User
Pass
2FA
 
 

Cerere Slot Skill37 ... din nou
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2035
Skill37

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2013 20:41)
Joined: 08 May 2012
Posts: 154, Topics: 18
Location: Peste tot si Nicaieri

Reputation: 68.6
Votes: 3

Post Posted: 24-05-2013, 05:49:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad_Sunete wrote:
Skill37 wrote:
Sincer ... dati contra pt un loc in banlistul lui Vad_Sunete ... care ... acolo recunosc ca am avut bhop ... dar veneam de pe alt server de furien unde era permis si am uitat sa sterg configu ...


PS : Vad_sunete ... vezi ca nu se da permanent pentru ca nu e decat abatere[greseala] de Grad II ... asa cum spune regulamentul ...

PPS : Citez Bmwi

II.1 COMANDA DE BAN SE FOLOSESTE NUMAI IN URMATOARELE SITUATII :
a) Daca jucatorul respectiv face reclama in exces la alt server/site/forum [faceti printscreen la ce a scris] !
daca jucatorul foloseste cheat/hack/anti-recoil [este obligatoriu sa aveti o dovada : demo sau poze pentru eventualele cereri unban sau reclamatii]
b) Daca jucatorul foloseste un limbaj vulgar [ii dati ban doar dupa ce il avertizati cu amx_gag urmat de amx_kick] !



Si mai citeste;)

Sanctiuni de gradul III
III.1 Este strict interzisa folosirea de coduri/modele/scripturi care va aduc un avantaj fata de ceilalti jucatori

Sanctiuni de gradul III -> ban permanent


da ma ... dar la sanctiunile de gradul II este interzis bhopul .... cred ca prin scripturi sau modele se referea la NoRecoil si d-astea :-s

Si eu cred ca se da ban permanent doar daca zici inainte "Scoate Bhop" sau dai un ban de 30 min pe motiv modifica CFG ... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blackhydra

[Creep]



Status: Offline
(since 29-08-2013 12:36)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 913, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 95.4
Votes: 18

Post Posted: 24-05-2013, 13:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra banlist


RaReS --> LeMoNq3d3 --> RuLLz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BmW750i

[FURIEN.FREAKZ.RO]



Status: Offline
(since 16-02-2015 21:04)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 3772, Topics: 75
Location: Galati

Reputation: 1216.6
Votes: 126

 
Post Posted: 24-05-2013, 15:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins , alta cerere in 5 zile . Trebuia sa citesti regulamentul jocului pentru a te putea integra in joc , normal ca nu stiai ca este interzis daca nu l`ai citit . T/C
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BmW750i, 24 May 2013 13:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 05-07-2024, 19:15:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x