User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message61183
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 04-05-2013, 16:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Inainte sa aplicati pentru guilda trebuie sa stiti:
Ca este obligatoriu sa aveti contul de pe forum legat cu cel in-game de aici, pentru a evita discutiile despre off-chars in alte guilde etc.
Programul raidurilor il veti gasi aici;
Itemele se vor lua pe dkpsystem. Mai multe detalii aici;
Prioritatile la iteme le aflati de aici;
Ce inseamna prioritatile low/mid/high/closed? ( Low: avem prea putini / Mid: inca ne mai trebuiesc / High: se fac exceptii / Closed: e full )
Cititi restul regulilor de aici;.



Model de aplicatie:


    Numele IRL :
    Varsta :
    Cateva lucruri despre tine :
    Nume caracter :
    Armory link :
    Clasa :
    Rasa :
    Main spec :
    Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
    Screenshot cu interfata :
    Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
    Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
    Te incadrezi programului nostru de raids? :
    Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :
    Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :



Daca veti fi acceptati, pentru invite dati whisper: Cruce/SharpenClaws/Septembers, Snupeeh/Nerolol/Inyourface/Imbatheone

STATUS RECRUTARI:

TANKS

    • Warrior protection(low);
    • Death Knight Blood(low);
    • Paladin Protection(low).

DPS

    • Druid Feral/Balance(low/mid);
    • Hunter Survival/BeastMastery/Marksman;(mid/low/low)
    • Mage fire/Mage arcane;(mid/low)
    • Paladin Retribution;(high)
    • Priest shadow;(low)
    • Rogue;(closed)
    • Shaman Enhancement/Elemental;(closed/low)
    • Warlock Affliction/Destruction/Demonology;(low/low/low)
    • Warrior Arms/Furry;(mid/low)

HEALERS

    • Shaman Restoration;(mid)
    • Priest Holy/Disci;(low/mid)
    • Paladin Holy;(low)
    • Druid Restoration;(low)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deadgunner

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2013 08:07)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 63, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -34.9
Votes: 5

Post Posted: 04-05-2013, 17:58:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : alex
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine :
Nume caracter : Wisher
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wisher
Clasa : Shaman
Rasa :Goblin
Main spec : resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
Screenshot cu interfata : http://imageshack.us/f/89/wowscrnshot042813042914l.jpg/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids? : eu cred ca da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : twinkiez -lipsa de interes..
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : intel i7 2630 Qm 2GHz, 8Gb RAM ,Nvidia GT40M 2Gb,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 04-05-2013, 18:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma intereseaza main spec elemental, nu resto
in conditiile in care poti juca elemental (bineinteles calumea nu 20k dps si gata suntem pro) si-ti treci off resto-u vorbim



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Oldker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2013 18:44)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Austria

Reputation: 35.6
Votes: 5

 
Post Posted: 05-05-2013, 02:57:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Kolea
Varsta : 26
Cateva lucruri despre tine : pff...sunt o persoana severa cand trebuie si glumet cand nu trebuie - cu nervii si timpu liber sunt ok... nu suport Bitongeala pe ts...
Nume caracter : Oldk
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Oldk
Clasa : Dk
Rasa :Undeath
Main spec : Blood
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : destul de bine
Screenshot cu interfata : IMG: http://i41.tinypic.com/357owut.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy : nu am gear pt ofspec inca dar dau 28k+ cu gearu care il am...
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : mi se pare cel mai reusit hibrid facut vreodata si cel mai flexibil... insa cum imi joc eu clasa e treaba mea atata timp cat imi fac treaba... nu copiez pe nimeni si nu vreau sa fiu copiat
Te incadrezi programului nostru de raids? : inca nu stiu ce program de raid aveti dar cred ca da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : twinkiez -lipsa de interes.. forgotten heroes ( lipsa de progres) Twinkiez (lipsa de playeri pt raidurile 25h 10h)
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) nu ma baga in +1 -3 radical din rahat... ca nu le am... joc cu 30+ fps mi se misca ok.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 11:22:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kolea: rejected. Suntem momentan full la capitolul DK Blood/Frost/Unholy
Still:
FuNKyZz wrote:
Recrutam


    1 Druid Balance(offspec feral tank)
    1 Mage Arcane (offspec fire)
    1 Demonology/affliction warlock
    1 Warrior Fury(offspec Protection)
    1 Shaman Elemental (offspec resto)



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FEN1x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2015 15:59)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 9
Location: Azerbaijan

Reputation: 74.3
Votes: 4

 
Post Posted: 05-05-2013, 22:52:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Vlad
Varsta :17
Cateva lucruri despre tine : Sunt un player oarecare pasionat de wow dar nu disperat . -
Nume caracter : Nonpointed
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nonpointed
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec :Protection
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :Retribution , stiu sa joc cat de cat , ajung undeva la 27k dps .
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/x1njuo/5
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy :Sunt protection , nu cred ca este cazul .
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : In primul rand mi-am ales aceasta clasa deoarece paladinul a fost primul meu caracter creat si mna .. rotatia .. sa zicem crusader strike , judgement la cd , avenger's shield cand se procuie , Shield of the righteous la 3 holy power eventual word of glory depinde de healeri si cd-uri defensive cand cred eu ca e nevoie , prioritatile : dodge > parry > mastery > block .
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Evo , nu mai este ceea ce a fost.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Dispun de TS3 updatat , deasemenea si microfon , Hardware : Placa video 1gb , procesor intel quad core 3ghz , 4gb ram .
Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 23:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FEN1x wrote:
Numele IRL :Vlad
Varsta :17
Cateva lucruri despre tine : Sunt un player oarecare pasionat de wow dar nu disperat . -
Nume caracter : Nonpointed
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nonpointed
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec :Protection
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :Retribution , stiu sa joc cat de cat , ajung undeva la 27k dps .
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/x1njuo/5
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy :Sunt protection , nu cred ca este cazul .
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : In primul rand mi-am ales aceasta clasa deoarece paladinul a fost primul meu caracter creat si mna .. rotatia .. sa zicem crusader strike , judgement la cd , avenger's shield cand se procuie , Shield of the righteous la 3 holy power eventual word of glory depinde de healeri si cd-uri defensive cand cred eu ca e nevoie , prioritatile : dodge > parry > mastery > block .
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Evo , nu mai este ceea ce a fost.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Dispun de TS3 updatat , deasemenea si microfon , Hardware : Placa video 1gb , procesor intel quad core 3ghz , 4gb ram .
Multumesc.

Rejected. Avem destui paladini, atat prot cat si holy si retri. Faceam o exceptie in cazul in care erai ceva mai bine geared, nu ai nici 2 piese t13 nici trinkete etc.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 06-05-2013, 08:02:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a


Last edited by bumbem on 06-05-2013, 14:00:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 06-05-2013, 13:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
Numele IRL : Alex
Varsta : 16
Cateva lucruri despre tine : Sunt perceptiv,glumet...cam astai tot pe scurt :d
Nume caracter : Superhealer
Armory link : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Superhealer
Clasa : Druid
Rasa : Tauren
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Feral(tank)destul de bn pentru ca nu este un spec greu de jucat la fel ca orice spec de tank...
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/xp2gsy23n/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Pai am ales druidul resto deoarece este cel mai flexibil healer fiindca majoritatea spellurilor sunt instant cast,iar asta iti ofera un mare avantaj la bossi cum ar fii morchok si cam atat momentan pe freakz...statusurile preferate sunt hast(am cap)>intelect>critical>mastery>spirit socketele am sa incep sa le stackez cu intelect...
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : oarecum deoarece este o guilda foarte buna dar nu venea lumea la raidurile de 25... cele de 10 se faceau cu 2 grupe..iar doar 1 era capabila de yor shaj de obicei si a 2 cand mai schimba cativa oameni...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :da/da/ http://postimg.org/image/wge6n9r59/


respins, avem tanci suficienti



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(since 10-04-2024 15:17)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2013, 14:23:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca aveti destui paladini dar incercarea moarte n-are.

Numele IRL : Ionut
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : Joc wow de vreo 4 ani , ma implic mult in guilde , imi place mult pve , wow lore , achievements , sunt sociabil , amuzant
Nume caracter : Shpace
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shpace
Clasa : Paladin
Rasa : Tauren female
Main spec : Retribution

Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : retry pvp dar am iteme in banca de tank , nu prea mult (370ilvl) , stiu sa joc atat prot cat si holy , daca e sa fiu acceptat voi face offspec dupa nevoia guildului.

Screenshot cu interfata : Momentan am scos ELVui ca imi facea niste probleme : http://i.imgur.com/mdbki8k.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy : http://i.imgur.com/aMHz5Lt.jpg (Nu prea sunt multumit de dps , dupa cum se vede pe armory stau prost cu trinketele si lipsa celei de a doua piesa t13)

Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : prefer sa joc la haste/crit si sa am undeva in jur de 16 mastery deoarece paladinul este sustain damage acum , nu are rost sa imi pun full mastery sa dau in burst 70k si apoi sa scad inspre ultimele locuri @ recount. Am ales retry deoarece mi-a placut intotdeauna sa dau dps/damage , am jucat retry de cand a aparut tbc , am intalnit schimbari enorme de atunci si pana acum, cum a ajuns paladinul , dar placute.

Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Back to rule @ Exodus , motivul : este o guilda foarte foarte ok dar nu mai rezistam pe Exodus , putina populatie , nu ai ce face si de aceea m-am mutat pe genesis la horde.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : TS3 da , microfon da ; PC: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200, 2.21 GHz , 3GB RAM , NVIDIA GeForce 8400GS 1GB

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 06-05-2013, 15:20:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins, e full la retry si la paladin in general


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pavellvenom
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2013 09:30)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 51, Topics: 3
Location: Uganda

Reputation: -44.3
Votes: 4

 
Post Posted: 06-05-2013, 16:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Ionut
Varsta : 18
Cateva lucruri despre tine : Am simtul umorului in limita bunului simt...joc wow dp 3.3.5 si imi place sa dau totul din mine pentru guilda in care activez.
Nume caracter : Quatroskillz
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Quatroskillz
Clasa : Warrior
Rasa : Orc (dupa transferul de maine)
Main spec : Arms (403ilvl)
Offspec : Protection (395ilvl)
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/ulmtjwimx/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy : http://postimg.org/image/7ytm7j8nr/ (stiu ca e la 3mil my fault,sry)
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Imi place sa joc clasele complexe si in opinia mea consider ca Warriorul se incadreaza in aceasta categorie.Rotatie charge>ms>rend>cs>ms (OP/Slam,depinde de rage)>ms>x2 slam (mai am o droaie de zis dar nu vreau sa va plictisesc in legatura cu rotatia mea).Main Stats: STR >hit>exp>crit>mastery>haste.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Old Gang a fost singura mea guilda de cataclysm pana akm...am iesit datorita iresponsabilitatii GM-ului ce a lasat munca lui pe umerii staffului.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Dispun de TS3 si microfon, Pc: Amd Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200, 2.21 GHz , 4GB RAM , NVIDIA GeForce 8400GS 1GB.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 06-05-2013, 18:32:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quatroskillz respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 08-05-2013, 19:52:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:
-UN WARR ARMS(TANK OFF SPEC)
-UN WARLOCK DESTRO(OFF SPEC DEMONOLOGY)
-UN SHADOW PRIEST(OFF SPEC HOLY/DISCI)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 11-05-2013, 10:10:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alex
Varsta : 16
Cateva lucruri despre tine : nu cred ca ma pot aprecia singur si sa pot spune lucruri despre mine dar...sunt prietenos,glumet...
Nume caracter : Deathcoil
Armory link : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
Clasa : dk
Rasa : goblin
Main spec : Blood(tank)
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : unholy dps pve...la itemele pe care le am dau 21k dps pe doomy la 5 mil nush cat de bn e asta dar sunt iteme de dps cu iteme de tank ... si is multe stats nefolositoare de ex am 37 expertise(si am dat reforge la orice item cu expertise)
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/xkr6wi3jx/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : am ales clasa dk deorece tank este ce-a mai ovp(heal,absorb,dmg,... hp)pe tank fol spam ds si rune strike cand am runic apoi mai dau cate un heart strike la aoe sau daca nu mai ai cu ce da...mastery>stamina>doddge=parry>hit>expertise...
Te incadrezi programului nostru de raids? :
DA chiar foarte bn
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :
nu am fost in nici o guilda deorece eu am avut initial alt cont dar un prieten sa reapucat de wow si mi-a dat un warr(shockeaza)si nu prea ma pricep eu ca warr adik dau dps dar...nu-mi place si mi-am creat un dk iar cu ajutorul warr-ului si prietenului mei l-am imbracat imediat...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :da/da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 21-05-2024, 04:50:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x