User
Pass
2FA
 
 

/unban CBR :|

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message706
**SeRveSc**

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 15:08)
Joined: 23 Apr 2013
Posts: 103, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -18.6
Votes: 8

Post Posted: 14-05-2013, 19:51:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:EviT.Yq
IP: 5.13.147.219
Adminul care mi-a dat ban:Cabron
Motivul pentru care am primit ban:-
Data la care am primit ban:14/05/2013
Data la care a expirat ban-ul:-
Link catre reclamatie:Cbr Intelege ca nu am zis eu , ca mi-a zis un admin ca uh ai dat helper pe prietenie , am auzit si eu .. O sa iti explik si o sa iti zic si de la cine am auzit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 14-05-2013, 21:13:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spune aici ca sunt si eu curios, poti argumenta si cu dovezi ca nu se supara nimeni.

Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
**SeRveSc**

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 15:08)
Joined: 23 Apr 2013
Posts: 103, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -18.6
Votes: 8

Post Posted: 14-05-2013, 21:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poi , eu i-am zis lu creck ca am auzit de la un player ca un admin (nu stiu care) a zis ca "CBR asta a inceput sa dea admine si helpere la misto aja numa pe prietenie" Asta am auzito eu de la boboc si spdd.. Si acuma incerc sa ii zic lu Cbr ca nu mi-a zis mie un admin personal ca uite dom-le cbr da admine si helpere nuj ce.. Doar ce am auzit si eu si i-am zis si lu creck Si dupa sifonu asta a bagat strambe la cbr ca nuj ce i-am zis eu .. Milog.. In fine o sa ii explic lu cbr mai in detaliu cum si ce fel..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 14-05-2013, 21:48:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nici in situatia asta nu stii sa vorbesti frumos,asta da dovada de caracterul tau,nu am bagat nici o stramba,am spus ceea ce ai scris tu pe chat,apoi a intrat cabron si s-a uitat la chat,ti-a pus o intrebare si tu ai ramas la fel de ironic.
Eu nu i-am spus absolut nimic lui cabron de genul ca ti-a spus tie un admin ca s-au dat helpere etc,am evitat asta,eu i-am spus de aberatiile tale cum ca mi-a eliberat catana sau alt admin casa si ca consideri ca s-au pus toti adminii pe tine.Ca sa te lamuresc si aici sa stie toata lumea,nu mi-a eliberat nici un admin casa,s-a eliberat de la server dupa 5 zile,asa cum s-a stat si la biz asa am stat si la casa,cat despre "s-au pus adminii pe mine",stai linistit ca nu s-a pus nici un admin,tu esti impotriva tuturor,cat despre helperul meu inca o data iti spun ca nu esti in masura sa spui daca merit sau nu,cat despre adminul sau persoana ce ti-a spus tie,ai spus tu:oricum,mi-a spus un admin ca a dat cabron helper pe prietenie.Nu incerca sa schimbi ceea ce ai spus,exista loguri daca este neaparat nevoie si era si de asteptat,daca intr-adevar ti-a spus un admin ceva nu cred ca va recunoaste sau ca vei recunoaste tu.Drept dovada ca nu noi suntem de vina,ci tu,este ca ai luat nenumarate banuri pana acum si nu cred ca se vor oprii aici daca vei primii unban,pentru ca caracterul tau "ordinar" te domina si daca nu te vei schimba nu cred ca se vor schimba prea multe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
**SeRveSc**

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 15:08)
Joined: 23 Apr 2013
Posts: 103, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -18.6
Votes: 8

Post Posted: 14-05-2013, 22:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai frate ma lasi cu aberatiile tale ?-- Veziti de helperu tau si nu mai incerca sa te dai pe langa cbr , toata lumea stie ca esti un lingusitor si milog , toti zic asta despre tine , daca nu ma crezi zii lu cbr sa se mai uite in log sau ce e ala sa vada cum vb lumea despre tine si sa zica dupa cbr ca nu am eu dreptate:))) Sa vezi cati sunt nemultumiti de tine ca helper - Si dupa sa vedem noi daca te mai duci uh la cbr si ii zici Sefule uite ce a zis ala si ala si ala Ca uh atata ai stiut sa faci de cand te-ai bagat pe sv asta - . Mai bine taci si nu ma face sa zic tot ce stiu sa te faci de kko pe server .. APP crezi ca daca scrii mult ma impresionezi ?sau dai dovada ca esti inteligent ? sau nu am inteles:))-) Scurt si la obiect tata nu romane si altele...

 
Staff message (CbR*):
 
+1 warn pentru limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2013, 22:18:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca imi spune ce se intampla pe server nu inseamna ca-i un ''lingau'' cum il numesti tu, isi face treaba bine. Ma tine la curent cu magariile ce le vorbiti/faceti si asta e ok! Sau tu consideri ca e ok sa-mi ascunda magariile ce le faceti voi ? Tocmai gandirea asta te-a adus in situatia de fata...Protejeaza adminul care a zis ca dau helpere pe prietenie si o sa primesti unban de la el (oh, de fapt n-o sa primesti, decat de la mine...asta dupa ce-mi spui cine o vorbit aiurea). Cius!

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 14 May 2013 20:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 13:59:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x