User
Pass
2FA
 
 

Pay Pal

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message1263
iCe mEaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2010 11:25)
Joined: 08 May 2008
Posts: 48, Topics: 6
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 86.6
Votes: 4

Post Posted: 14-08-2008, 22:30:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru inceput Va rog sa ma scuzati daca am facut topicul intru-n loc nepotrivit.

Am si eu nevoie sa imi fac un cont paypal dar nu stiu despre ce este vorba adik cum sa spun din cate am inteles ti-l pui pe site-ul tau si alti pot dona dar nu inteleg faptul cum imi fac cont ce se intampla cum scot bani de acolo si tot asa
am cautat pe batranu google dar nimic peste tot explicati incurcate la care sfarsitul era ...paypal cea mai buna solutie -
va rog daca stie cineva sa ma ajuta multumesc anticipat:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 15-08-2008, 00:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg cum ai reusit tocmai la Newsletter sa faci topicul, in fine, am mutat la cafenea.

Cand/dupa ce iti faci contul de paypal o sa fie nevoie sa bagi un card pe care sa iti bage banii astransi.

Cu donatul e o optiune in paypal, iti da un cod html, bagi la tine pe site, si cine vrea poate sa doneze in contul tau de paypal


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
headpxkr9n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2009 20:20)
Joined: 10 Aug 2008
Posts: 682, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 84.9
Votes: 15

Post Posted: 15-08-2008, 08:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Nu inteleg cum ai reusit tocmai la Newsletter sa faci topicul, in fine, am mutat la cafenea.

Cand/dupa ce iti faci contul de paypal o sa fie nevoie sa bagi un card pe care sa iti bage banii astransi.

Cu donatul e o optiune in paypal, iti da un cod html, bagi la tine pe site, si cine vrea poate sa doneze in contul tau de paypal

Nu este obligatoriu sa bagi un card la contul de paypal,lumea poate baga bani in cont chiar daca nu ai card.Si poti face si tranzactii cu contul virtual xD.


Patience and persistence can bring down the tallest trees.

I am a world before I am a man
I was a creature before I could stand
I will remember before I forget
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 15-08-2008, 13:36:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste mai atent, a zis ca vrea sa isi si scoata banii de pe cont si sunt sigur ca nu se complica trimita prin alte conturi din care poti sa scoti fara card, prin cec, sau blabla

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 23-09-2024, 20:25:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x