User
Pass
2FA
 
 

Important: Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message16958
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 15:29:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShortyBoy wrote:
@ howler a fost singuru recount dupa ultimile fixuri altu nu am gasit la raid de 10 .
@ maev ce am vrut eu sa dovedesc din acel recount NU A FOST DMG DE LA WAR deaia nici nu am zis sa ai un dps la fel ca ei pt ca sunt donati....dar te rog nu imi veni cu vrajala ca xdem sau speed (scz de casute) vor da 50k+ chiar daca ar avea arma ... la raidu de 10 speed dadea 35k si de la 35 la 50 k nu te cara o arma doar.. oricum ar fii incercati sa nu mai gasiti scuze ca alti fac bosu pt ca sunt donati (desi cei drept acele donati isi vad ''succesu'' in recount) .
Iar legati de afirmatia << P.S se aud zvonuri ca nai tancat nicioadata un Ds Hc sau catusi de putin sal conduci gen RL. ci doar ai fost cum se zice in termeni de joc / carat. Si asta se aude din surse foarte precise >> Nu am tankat ds 25h/10h? scuza-ma unde a fost sursa cand am fost la raidu pt first yor 'shaj? sau unde e in fiecare vineri? oricum ca RL (raid leader banuiesc) NU am nici o dorinta de a fii raid leader pt ca sunt playeri competenti cu rank pt a fii raid leaderi. Si din moment ce sunt in guilda de pe 4.0.6 si conducerea guilde nu m-a inlocuit ( si credema ar putea sa aduca un tank in locu meu in 2 timpi si 3 miscari) consider ca nu sunt chiar asa de ''carat'' cum zice sursa ta. Imi cer scuze din nou pt post dar am simtit nevoia de a lamuri, daca nu am lamurit tot imi cer scuze !

Si nu voi uita cine ''m-a hranit'' pt ca nu evo a facut acest lucru pt ca nu uita am intrat in evo cu full progres 4.0.6 si cu gearu de tank hc ( doar necku de la atramedes nu il aveam)

Acestea fiind spuse va doresc Paste fericit !


Tu realizezi ca e un joc nu?...putin ii pasa lu speed ca a dat doar 35 la acel try...poate avea o zi proasta...putin imi pasa ca am dat doar 48k atunci...poate am avut o zi proasta...putin imi pasa ca aveti donori sau nu...nu am nicio treaba cu INL...gg...au playeri capabili si ii felicit cu cel mai mare drag -...si nu mai zi tu de mave...ca nici tu nu esti mai bun...nu stii tu cum sta treaba in Evo...e adevarat ca dps nu prea e...dar iti spun cu siguranta ca nu suntem(eu si speed) mai prejos sau mai presus decat Vacki/Sideff/Destroi...etc(le'am pocit numele ca sa nu le activez casutele aiurea)...Te rog frumos nu'mi mai viola casuta vocala...bft in continuare...Paste fericit tuturor!





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maev

[Shadowblade]



Status: Offline
(since 08-03-2021 23:50)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 599, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 612.1
Votes: 38

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2013, 21:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceea ce eu am vrut sa spun este ca 1 : speed si xdem atat dau si ei la 25 cu toate ca nau axe hc si 2 : avand in vedere ca u spui ca ai si tankat si ai si fost RL uni zic ca u ii puneai sa dea pe Black la yorshaj in loc de green red si alte combinati ca si cum ar fi black prioritar absolut ceea ce e nush cum sa zic de ne conceput poate in ajunu pastelui ti sa aratat iisus si tia zis o noua tactica. iar eu nu inteleg cum de ai mai avut curaju sa intri in G inapoi , dupa ce ca teai tirat asa de subtil incat nici macar bunu simt de a anunta ca iesi nu lai avut sti bn ca nam suportat oameni cu 2 fete, ai cv de zis nuti place chesti tresti spune , lamureste treaba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 05-05-2013, 22:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Speram sa nu revin cu alt post...dar maev zimi si mie unde am afirmat ca AM FOST RAID LEADER? din contra am specificat ca nu am fost NICI O DAT RAID LEADER si nici nu vreau sa fiu am si specificat dc ...dar vad ca tu nu tii cont de ce spun ... sunt sigur ca acea ''sursa'' care iti zice tie aceste lucruri sunt sigur ca nu exista... fara suparare dar minti pe fata...... sper sa nu fie nevoie sa revin cu alt post...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maev

[Shadowblade]



Status: Offline
(since 08-03-2021 23:50)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 599, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 612.1
Votes: 38

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2013, 08:09:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am zis eu ca nai fost u RL ci acele surse si ca sati dau un indiciu au plecat din G inainte si dupa ce ai ieist u din G si cared ca sti acele pers care eu nu prea leam inghitit( alt indiciu).si cum ziceai si u sper sa nu mai vi cu alt post



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2013 17:06)
Joined: 31 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: Braila

Reputation: 57.3
Votes: 2

 
Post Posted: 07-05-2013, 13:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut baietii.zilele astea nu mai intru pe joc pt ca is prin bucuresti cu niste probleme si nu am wow instalat...sa nu imi dati iar kick.-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 07-05-2013, 14:24:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

olala sunt plecat 4 zile si iaute ce gasesc pe forum -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Yaz

[Zen Master]



Status: Offline
(since 11-09-2017 17:21)
Joined: 10 May 2011
Posts: 58, Topics: 11
Location: -=Bucharest=-

Reputation: 89.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-05-2013, 19:54:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ionut1989 wrote:
Cateva metode de imbunatatire a hardware pc
https://youtube.com/watch?v=Eub39NaC4rc:


https://youtube.com/watch?v=qZ8L1Prl6tk:



prima optiune permite adaugarea unor pestisori si a doua ai bucataria langa tine direct. -


de preferat hamsi cu putina lamaie -, faci mancare in timp ce joci wow


"I came, I saw, I conquered."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gaMess

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2015 19:31)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 143, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 173.4
Votes: 7

   
Post Posted: 09-05-2013, 07:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allina wrote:
salut baietii.zilele astea nu mai intru pe joc pt ca is prin bucuresti cu niste probleme si nu am wow instalat...sa nu imi dati iar kick.-


ial si pe sobo -)) sa nu te pierzi -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-05-2013, 19:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut...nu vreau sa iasa cu suparare...dar cu toate ca si eu am zis de altii am ajuns la aceeasi concluzie cu ei si anume: Evo nu mai e ce'a fost odata...wow probabil n'o sa mai joc asa des incepand din iunie probabil...si as vrea sa stiu daca e cu suparare daca ma mai mut si eu in alta guilda...adica...la noi nici nu e dps/heal capabil de 25...si nici alti playeri nu aplica pentru guilda...si as vrea sa mai fac si eu vinerea macar un 25h cu full run si alea ca din vara trecuta diainte de 25h event nu am mai prea avut parte...sper sa nu iasa cu suparare...daca indreptati cumva lucrurile(ceva ce eu habar nu am cum sa fac...recrutari nu resim sa facem nici daca punem minim 360 ilvl minim) si daca mai aveti nevoie de mine as fi bucuros sa revin...un raspuns decent nu de smartass -




Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yaz

[Zen Master]



Status: Offline
(since 11-09-2017 17:21)
Joined: 10 May 2011
Posts: 58, Topics: 11
Location: -=Bucharest=-

Reputation: 89.7
Votes: 2

 
Post Posted: 11-05-2013, 10:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xdeme iti zic o poezie sa mai stai sa intarim inapoi guilda.

"Intr-o baltã neagrã
Patru ochi luceºte.
Ce sã fie oare?
Cred cã e doi peºte."

"Eºti frumoasã ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu ºi noi!.."

"Pe un câmp cu viorele
Creºtea numai ghiocei.
ªi-a venit mândrele mele
ªi le-a cules pe toþi ei."

"Creºte iarba, iarba deasã
Perpendicular pe casã
Vine calul ºi o paºte
Altã iarbã se dezvoltã"

"Þara mea cu râuri multe
ªi cu frunze ºi cu flori
Ai in tine-o populaþie
De mai mulþi locuitori

ªi din bolovani cu apã
S-au format înspre apus
Munþii tãi de increþire
Orientaþi cu vârfu-n sus"

"Draga mea iubitã
Tinichea hodorogitã
Te iubesc ºi te ador
Ca pe un pui de curcã chior"
"Trece lebedele-n zare
Eu ma uit, ele dispare…"
"Trandafirii sunt roºii
Violetele albastre
Unele versuri are rimã
Altele nu!"


"I came, I saw, I conquered."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Menion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2014 19:53)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 54, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 83.9
Votes: 3

 
Post Posted: 12-05-2013, 13:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=pikRzhR8Ibo:

hagar a 25hc vs paragon

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyleader
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 23:09)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 202, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 13-05-2013, 12:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
wow probabil n'o sa mai joc asa des incepand din iunie probabil...si as vrea sa stiu daca e cu suparare daca ma mai mut si eu in alta guilda


de ce nu vad asa ceva si din partea lu xekutor ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 13-05-2013, 12:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
Salut...nu vreau sa iasa cu suparare...dar cu toate ca si eu am zis de altii am ajuns la aceeasi concluzie cu ei si anume: Evo nu mai e ce'a fost odata...wow probabil n'o sa mai joc asa des incepand din iunie probabil...si as vrea sa stiu daca e cu suparare daca ma mai mut si eu in alta guilda...adica...la noi nici nu e dps/heal capabil de 25...si nici alti playeri nu aplica pentru guilda...si as vrea sa mai fac si eu vinerea macar un 25h cu full run si alea ca din vara trecuta diainte de 25h event nu am mai prea avut parte...sper sa nu iasa cu suparare...daca indreptati cumva lucrurile(ceva ce eu habar nu am cum sa fac...recrutari nu resim sa facem nici daca punem minim 360 ilvl minim) si daca mai aveti nevoie de mine as fi bucuros sa revin...un raspuns decent nu de smartass -


Exact mentalitatea asta au avuto toti playeri buni care au plecat si din acest motiv guilda nu mai este ce a fost.
E mai usor sa te plangi si sa pleci decat sa stai si sa ajuti cam asta e analiza generala.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Maev

[Shadowblade]



Status: Offline
(since 08-03-2021 23:50)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 599, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 612.1
Votes: 38

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2013, 21:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"We are all free to make our choices " Stiam ca se va ajunge aici . Stiam cine va fi primu care va face aceasta miscare . Si stiu cine vor fi urmatori . nu suntem la Auschwitz aici fiecare intra si pleaca cand si cum vrea. Em am sperat ca aceasta guilda sa se bazeze mai intai pe prietenie si intelegeri si am sperat ca din asta , sa vina de la sine si colaborarea si competenta reciproca pt a desfasura un raid intrun timp destul de acceptabil si fara preamult stres. Am fost acuzat ca eram prea dur cu persoanele , dar cand eram gm si puneam raid de 25 h se facea fara discurie intrun timp destul de bun dar uni au plecat cu pretextu " sa fac noi experiente sa vad cum e si in alte guilde " alti sau intors alti sau lasat de joc alti au ramas acolo. eu raman in continuare la ideea mai bine 25playeri buni si " punctuali ", competenti decat 80-100 care sunt delasatori. Peste 1 luna am examenu si dupa cum ati notat intru tot mai rar adica decat in wekend cand se face raid posibil nici atunci sigur , cand " revin " vad ce a ramas si incep de la 0 cum am facut timp de 4 ani.
P.S cand am venit aici pe freakz a fost lafel primu an am cazut dupa neam ridicat locu 1-2 la event am loat .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 15-05-2013, 21:48:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au mai fost periade de genu asta prin care a trecut guilda dar mereu sia revenit.
Avand in vedere ca guilda este de fapt mai veche decat serveru e o realizare destul de mare.
Anyway i'm going down with the ship i'm not a rat who abandons it.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 29-09-2024, 16:17:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x