User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban crapul

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message840
CRAPUL!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 07:56)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 14, Topics: 9
Location: Turnu Magurele,Teleorman

Reputation: 32.3
Votes: 20

 
Post Posted: 15-05-2013, 19:30:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: crapul
IP-ul tau/SteamID:
Adminului care a dat ban [optional]: nucleon
Data si Ora banului: in jur de 19:40
Durata banului: 6 ore
Motivul: zice ca nu stiu sa vorbesc ,dar mi-am spus parerea .
"************************************************
Ban Information
Name: crapul
IP: 86.124.234.65
Reason: comportament neadecvat;invata sa vb *desteptule*
Ban Length: 5 hours, 50 minutes
Unban Time: 1:22:36 5/16/2013
Admin Name: nucleon
Admin SteamID: STEAM_0:0:11178406
*Fragment din consola [ss]: Nu am screeshot pentru ca am iesit imediat din CS ,dupa ce am luat ban. Faza a fost asa : mai erau cateva secunde din runda si nucleon zicea sa atacam si eu m-am oprit putin sa ii scriu "esti constient ca e ridicol sa zici sa atacam si tu sa pui saci incontinuu nu ?" . Mi-a dat kick ,iar cand am intrat i-am zis "ma torpilo ,de ce mi-ai dat tu mie kick ?" si i-am mai zis "ma zi ca nu am dreptate ?" si dupa "daca zici sa atac si tu pui saci la infinit e ca si cum ai alerga pe banda de alergare ,nu ajungi nicaieri" . Poate nu o sa se ia in considerare cererea pentru ca nu am SS . Oricum trebuie sa fi postat nucleon banul meu si o sa se vada de acolo ca asa a fost . Nucleon ce vrea,sa tac eu in fata lui ca e el admin pe zm5 ? De ce mi-a dat ban 6 ore ? L-am jignit cu ceva ? O sa spuna ca i-am zis "torpila" si ca e jignire . Dar pentru cuvantul asta nu trebuia sa imi dea el ban 6 ore ca asa i se trezeste lui . Trebuia gag.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mariaci

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2013 12:01)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 67, Topics: 9
Location: Sibiu

Reputation: 72.3
Votes: 2

Post Posted: 15-05-2013, 20:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
mai erau cateva secunde din runda si nucleon zicea sa atacam si eu m-am oprit putin sa ii scriu "esti constient ca e ridicol sa zici sa atacam si tu sa pui saci incontinuu nu ?"

si jumatate de runda daca nu mai bine cat ai fost zm ce ai pazit ? + alte dati cand veneai, puneam sacii si fugeai cand vedeai sacii
DIN REGULAMENT
22. Nu aveti voie sa stati la panda! Cine este prins ca sta la panda va fi sanctionat. slay/kick/ban intre 120-240 minute

23. Nu aveti voie sa stati degeaba. Cand sunteti zombie, sunteti OBLIGATI sa atacati. slay/kick/ban intre 120-240 minute
Quote:
"ma torpilo ,de ce mi-ai dat tu mie kick ?"

Nu ti-am dat gag pentru ca ti-am dat kick ca nu atacai si te-am avertizat inca o data verbal "pentru urmatorul comportament neadecvat ai ban"
Quote:
daca zici sa atac si tu pui saci la infinit e ca si cum ai alerga pe banda de alergare ,nu ajungi nicaieri

Asta ii jocul. Sacii sunt o extraoptiune, sunt platiti cu credite, te protejeaza de zm. Daca tu crezi ca poti sfida regulamentul, ii parerea ta.
Quote:
Nucleon ce vrea,sa tac eu in fata lui ca e el admin pe zm5 ?

Nu vreau sa taci in fata mea, vreau sa respecti regulamentul asa cum il respect si eu si restul playerilor ca tu nu esti mai cu mot.
Quote:
De ce mi-a dat ban 6 ore ? L-am jignit cu ceva ? O sa spuna ca i-am zis "torpila" si ca e jignire

Uitete in screenshot si vezi ca ai mai zis ceva. Da m-ai jignit. Daca mai continui cu prostiile banul se prelungeste.
Quote:
Trebuia gag.

Sper ca ai inteles pana la urma dc ai primit ban ... 5 ore 50 minute nu 6

Uite si postul cu banul tau si screenshoturile ca sa intelegi mai bine :
************************************************
Ban Information
Name: crapul
IP: 86.124.234.65
Reason: comportament + nu ataca
Ban Length: 5 hours 50 minutes
Unban Time: 1:22:36 5/16/2013
******************************************
http://i43.tinypic.com/ddnpt2.jpg
http://i40.tinypic.com/21kw014.jpg
http://i41.tinypic.com/3dk05.jpg


One death is a tragedy / One million is a statistic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CRAPUL!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 07:56)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 14, Topics: 9
Location: Turnu Magurele,Teleorman

Reputation: 32.3
Votes: 20

 
Post Posted: 15-05-2013, 21:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,am zis si chestia cu get a life si ca nu imi pasa ca iau ban pe zombie . Si crezi ca daca ma ameninti tu cu ban prelungit ma impresionezi ?- Pai prietenul meu elefant,normal ca atunci cand pui sacii plec sa atac pe altu care are laser ,ca nu sunt obligat sa te atac fix pe tine . Si daca tii bine minte de multe ori te-am atacat pana ma omorai ,asa ca numai zi tu de alea cateva secunde din runda cand m-am oprit ca sa iti scriu tie . Oricum atunci te atacam pe tine,ai pus saci si m-a deblocat pe sus,atunci a zis stex sa atac si m-am oprit sa scriu. Din partea mea poti sa imi dai si ban permanent , putin imi pasa Talk To The Hand .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 15-05-2013, 21:40:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nucleon pt asta ii dai gag ca nu te'a injurat de familie sau ceva urat , nu ban cat iti vine tie, altii care sunt postati pe forum primesc ban 2-3 ore iar tu dai cat iti vine tie, si eu sunt injurat dar dau un gag acolo nu direct ban. Eu m'am convins de tine ce fel de om esti de cand mi'ai dat acel pm. Controleaza'ti nervii aia. Wave
Quote:

22. Nu aveti voie sa stati la panda! Cine este prins ca sta la panda va fi sanctionat. slay/kick/ban intre 120-240 minute

23. Nu aveti voie sa stati degeaba. Cand sunteti zombie, sunteti OBLIGATI sa atacati. slay/kick/ban intre 120-240 minute


Banuiesc ca ai si demo sa demonstrezi asta.


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 15-05-2013, 23:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta nu va înþeleg eu "De ce nu atacaþi când avem si saci ?" si noi cheltuim credite pe ei pe voi cine nu va lasã sa loati saci si mai sânt uni care nu ataca are zm acele care da foc (nu îmi vine in cap acuma cum ii spune) si ei nu ataca sta la pândã si da numai cu foc dar am eu ac de cojocul lor o sa fac ca dupã regulament.Atacaþi ca si noi cei cu lev mare atacam la toþi .
Crap ai banul mai mare din motiv ca sau adunat prea multe .
SkiLLeT ai grije la recula asta
Code:
14. In topicurile cu reclamatii vor raspunde doar adminii si cel care este reclamat, cine se mai baga aiurea va suporta consecintele pe server.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 16-05-2013, 06:32:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Conversatia aia era mai mult de gag....in niciun caz la ban de 5 ore, iar pentru ca nu "ataca"? Aici trebuie demo, iar din cate s-au recunoscut, daca erai ultimul si a plecat de acolo si nu ataca, atunci puteai da ban, dar daca a atacat la tine, iar stiind ca nu avea sanse sa te infecteze, s-a dus la altul sa atace, conteaza sa atace, nu sa stea NUMAI la tine sa atace. Atata timp cat ataca nu ii problema, chiar nu era cazul de ban. Mai multa atentie pe viitor.
P.S: In consiliu ai un protocol, read it, sa nu crezi ca de fiecare data se va da ban de aproape 10 ore pentru asa cv, gag, atat, iar daca comenteaza pe admin chat, ban apoi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 16 May 2013 04:32



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-07-2024, 10:28:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x