User
Pass
2FA
 
 

Membrii Kamasutra

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message437
bustamante09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2021 09:51)
Joined: 13 Nov 2012
Posts: 36, Topics: 14
Location: Dambovita

Reputation: -130.4
Votes: 8

   
Post Posted: 07-05-2013, 13:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare prieteni numele meu este Bustamante si am decis sa creez o noua guilda ROMANEASCA in care sa fie numai persoane de minim 18 ani, SAU macar cu un graunte de maturitate.Dece? Pentru ca am fost in alte Guilde si am fost dezamagit total.Eu consider ca un Guild trebuie sa fie UNIT,Respectuos si EDUCAT,nu cum aud ca se plange toata lumea de anumiti Guild Master de injuraturii,nerespectari si toate cele... .

Doresc sa creez un guild cu maxim 25-30 jucatori activi,cu vasta minima de 18 ani si SKYPE.Dece numai 25-30? Pentru ca 25-30 de oameni pot fi foarte uniti intre ei fata de 50-100-1000 etc. Raidurile nu vor mai fi o problema deoarece avem comunicare intre noi si ne vom comporta MATUR fara copilarisme sau injuraturi pe skype/si/sau guild chat, mai ales la RAIDURI.

De ce sa te alaturi? Pentru ca beneficiezi de tot ce ai nevoie.


Cativa dintre Romani sunt deja prezenti in guild,dupa cum urmeaza:

HEALAER's:
Bustamante-Priest-Disci-Holy
Kittylovee-Shaman-Resto
Waggy-Paladin-Holy
Wobber-Priest-Disci-Holy
Egonshamy sau Pashamy-Shaman-Resto
(Aici se mai cauta 3 healeri maximi).

TANK's:

(Inca 3 Tank)

DPS:
Aronax


29 Dps



https://imgur.com/a/RT8C4T7
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 16:05:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x