e de zis - . Hai pa , ca o dai in SF ; nu te mai da destept "inteligentule" , citeste-ti postarile ca nu stii ce e ala subiect si predicat .

Sa intre odata unu dintre cei ,care decid pentru servarul asta , ca se transforma iar in balci o postare , ideee e ca ma plictisesti rau de tot si deasta iti si raspund , auzi "zmeul" care numai e zmeu , a inceput sa atace "gramatica" - . Du-te in cort si stinge lumina te rog .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwiSteR210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 20:35)
Joined: 06 Oct 2009
Posts: 107, Topics: 12
Location: vartejcoiu pe langa fundulea

Reputation: 236
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 22:23:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu te'ai legat de gramatica si limba romana bai hermafroditule si se pare ca ti'ai cam luat'o in freza.
Iar cand faci o comparatie cu mine din punct de vedere al studiilor, al inteligentei si al clasei sociale deranjandu'te "cortul" in care traiesc -) esti demn de mila si se observa clar ce fel de specimen esti. Te dai matur si spui ca raspunzi din plictiseala, dar se vede clar ca te roade cand vezi cum iti fuge pamantul de sub picioare la fiecare coment al meu. - Dupa cum ti'am mai spus esti demn de mila...


"ApAs FIn si DaU DiViN"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2013, 22:26:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ma tu ai dreptate "inteligentule" , numai posta , asteapta sa se ia o decizie .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rauul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2014 19:07)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 229, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 150.7
Votes: 4

Post Posted: 30-04-2013, 22:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banu ramane!! twister...prea mult tam tam se face pe langa tine...aiurea!! crede-ma ca nici un admin n-o sa-ti scoata banu!! cat oi fii eu pe server!! vii aici si injuri si ai un comportament dupa care se iau si altii!! ajunge...nu mai esti bine venit cautati alt server!!

T.C. !!

@ ar fii bine sa te potolesti daca nu vrei sa iei ban si pe forum...cum crezi tu! asa sa faci -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gycutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2013 08:13)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 246, Topics: 15
Location: Constanta

Reputation: 152.5
Votes: 4

Post Posted: 30-04-2013, 23:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aoleu!!! ma!!! de ce se ajunge mereu la asa ceva -
in primul rand !!!!!!
V-ati certat degeaba, aiurea, pentru nimic, un simplu demo, in care un player (twister) raporta un codat (chuck parca) saracu chuck!!! in loc sa va axati pe ce era topicul v-ati atacat ca ati inteles reciproc pe dos anumite cuvinte, comentarii...
in al 2lea rand !!! acum am cert si eu ...
eu nu sunt de acord sa fie lasat banul, dat cate un avertisment la fiecare... pentru limbaj, actiuni nedrepte, offtopic.
in al3lea - maaaa din orice lucru facut, cineva trebuie sa conteste cu rautate, nu zic sa nu va dati cu parerea, dar totusi de ce trebuie scopul sa fie unul rau, jignitor, fiti mai oamenosi... este un joc pana la urma!!! de ce sa ne purtam pica ca persoane pentru un joc, un demo care a fost comentat si rascomanetat pana s-a uitat de el... nu zic sa fiti acum prieteni, dar totusi respesctul strict necesar sa existe...

si da... acilisea este pentru reclamatii... fa o cerere la "unban"...


don`t give up... never!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 01-05-2013, 08:02:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OFF: Nu am citit ca e prea multa cearta, insa TWIST you need to calm the f...k down!! Posteaza reclamatia si asteapta raspunsul! Nu trebuie la orice topic sa te certi cu adminii postand 100 de reply-uri, ownerii / co-ownerii vor lua masuri / sau nu, ei decid! Certurile tale nu vor influenta in niciun fel deciziile lor (nu e prima data cand faci asa)!

ON: Nu exista nicio dovada, nici din partea lui Twist si nici din partea lui Spike (in cazul in care a folosit comanda de ban )!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Somy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2013 13:13)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 428, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 142.9
Votes: 7

Post Posted: 01-05-2013, 08:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwiSteR210 wrote:
pui de gaina ? -) mia zis gykutza ca esti baiat bun si ma rugat sa te las in pace asa ca te'am lasat in pace:). ar trebui sa o mentionezi in acatiste ca acum mancai cu paiul bai baiatule. Eu nu m'am luat de nimeni niciodata si mai ales de admini. si avand in vedere acel topic cu demo am acceptat orice parere doar ca nu vroiam ca acel player cu aim evident sa mai joace pe srv, adica faceam ceva pt srv putea sa nu ma intereseze.
Vechime? te rog.. sunt de cand a aparut acest srv de pe vremea lu pac si haos baieti pe care tu probabil nu'i cunosti ca doar ti'ai procurat adminu cu sacosa de "binevointa" -. intr'adevar nu am mai jucat de vreo 2-3 ani dar nu cred ca te priveste pe tine viata mea particulara sau dc nu am mai jucat pe srv perioada asta. "Vine si se da la toti adminii?" in afara de okk cu care imi permit anumite glume, in rest nu am glume cu nimeni si nici nu m'am luat de nimeni, nu'mi sta in fire -. Te'ai trezit tu cu stea in frunte sa comentezi aiurea, desi te'am rugat sa nu o faci pt ca nu aveam nimic cu tine repet, si mai ai si glume daste cu mine gen " inteligent e ala de te-a incaltat dimineata" pai ti'am zis ca te daram ok?


Asta a fost ultimul meu msg in legatura cu acest subiect numit SpikeseN. Si app nu am nevoie de id tau Spike nu am nevoie de show'uri *** frustrati la web. Salut!



Nu am vrut sa ma bag in discutiile astea inutile dar deja o dati in prosteala . Incetati cu amenintarile astea de copii frustrati . Twister nu am nimic cu tine, nu am avut nici o data probleme cu tine , nu am vazut sa superi pe cineva pana acum ...dar acum nu ai dreptate (toti adminii sunt egali , nu au voie sa se jigneasca intre ei ..cu atat mai putin tu ca esti player .. nu ma intereseaza ca ai avut admin acum 100 de ani si nici motivul din care nu il mai ai ... trebuie sa inveti sa respecti persoanele de langa tine ) . Spike si tu gresesti ca il bagi in seama ( gandestete la ce lume frustrata este peste tot , ar trebuii sa ne dam in cap la fiecare colt de strada ...lasai pe ei sa sufere de "acum mancai cu paiul" vorba care o foloseam la 13 ani ) .

Acum dati mana si impacati-va , ganditi-va ca e un amarat de joc , aratati varsta pe care o aveti ...nu prostiile astea de copii de gradinita .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C3ach1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-09-2014 23:46)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 605, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 126.9
Votes: 14

Post Posted: 01-05-2013, 08:26:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)) daca ma pun sa citesc tot ce ati scris inebunesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 01-05-2013, 19:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-am pupat , numai intru pe forum , am renuntat si la admin , ii las pe cei tineri si cu mai multa rabdare cu toti handicapatii de genu astuia de face reclamatii , eu unul mi-am pierdut rabdarea si chefu de cearta aiurea cu niste nick'nameuri cu comportament de maimute .

Bye si ms pentru timpu petrecut ca admin in comunitatea RKO .


 
Staff message (nr913):
 
Mai ușor cu atacul la persoanã. De fapt, mai deloc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h1n1

[MEGA GRIPA]



Status: Offline
(since 28-03-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 209, Topics: 14
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 192.5
Votes: 5

Post Posted: 01-05-2013, 22:01:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spike bafta

twister.. sper sa nu mai aud comentarii la adresa adminilor ca de altfel nu da doamne sa dai peste mine in joc...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by h1n1, 01 May 2013 20:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 14-05-2024, 02:37:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x